- Poruka
- 60.291
Da uvedu da se svaki pp naplaćuje 1 dinar da li biste smanjili muvanje sa forumašima/cama? Inače ovo je i konstruktivan predlog upravi Krstarice. 

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.




moderacija spavaVidi,nije cenzurisana,a ja uvek odvajao ***** sa pe.der,mucio se bez veze oko pedera![]()
*****, pičкa, jеbati,kаrati



Da uvedu da se svaki pp naplaćuje 1 dinar da li biste smanjili muvanje sa forumašima/cama? Inače ovo je i konstruktivan predlog upravi Krstarice.![]()
Da uvedu da se svaki pp naplaćuje 1 dinar da li biste smanjili muvanje sa forumašima/cama? Inače ovo je i konstruktivan predlog upravi Krstarice.![]()



ti bi da muvaš, a već imaš taze smuvano...? :/
pa da...preko pitu pogača...
znas ono, ko zna sta buducnost nosi, strategija treba da se spremi
))))
pa da...uvek džokera...
))).....Ne bih.Da uvedu da se svaki pp naplaćuje 1 dinar da li biste smanjili muvanje sa forumašima/cama? Inače ovo je i konstruktivan predlog upravi Krstarice.![]()
