Nezadovoljstvo

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste zadovoljni vasim sexualnim zivotom, bilo da je veza, brak ili masturbacija?
Da li vase nezadovoljstvo utice na forumasa (odredjenog)?
Da li odredjeni problemi nastaju posle 30-te godine - odnosno "sto ste stariji to ste zeljniji"
 
Da li ste zadovoljni vasim sexualnim zivotom, bilo da je veza, brak ili masturbacija?
Da li vase nezadovoljstvo utice na forumasa (odredjenog)?
Da li odredjeni problemi nastaju posle 30-te godine - odnosno "sto ste stariji to ste zeljniji"


Ko da pijes bensendine sa vijagrom: prijebe ti se, ne vidis na oci... ali boli te dupe sto je tako
 
Poz.Cruella,pa nemam pojma za razliku od starijih gospi ja sam zadovoljan,nekako mi je to normalno da kad pređeš 30god, onda se i te stvari nekako dovedu u red!!
 
Da li ste zadovoljni vasim sexualnim zivotom, bilo da je veza, brak ili masturbacija?
Da li vase nezadovoljstvo utice na forumasa (odredjenog)?
Da li odredjeni problemi nastaju posle 30-te godine - odnosno "sto ste stariji to ste zeljniji"
Da, zadovoljan sam, bilo da je veza, brak, ili masturbacija.
Ne znam.
Da, nastaju, odnosno, što sam stariji, to sam željniji.
 
Da li ste zadovoljni vasim sexualnim zivotom, bilo da je veza, brak ili masturbacija?

Sada ili kad sam u pomenutim vezama? Shto se tiche poslednjeg, da, ide mi od ruke :)

Da li vase nezadovoljstvo utice na forumasa (odredjenog)?

Utiche, i to ne na jednog ..

Da li odredjeni problemi nastaju posle 30-te godine - odnosno "sto ste stariji to ste zeljniji"

Od sluchaja do sluchaja. Evo, moj slucaj je isti kao kod prethodnog diskutanta, dok, recimo, neke moje drugarice odavno nisu zeljne (za) vise od pet puta godishnje.
 
Sada ili kad sam u pomenutim vezama? Shto se tiche poslednjeg, da, ide mi od ruke :)



Utiche, i to ne na jednog ..



Od sluchaja do sluchaja. Evo, moj slucaj je isti kao kod prethodnog diskutanta, dok, recimo, neke moje drugarice odavno nisu zeljne (za) vise od pet puta godishnje.

Ides :shock::shock::shock::shock:

To su lencine, radje nece oprat pi,cu pa trpe neyebicu.

Srecom sinnke je stari macak koji ce se kasno ozenit, ali kad se ozeni nece silazit sa pi,ce.
Ne dao joj bog da mi nesto zabrani, ali ja cu i upozorit pre stupanja na scenu, sta nudim, a sta trazim.

Ali pet puta godisnje:shock: , uh yebote sve mi je neka muka krenula u stomaku.
 

Back
Top