New York bez struje!!!

ixi

Zainteresovan član
Poruka
161
Sigurno su se svi od vas bar nekad zapitali sta bi bilo kad bi New York ostao bez struje?!Eto ljudi moji u cetvrtak 14.avgusta citav NY je ostao bez svetla,tacnije tri drzave su ostale bez struje!Tad je nastupio opsti haos!Zadnji put kad je u NY nestalo struje bilo je '77,pre 25 godina,pa vi sad zamislite kako su se ljudi ponasali i gde su sve ostali zaglavljeni!Haos! :shock: :shock: :shock: :shock:
 
ixi:
Sigurno su se svi od vas bar nekad zapitali sta bi bilo kad bi New York ostao bez struje?!Eto ljudi moji u cetvrtak 14.avgusta citav NY je ostao bez svetla,tacnije tri drzave su ostale bez struje!Tad je nastupio opsti haos!Zadnji put kad je u NY nestalo struje bilo je '77,pre 25 godina,pa vi sad zamislite kako su se ljudi ponasali i gde su sve ostali zaglavljeni!Haos! :shock: :shock: :shock: :shock:
 
robinzon:
Sta ce da im fali ,ja sam dva dana bio bez vode
(desila se havarija na seoskom vodovodu)
Ej bre,na seoskom vodovodu,ovo je New York od nekoliko miliona stanovnika,i ogroman grad gde sve radi na struju,pa zamisli kako je kad sve to stane i 6 milona(samo ljudi koji idu subwey-om)nagrnu da idu peske!Pa pomisli kako je to,a ne kad neko selo ostane bez vode!
 
ixi:
robinzon:
Sta ce da im fali ,ja sam dva dana bio bez vode
(desila se havarija na seoskom vodovodu)
Ej bre,na seoskom vodovodu,ovo je New York od nekoliko miliona stanovnika,i ogroman grad gde sve radi na struju,pa zamisli kako je kad sve to stane i 6 milona(samo ljudi koji idu subwey-om)nagrnu da idu peske!Pa pomisli kako je to,a ne kad neko selo ostane bez vode!
To nije ništa što im se desilo, zaslužili su i gore, neka ih bog kazni, a ako ga ima kazniće ih za sva zlodela koja su učinili nama. :arrow: :arrow:
 
yyyy:
ixi:
robinzon:
Sta ce da im fali ,ja sam dva dana bio bez vode
(desila se havarija na seoskom vodovodu)
Ej bre,na seoskom vodovodu,ovo je New York od nekoliko miliona stanovnika,i ogroman grad gde sve radi na struju,pa zamisli kako je kad sve to stane i 6 milona(samo ljudi koji idu subwey-om)nagrnu da idu peske!Pa pomisli kako je to,a ne kad neko selo ostane bez vode!
To nije ništa što im se desilo, zaslužili su i gore, neka ih bog kazni, a ako ga ima kazniće ih za sva zlodela koja su učinili nama. :arrow: :arrow:
E,pa zbog toga mi je jako zao. Narocito kada se setim kako sam bauljala po mraku kada su nas gadjalim svojim " novim modnim hitom" sezone l999, grafitnim bombama. Kada se setim kako sam kuvala kafu na spiritus na pragu 2l veka.Znas, njih niko do toga nije doveo , vec njihovi sopstveni energetski sistemi( drugo da je u pitanju terorizam- to osudjujem). Ovako, neka se snadju, ako zatraze nasu pomoc- pomocicemo im, ali moraju bar sebi jednom priznati da su uglavnom spremni da ruse, a da grade polovicno i nesigurno. Tako, zelim im lep provod po zaglavljenim liftovima! :P
 
ixi:
robinzon:
Sta ce da im fali ,ja sam dva dana bio bez vode
(desila se havarija na seoskom vodovodu)
Ej bre,na seoskom vodovodu,ovo je New York od nekoliko miliona stanovnika,i ogroman grad gde sve radi na struju,pa zamisli kako je kad sve to stane i 6 milona(samo ljudi koji idu subwey-om)nagrnu da idu peske!Pa pomisli kako je to,a ne kad neko selo ostane bez vode![/quote
Bas mi je zao.Koliko su kila izgubili tih 6 miliona
ljudi za to vreme dok nisu imali struje ?
 
ixi:
Kazu kao da je na Nijegari iskocilo nesto,zbog prevelikog opterecenja,ali jos kao nisu sigurni,ali im niko ne veruje,ma to sigurno nije prava istina!

Zdravo ixi! Lazu mnogo. Arapi su to sredili, pa najavljivali su. Mislim da ce tek biti...Amerika nije toliko silna. Busna je kao sir a to ce neko dobro da koristi. Razloga za osvetu negde ima previse
 

Back
Top