Nevoljna erekcija penisa (molim pomoć)

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
47.589
Seksologija je uprkos svom "veselom prizvuku" izuzetno ozbiljna grana psihijatrije.

Na otvaranje teme me ponukala izvesna druga, opuštenija, a gde sam izložio sledeći problem:

Tokom života smo se zaljubljivali u nekoga kako površinski, na prvi pogled tj na zanosnu spoljašnjost osobe tako i dubinski kada vremenom u svakodnevnim susretima izdvojimo odredjenu osobu da nam se dopadaju osobine i navike a gde spoljni izgled nije toliko presudan kao u prvom slučaju.

Sve to prati onaj poznati osećaj prijatne opijenosti koja nas odvlači od realnog sveta kada smo u blizini te osobe.

Medjutim, ja sam bukvalno zatečen (ko adolescent kad prvi put vidi svoju ličnu rodjenu ribu ko od majke) sledećom situacijom a već su se desile dva puta sa dbe različite osobe.

Iako prijatnog izgleda, znači ništa od onih fizičkih atributa koje cenim, a ni intelektualnih jer je reč o nepoznatim ženskim osobama a svrha sastanka isključivo poslovne prirode, bez ikakvih emotivnih reakcija koje prate zaljubljivanje, dešava se spontana erekcija polnog uda. Jedna nije krila da je primetila iz osmeh, druga je bila više profi a ja šta ću?

A ovako, da ja sad razmišljam o tim ženskim osobama kao kad se zaljubim toga nema ali se kvalitetna erekcija kao iz najranije mladosti pinavlja njihovim prisustvom (ono kao kad kao klinac vidš ženske sise u obične novine)

O čemu je ovde reč?
Da li trebada potražim stručnu pomoć ili telefon poslovnih partnerki?
Kakav je ovo nagon a bez emocija?

Manastirka

Elita
Poruka
23.626
Seksologija je uprkos svom "veselom prizvuku" izuzetno ozbiljna grana psihijatrije.

Na otvaranje teme me ponukala izvesna druga, opuštenija, a gde sam izložio sledeći problem:

Tokom života smo se zaljubljivali u nekoga kako površinski, na prvi pogled tj na zanosnu spoljašnjost osobe tako i dubinski kada vremenom u svakodnevnim susretima izdvojimo odredjenu osobu da nam se dopadaju osobine i navike a gde spoljni izgled nije toliko presudan kao u prvom slučaju.

Sve to prati onaj poznati osećaj prijatne opijenosti koja nas odvlači od realnog sveta kada smo u blizini te osobe.

Medjutim, ja sam bukvalno zatečen (ko adolescent kad prvi put vidi svoju ličnu rodjenu ribu ko od majke) sledećom situacijom a već su se desile dva puta sa dbe različite osobe.

Iako prijatnog izgleda, znači ništa od onih fizičkih atributa koje cenim, a ni intelektualnih jer je reč o nepoznatim ženskim osobama a svrha sastanka isključivo poslovne prirode, bez ikakvih emotivnih reakcija koje prate zaljubljivanje, dešava se spontana erekcija polnog uda. Jedna nije krila da je primetila iz osmeh, druga je bila više profi a ja šta ću?

A ovako, da ja sad razmišljam o tim ženskim osobama kao kad se zaljubim toga nema ali se kvalitetna erekcija kao iz najranije mladosti pinavlja njihovim prisustvom (ono kao kad kao klinac vidš ženske sise u obične novine)

O čemu je ovde reč?
Šta si pio kao stimulans? 😁

Guede

Buraz
Poruka
10.801

O čemu je ovde reč?
Vjesticija posla , truju te feromonima proklete bile

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
47.589
To je ta fela, bjezi ko mile oci od toga
Pa vidi..

ono kad si zaljubljen i druga strana pristane na blanko da prihvati da si zaljubljen sa željom da uzvrati (jbg ti se se zapalio ne ona), tad imaš obavezu da ubrzo to dokažeš i seksualno

a ovo je u startu seksualno uopšte ne moraš da razmišljaš

a znamo da je seks ženama glavni dokaz da je voliš ali ne i nama

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
47.589
Miris... Glas...
U to se zaljubljuje
Eto čak ti i tuki pokazao da nije sve u savršenom telu
ej, em u gaćama a gaće u zakopčanim pantalinama, niko ga nije zvao na poslovni sastanak nego moraš da ga poneseš i još se meša?!

to sa Stojkom ti je kao disanje - možeš da utičeš a možeš da ostaviš na automatsko...

srebrna kraljica

sexendragsenrokenrol
Poruka
9.554
pa za odnos sa ženom?
da joj pričaš o emocijama ili da odma vidi rešenost?
Pod koji deo mislila sam na srce ili rac

A ovo ti zavisi kakav odnos s ženom želiš.. ako samo da je nategneš onda nek odma vidi rešenost ako se zaljubljuješ pa opet isto a o emocijama ne pričaj puno nego joj ih pokazuj

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.