Quantcast

Nezainteresovanost vlasti za nasu dijasporu

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.133
Da li imate utisak da nasu vlast APSOLUTNO NE ZANIMA NASA DIJASPORA.
Mi se bavimo migrantima, integracijama sa Albancima a drzava nema nikakvu strategiju da vrati deo nase velike dijaspore.
Kao sto vidimo demografija nam je losa resenje se vidi u privlacenju radne snage ma odakle ona bila.

Ako pogledamo aktivnosti Hrvatske Kolinda je veoma cesto obilazila svoju dijasporu ja se ne secam da sam videla Vucica da uopste govori o dijaspori.
Ispravite me ako gresim.
Kao da ih boli uvo da li ce se neko vratiti. Cak sticem neki utisak da vlast ima averziju prema nasoj dijaspori.
Jedan potpuni ignor.

Da li gresim i ako da zasto? Mozda stvarno nisam upucena u njihove aktivnosti.

Pri tome prvenstveno mislim na EU/SAD, ne racunam RS, CG to je druga tema.
Pa oni su pametni ne moze im se tek tako staviti ruka u dzep

a bre Milun

Elita
Poruka
17.178
Da li imate utisak da nasu vlast APSOLUTNO NE ZANIMA NASA DIJASPORA.
Mi se bavimo migrantima, integracijama sa Albancima a drzava nema nikakvu strategiju da vrati deo nase velike dijaspore.
Kao sto vidimo demografija nam je losa resenje se vidi u privlacenju radne snage ma odakle ona bila.

Ako pogledamo aktivnosti Hrvatske Kolinda je veoma cesto obilazila svoju dijasporu ja se ne secam da sam videla Vucica da uopste govori o dijaspori.
Ispravite me ako gresim.
Kao da ih boli uvo da li ce se neko vratiti. Cak sticem neki utisak da vlast ima averziju prema nasoj dijaspori.
Jedan potpuni ignor.

Da li gresim i ako da zasto? Mozda stvarno nisam upucena u njihove aktivnosti.

Pri tome prvenstveno mislim na EU/SAD, ne racunam RS, CG to je druga tema.
taj kome su pare vaznije od svoje zemlje i svog naroda, pa je otisao iz svoje zemlje, tog treba otpisati i izbrisati i iz opstinskih i iz crkvenih knjiga............sam je odabrao da se odrodi................i sto bi VUCKA interesavala ta zgadija koja je prodala svoju domovinu za evrovi i dolari. Sutra ce njihova deca u NATO-uniformama da se vrate u Srbiju i da nas ubijaju U IME AMERIKE.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.