Nezakonito izdavali pasoše i lične karte

Vesti Krstarice

Domaćin
Poruka
3.392
BEOGRAD, 7. maja 2011. (Beta) - Pripadnici unutrašnje kontrole policije Srbije uhapsili su 24 lica, medju kojima najviše policijskih službenika Policijske uprave (PU) Priština, zbog sumnje da su Albancima sa Kosova i Metohije nezakonito nabavljali biometrijske lične karte i putne isprave Srbije, saopšteno je u subotu.

Kako je navedeno iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP), kao organizator grupe koja je od kraja 2009. do oktobra 2010. godine koristila svoj službeni položaj i nezakonito pribavljala Albancima dokumente Srbije označen je službenik PU Priština Lulzim N. (51).

Prema policijskim informacijama, pripadnici te grupe su za novčane nagrade i druge poklone uticali na druge državne službenike da svesno naprave propuste u postupku izdavanja ličnih dokumenata i omoguće im pristup podacima iz Jedinstvenog informacionog sistema MUP-a.

Medju članovima grupe koji su uhapšeni 5. maja nalaze se policijski službenici PU Priština Lulzim N. (51), Aleksandar S. (38), Nikolina S. (48), Slaviša M. (46), Gordana B. (49), Slavica M. (47), Dragoslav DJ. (47), Dušan P. (47) i Milan J. (25), Ranko M. (51), Siniša M. (43) i Zoran R. (49).

Medju pritvorenima nalaze se i njihove kolege iz PU Niš Dejan B. (43), PU za grad Beograd Katarina K. (35), PU Vranje Valentina P (39), šef Odseka za putne isprave PU za grad Beograd Biljana B. (49), kao i šef Službe za gradjanska stanja Gradske uprave u Nišu Oliver D. (44).

Kao članovi navedene grupe označeni su i uhapšeni i bivši načelnik PU Priština Miodrag J. (52), penzionisani radnici MUP-a Dragan J. (52) i Tomislav M. (61), zajedno sa meštanima surduličkog sela Zagužanje Zoran T. (52) i Slavica T. (50), kao i Gorica M. (56) iz Niške Banje i Sanja M. (42) iz Niša.
 
Ukinuce sengen, naravno, kada je na hiljade siptara sa Kosova po gradovima u centralnoj Srbiji izvadilo nove pasose, pa traze azil zbog zlih Srba koji ih maltretiraju na svakom koraku, verovatno, nedaju im da predju most u Mitrovici... A EUtisticni eurotalibani im to dali, za 2000 evra pasos na ruke, korupcija, ***...
Ali ako, i ja kazem, da im nastampaju jos jedno milion ipo pasosa pa sve to u jednom smeru, pravac Belgija, pa makar nam ukinuli sengenske privilegije. 3x bravo za BoTu i eurotalibaniju.

:)
Znaci uhapseni Ljuljzim i ekipa... :D
Jel` to gospodin ministar drug Prasic procitao sta narod i kolege kuckaju na ovom forumu?! :)
 
Ma treba sprovesti torturu nad svakom govnarijom koja svojim lopovlukom izaziva muke celog naroda. Manje - vise sengen. Ali cinjenica da u doope trpas i zaradjujes sa zlikovcima koji su tvom narodu oduzeli zemlju, ponos, cast, istoriju.... Pa majku vam je6em lopovsku, sekao bih vas komad po komad....

samo brutalnost za primer....lopuzama i onima koji prime mito odfikariti barem desnu saku...za primer...za pola godine bi se iskorenio lopovluk i mito po srbiji...ono jes da bi onoliko bilo bez saka...ali drugacije ne moze...
 
samo brutalnost za primer....lopuzama i onima koji prime mito odfikariti barem desnu saku...za primer...za pola godine bi se iskorenio lopovluk i mito po srbiji...ono jes da bi onoliko bilo bez saka...ali drugacije ne moze...

Postojao je predlog jednog opozicionara da se izjednace krvni i ekonomski zlocini. Tj, da ako svojim lopovlukom ostetis celu drzavu i narod, da se tretira isto kao i da si pobio te iste ljude. Zbog pojedinaca koji su takvim malverzacijama naneli nepovratnu stetu Srbiji, ispastaju svi. Nebitna je cifra i pozicija - takve treba javno razapeti, bukvalno ili literalno. To nama treba. Na srecu, civilizacijski smo uznapredovali, pa odsecanje ruke pada u vodu, ali neki analog tome bi trebalo uvesti. Time bi se zaista smanjilo unistavanje naroda za malo parica u vlastitom dzepu. A pogotovo kad je pandurska banda u pitanju. Mafija u plavom (MUP) zaista svakodnevno dokazuje da nas cuvaju i stite olos i lopovi. To mora da prestane.
 
Postojao je predlog jednog opozicionara da se izjednace krvni i ekonomski zlocini. Tj, da ako svojim lopovlukom ostetis celu drzavu i narod, da se tretira isto kao i da si pobio te iste ljude. Zbog pojedinaca koji su takvim malverzacijama naneli nepovratnu stetu Srbiji, ispastaju svi. Nebitna je cifra i pozicija - takve treba javno razapeti, bukvalno ili literalno. To nama treba. Na srecu, civilizacijski smo uznapredovali, pa odsecanje ruke pada u vodu, ali neki analog tome bi trebalo uvesti. Time bi se zaista smanjilo unistavanje naroda za malo parica u vlastitom dzepu. A pogotovo kad je pandurska banda u pitanju. Mafija u plavom (MUP) zaista svakodnevno dokazuje da nas cuvaju i stite olos i lopovi. To mora da prestane.

potpisujem...
 
Nego, da li su stvarno potrebne packe po usima iz hebenog Luksemburga da bi se preduzelo bilo sta po bilo kom pitanju (?!), iako cela Srbija bruji o tome... Ne znam stvarno, nisam pametan.

Pa s Dacicem na celu policije, s Dinkicem u ekonomiji, i ostatkom bagre zaostale iz komunizma - DA! Trebaju packe sa strane. Stoka nikad ne naucia dok ne pocnes da bijes.
 
Back
Top