Nezavisna Crna Gora!? Sta kazete na to?

marlon:
Ma pagane kad stigne ključar... ode sve... samo coolirraj, nego gde stadosmo kod onih teorija zavere...

he...ima ih kolko hoces..moje misljenje je da je cela ljudska istorija jedna velika zavera,gde mi "obicni smrtnici"mozemo samo da nagadjamo prave uzroke stvari...npr.atentat u sarajevu...jel to stvarno srpska zavera da se ubije ferdinand ili nesto trece stoji iza toga?
 
Апропо теме, као и с мачкама у фебруару - нит' мање ћуне нит' веће дреке.

Млада Босна је инструментализована група клинаца.
Чињеница да је Мустафа Голубић завршио као пуковник НКВД-а довољно говори ко је имао интерес да се деси што се десило.
Британци обашка, мирођија свуда.

Мени је најзанимљивије то да је човек који се презива Принцип убио човека који је по позицији на владајућој лествици био принцип.

Шта ти је спрдња живота.
 
A koliko ljudi odlučuje da li će ovakva država opstati, da li neko razmišlja?
CG ima 500000 ljudi. Neka su 300000 u biračkom telu. Izlaznost... Dajem im 70%, to je oko 200000. Od tih 200000 55% treba da odluči o statusu države koja ima 10 miliona ili nešto više.
Cifra je 110000... Znači biće po volji jednog (1) procenta stanovnika. Kakav apsurd! Trebalo bi da je referendum zajednički, pa onda da kažemo da je to volja nečija, ovako... Malo kvalitetne propagande odlučuje, a ne volja.
 
Никако заједнички референдум нити референдум у Србији.
То би Мило и хтео, да се залетимо па изгубимо континуитет у свим светским институцијама.
Нисмо ваљда баш толико блесави?!
 
PAC-PAC:
Апропо теме, као и с мачкама у фебруару - нит' мање ћуне нит' веће дреке.

Млада Босна је инструментализована група клинаца.
Чињеница да је Мустафа Голубић завршио као пуковник НКВД-а довољно говори ко је имао интерес да се деси што се десило.
Британци обашка, мирођија свуда.

Мени је најзанимљивије то да је човек који се презива Принцип убио човека који је по позицији на владајућој лествици био принцип.

Шта ти је спрдња живота.
Brate sve bre znaš, skidam kapu... nego ovde ne verujem da mnogi znaju da je u Sarajevu na dan atentata, to se doduše pre nekog vremena objavilo obelodanjujući spise ondašnje policije.... da je još na desetak mesta u gradu bilo ekipa koje su čekali Ferdinanda.... za kraj da ništa nije uspelo, ispod mesta gde je trebao da drži govor, bio je postavljen eksploziv.... TO Mlada Bosna nije mogla da organizuje.
 
Strela:
Jedva čekam 21.maj...

И ја. Па да победе Милови иако их не готивим, али сматрам да ће на изборима пући, да ће на власт доћи просрпска коалиција с којом ће Србија лакше моћи да сарађује...

Њима независност, с којом ионако неће решити нагомилане проблеме, нама проблем мање.
 
ја бих најпре желео знати дали је црна гора постала од монте негра или монте негро од црне горе и зашто у једнини кад у тој земљи има много гора и то највише белих ко и када је то прекрстио и зашто и зашто црногорци кад нису црни можда су са њима некад владали шварценегери као сада са калифорнијом а можда оће независност као и жаба кад је хтела да се поткује а можда комунисти виде да им србија више не штима па би се очували у црној гори а можда са можда може све да буде а друго ће се видети а и то ће можда некоме бити касно

вујадин

Морам питање поставити на други начин: Када је Црна Гора добила то име и од кога? И зашто је то постала национална држава и на који начин?

Вујадин
 
Mislim da je Evropa, zahtevom koji je usojila i crnogorska skupština, poslala jasnu poruku.
55% izašlih treba da se izjasni za nezavisnost.
Što će reći - Evropa ne gleda blagonaklono na samostalnost crne gore.
Milo Djukanović nije prisustvovao toj sednici, kao Premijer i kao predsednik DPS8-)
Teško mu je
 

Back
Top