New Yorker

najcesce su krpe, ali ponekad se pronadje po nesto
imam par majica odatle zadovoljna sam i dezenom i materijalom i krojevima, posto kupujem prirodne materijale kod njih cesto moze da se nadje nesto pamucno ili od viskoze (viskoza je polu prirodan zato sto se dobija od celuloze ali se obradjuje nekim hemikalijama, ali meni jako prijatna zato sto je lagana i propusta vazduh i ne uparuje)

imaju stvarno svasta pa se nadje po nesto :D
 
Sad sam kupila obucu kod njih i nikad vise. Posle ravno petog nosenja su se raspale, peta je probila djon i pocela da mi useca tabane, sve je popucalo nazad, nisam mogla da verujem. Skroz su nenosive. Ici cu da ih reklamiram i nadam se da cu uspeti inace nikad vise krociti tamo necu.
 
kol'ko para, tol'ko muzike...
Kupila sam ove jeseni trenerku iz dva dela (onu kao plišanu, oba dela su koštala ukupno 3.500, što i nije baš malo), posle 2 pranja izgleda staro i ofucano.
 
Заборавила сам да напишем да сам купила јесенас и рукавице, које сам једном носила и појавила се рупа између палца и кажипрста, сама од себе (нисам их нигде закачила или нешто слично).
 
najcesce su krpe, ali ponekad se pronadje po nesto
imam par majica odatle zadovoljna sam i dezenom i materijalom i krojevima, posto kupujem prirodne materijale kod njih cesto moze da se nadje nesto pamucno ili od viskoze (viskoza je polu prirodan zato sto se dobija od celuloze ali se obradjuje nekim hemikalijama, ali meni jako prijatna zato sto je lagana i propusta vazduh i ne uparuje)

imaju stvarno svasta pa se nadje po nesto :D

Otprilike tako. Pazim kako pazarim tamo, prvo proverim sastav i obavezno kupujem na rasprodaji tako da oni rade za mene a ne ja za njih:).
Uzimam samo basic komade, retko sa aplikacijama, "klot" sljampave dzempere bez detalja, dugacke suknje (bez detalja), esarpe i pamucne majice "za ispod". Promesam te stvari sa nesto atraktivnijim komadima i rezultat mahom bude zadovoljavajuci:)
 
Ja sam prosle godine uzela crni kaput u delti u nju jorkeru za 80 evra...
To je najtoplija stvar koju sam u zivotu obukla...nosila sam ga cak i na snijeg nije mi bilo hladno..i lijep je,onako klasican.
Ove godine,doduse nisam nasla nista sto bi mi se svidjelo u toj prodavnici z:(
 
Ja sam ove godine kupila tako slatku, kratku zimsku jaknu, futrovanu i pretoplu u NY-u, kostala je nekih 6500 dinara, ali sam prezadovoljna kvalitetom. Inace, ne kupujem bas cesto u toj prodavnici, mada imaju jako zanimljivih i slatkih odjevnih komada.
 
u joy sam videla da ny imaj sakoe,bele i zute za 2800 din.da li je to neko video,kakvi su,ima li jos kojih boja.na slici su preslatki
a da ima i neki dugacak beli,elegantan,valjda 3800
 
U New Yorkeru kupujem samo na rasprodajama.

Brus od 890 dinara je letos bio 90 (!!!) dinara kod njih na kraju.

Smokvicice, te sakoe nisam videla.

Tamo najvise brljam po sekciji sa donjim vesom, volim one slatke cvetne i karirane sorcice za spavanje i tako to. :)

Hm, sta ono lepo bese imam od njih od odece?

A-ha! Imam jednu bas lepu plavu tuniku, nosim je na plazi kao haljinicu, uz helanke po gradu kod kuce i tako.

Jako lep brus-topic, brus-polu korset i neke slatke gacice imam kupljene kod njih, po smesnim cenama.

That's it.

Ako nesto nisam zaboravila.
 
Kupila sam pantalone sa džepovima kod njih.
Skroz su mi se dopale, te sam morala da ih kupim.
Međutim, mama je morala ponovo da ih proštepa, jer su i nenošene počele da pucaju.

Ipak, tamo uspem da nađem nešto što mi se dopadne.
 
Kupila sam kod njih jednu majicu koja je pocela da bledi mestimicno nakon par pranja, kao u flekama. Katastroficno. Uzela sam i kupaci koji je doduse opstao i posle par godina.
Valjda zavisi na sta naletis.
 

Back
Top