Невладина организација је најбољи бизнис за почетнике

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.031
ауторска тема

Просто сам потресена сазнањем о локалној пљачки пореских обвезника која се десила у граду Аранђеловцу од стране НВО сектора , тј 2018 отворене кацеларије за еудкацију и ЕУ интеграције из Аранђеловца "ЕДУ АР" председник Срђан Калновић и Дејан Влајковић , ЧЛАН градског СНС одбора Аранђеловац који су на правди Бога од министарства здравља Србије добили милион динара а које су ставили себи на банковне рачуне и за тих милион евра урадили три радионице у средњој школи у Аранђеловцу .

Постављам питање да ли је радни народ Србије луд што сваки дан иде на посао и крваво привређују и даје ДАНАК пореза да би то неко ставио себи на банкарски рачун ..Зашто је министарство здравља издвојило толики новац за ТРИ РАДИОНИЦЕ ?

ово је катастрофа !!

Da. Kažeš da je neko dobio pare. Koje nisu potrošene kako treba.

Наравно да нису потрошене како треба

ДЕЦА И МЛАДИ У ФОКУСУ
Пројекат спроводи Центар за едукацију и ЕУ интеграције уз финансијску подршку Министарства здравља..

Имају три радионице , просто људи су били присутни када ова два хоштаплера дођу трабуњају 45 минута а за тих 45 минута ДРЖАВА им је дала милиони динара ..то је новац пореских обвезника ..Радионице су им у средњој шоколи у Аранђеловцу , бизнис им је одличан а прошлу организацију коју су имали је била "Ромски развојни центар" 2016 је суд пресудио да су утајили милион евра од кацеларије за људска и мањинска права ..

Мене интересује како може држава поново , након пресуде за утају новца овом човеку , поново да му додели новац ..

ауторска тема

Просто сам потресена сазнањем о локалној пљачки пореских обвезника која се десила у граду Аранђеловцу од стране НВО сектора , тј 2018 отворене кацеларије за еудкацију и ЕУ интеграције из Аранђеловца "ЕДУ АР" председник Срђан Калновић и Дејан Влајковић , ЧЛАН градског СНС одбора Аранђеловац који су на правди Бога од министарства здравља Србије добили милион динара а које су ставили себи на банковне рачуне и за тих милион евра урадили три радионице у средњој школи у Аранђеловцу .

Постављам питање да ли је радни народ Србије луд што сваки дан иде на посао и крваво привређују и даје ДАНАК пореза да би то неко ставио себи на банкарски рачун ..Зашто је министарство здравља издвојило толики новац за ТРИ РАДИОНИЦЕ ?

ово је катастрофа !!
Не може то свако; само ко има везе са "не- владама"... :lol:

НГО не би требало да су добијали паре од министарства, јер је то онда Владина Организација (ГО).

Какве будалаштине ћу да прочитам на овој пропалој крстарици.

Стварно је треба затворити, за боље стање нације.

НГО не би требало да су добијали паре од министарства, јер је то онда Владина Организација (ГО).

Центар за едукацију и ЕУ интеграције ..мени звучи као приватна организација која је добила средства од државе ..прошлу организацију коју су водили Ромски развојни центар оштетили су канцеларију за људска и мањинска права за милион евра ..постоји пресуда о томе

НГО не би требало да су добијали паре од министарства, јер је то
prekovic-arandjelovac-photocollage-1.jpg
онда Владина Организација (ГО).

Svakog dana vlast Srpske napredne stranke u Aranđelovcu sve više tone u kriminal i korupciju. U prilog toj tvrdnji ide i sudska presuda funkcioneru SNS-a u Aranđelovcu i jednom od najbližih saradnika predsednika opštine Bojana Radovića, Dejanu Vlajkoviću.​

Naime, jedan od najagresivnijih SNS botova, Dejan Vlajković je i zakonski zastupnik Udruženja „ Romski razvojni centar“ iz Aranđelovca. Presudom opštinskog suda u Aranđelovcu, utvrđeno je da je pronevereno 897.000,00 dinara i da Udruženje, gde je Vlajković sve i svja, mora vratiti navedenu sumu Kancelariji za ljudska i manjinksa prava. Gde je i u čijem džepu završilo 897.000,00 dinara, možemo samo da pretpostavimo, ali iz same presude nije teško zaključiti.

2016 су покрали милион евра а сада исто толико за три радионице у средњој школи са нови удружењем

Zvuci kao pranje novca ako su uradili tri radionice za 100,000 evra.
Mafijastvo je uvjek bilo unosan biznis, pa tako i NATO demokratija.
У њиховом статуту пише да је то невадино удружење , основано на неодређено време ..Логика је значи ова отворип удружење и отмеш новац од државе , оперш га или шта већ ..е јадни ми радници и порески обвезници

Najjače kad koriste termin “radionice”. Ono kontam rade neku mehaniku tamo, stolariju, drvenjariju… A oni samo džabolebare

Три радионице и то се ученици сморили а уз то једва их наватали да дођу , дошли многи преко родбинске везе ..Није поента то што имају радионице , него мене интересује зашто је МИНИСТАРСТВО ЗДРАВЉА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ њима дало новац пореских обвезника и то не мал новац .

Зашто би радник устајао ујутро и радио крваво када може да отвори себи овакву организацију и држава му да новац ..Мени је заиста мука од оваквих врсти малверзације и то човек , овај Дејан Влајковић СНС државна плата и његов партнер , тајни агент Бонд 007, имају претензије и на министарство , каква је држава не би ме ни чудило .

Back