Quantcast

NEZVANIČNO-Prebiveni šiptar je bio nasilnik

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nesko101

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.045
Ovo su nezvanične informacije ali su vrlo tačne jer sam se lično uverio u verodostojnost istih.Šiptar koji je prebiven pre dva dana na severu Mitrovice je bio višemesečni psihološki nasilnik jer je na putu od tri solitera pa do Suvog dola pratio kolima usamljene Srpske žene devojke pa čak i devojčice stajao i pokušavao da ih zavede.Tako da je na nacionalnoj osnovi totalno isključen događaj jer sam i ja lično čuo kako se danima žale devojke kao ih neko prati i da su se u strahu mnoge devojke vraćale nazad i tražile taksi.Ovo je moralo tako jer bi sigurno došlo do one situacije kao i u enklavama gde se ne zna ko tamani Srbe.Toliko za forumaše Krstarice.

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
Mitrovice je bio višemesečni psihološki nasilnik jer je na putu od tri solitera pa do Suvog dola pratio kolima usamljene Srpske žene devojke pa čak i devojčice stajao i pokušavao da ih zavede..Toliko za forumaše Krstarice.
Muvanje žena je zdravlje sem ako na Kosovu nemate drugačije navike
Jel zaveo neku? Na koju foru ih pecao? Kod žena je važna caka, na tu caku pada svaka

p.s. piše se PREBIJEN a ne PREBIVEN
p.p.s seljačka posla

Poslednja izmena:

sin dimitrije

Iskusan
Banovan
Poruka
6.337
Jel zaveo neku? Na koju foru ih pecao? Kod žena je važna caka, na tu caku pada svaka

p.p.s seljačka posla
sprdas se. ne znas siptare. nasilje i primitivizam. imali su sansu u srbiji, drzali smo se prema njima kao prema bilo kom narodu i pojedincima. sami su se opredelili. ako bas zelis da probas njihovu svalersku sposobnost i sarm posalji neku svoju zensku osobu, ako i za koga odgovaras

Forumaš Veličanstveni

Elita
Banovan
Poruka
15.221
sprdas se. ne znas siptare. nasilje i primitivizam. imali su sansu u srbiji, drzali smo se prema njima kao prema bilo kom narodu i pojedincima. sami su se opredelili. ako bas zelis da probas njihovu svalersku sposobnost i sarm posalji neku svoju zensku osobu, ako i za koga odgovaras
Slučajno znam za primitivizam kosovarske populacije. Za nijansu su bolji ovi iz Sandjaka.
Ne pričam o nacionalnosti više o navikama populacije. Daj se ne lažemo - dno dna koje unazadjuje
A mnogo se plaćalo u SFRJ za "mir na Kosovu", živeli su bolje nego u Beogradu
Čim je zagustilo, počeli da se ubacuju familijarno po beogradskim opštinama.
Red je da se u Beogradu donese zakon da prednost u zapošljavanju imaju oni sa konkretnom adresom stanovanja
Al ko da donese takav zakon kad su oni u zakonodavnim telima?

Koliko se meni čini u ovoj temi je grupa Srba premlatila Šiptara a razlog je epski

asketa

Ističe se
Poruka
2.813

p.p.s seljačka posla
Pa što ne dođeš u Prištinu da smuvaš neku Albanku? Da popraviš svoje narušeno zdravlje.
Ne sumnjam da ćeš ih lako smuvati jer ti znaš cake.

Halix

Elita
Poruka
16.212
Ovo su nezvanične informacije ali su vrlo tačne jer sam se lično uverio u verodostojnost istih.Šiptar koji je prebiven pre dva dana na severu Mitrovice je bio višemesečni psihološki nasilnik jer je na putu od tri solitera pa do Suvog dola pratio kolima usamljene Srpske žene devojke pa čak i devojčice stajao i pokušavao da ih zavede.Tako da je na nacionalnoj osnovi totalno isključen događaj jer sam i ja lično čuo kako se danima žale devojke kao ih neko prati i da su se u strahu mnoge devojke vraćale nazad i tražile taksi.Ovo je moralo tako jer bi sigurno došlo do one situacije kao i u enklavama gde se ne zna ko tamani Srbe.Toliko za forumaše Krstarice.
PrebiVen???

Battlecat

Iskusan
Poruka
6.937
Slučajno znam za primitivizam kosovarske populacije. Za nijansu su bolji ovi iz Sandjaka.
Ne pričam o nacionalnosti više o navikama populacije. Daj se ne lažemo - dno dna koje unazadjuje
Red je da se u Beogradu donese zakon da prednost u zapošljavanju imaju oni sa konkretnom adresom stanovanja
Ma koj Beograd, komunisticka pravno fizicka zaostavstina diktature. Sve tamo, parazitira na ostatku zemlje i normalno da ce svi da pohrle tamo da pola populacije zemlje bude u jednom gradu :D A cela populacija kao jedan grad u nekoj normalnoj drzavi :D Red je da se unormali zemlja u granicama i balansira pod patronatom velikih zemalja, a ne da vise Srbija bude telo koje hrani parazita bez identiteta, obelezja, prava i kulture :D Cela "Srbija" i sve sto se zna o njoj je u sustini Bg, a sve ostalo je bezlicno telo domacina :D

Poslednja izmena:
Poruka
60.356

Koliko se meni čini u ovoj temi je grupa Srba premlatila Šiptara a razlog je epski
Откад су то у Балканској Калкути именоване улице и нумерисане зграде???

asketa

Ističe se
Poruka
2.813
Da popravim svoj prethodni post: Dođi da popraviš svoje narušeno psihičko zdravlje (ako nije prekasno).

Eto, čak si i ti shvatio da pišeš gluposti.

Nije valjda? Došli u tvoj Beograd? A jesu li došli sa džipovima? A ti nemaš džip iako si Beograđanin ?
Strašne stvari se dešavaju.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.