Neverovatno ali neonacizam u celoj EU je otvoreno najzastupljeniji u Poljskoj

nesko101

Elita
Poruka
18.089
Autorska
Ovo je neverovatno pored Nemačke ali zaista Poljska otvoreno pokazuje neonacizam i uopšte se toga ne stidi.
Ja sam se lično uverio 1999god na Kosovu kadu su od strane KFORA korišćeni na severu Kosova posebno u Kosovskoj Mitrovici.Tada sam video koliko su ti katolici neonacisti i koliko mrze pravoslavne Srbe.Govorili su da smo mali Rusi.Tukli su po ulici pendrecima civile čak i žene,Sve dok nismo odlučili da se obračunamo sa njima.Tada smo prvi put bacili prave dve bombe i rafalno sa atomatskama po njima.Više nikada nisu smeli da uđu u Mitrovicu,Nažalost tako će morati i RUSI jer se oni neće smiriti i izazivaće sve dok ih Rus ne udari po nosu sa hipersoničnim raketama.
 
Ма..
баш чудно да су пољаци такви,каквим их описујеш.
Узгред ,Нвала теби НЕШКО на овом сведочењу..нема разлога да сумњам.

Дал ће Миша Вацић сад се одрекне Пољака,питање је?:D

Раде њих неколицина овде у Швици код једног нашег локалног фармера,и то баш човека Косовца.
Каже брат да боље раднике никад није имао!

Пољаци( у глобалу гледано) су наша СЛОВЕНСКА БРАЋА....
Сад,ватикан и католици су њих нешто мало преобратили али у суштини...

они нас готиве.
ваљда..

Позд..нешко и хвала још једном на овом сведочењу!
 
Ма..
баш чудно да су пољаци такви,каквим их описујеш.
Узгред ,Нвала теби НЕШКО на овом сведочењу..нема разлога да сумњам.

Дал ће Миша Вацић сад се одрекне Пољака,питање је?:D

Раде њих неколицина овде у Швици код једног нашег локалног фармера,и то баш човека Косовца.
Каже брат да боље раднике никад није имао!

Пољаци( у глобалу гледано) су наша СЛОВЕНСКА БРАЋА....
Сад,ватикан и католици су њих нешто мало преобратили али у суштини...

они нас готиве.
ваљда..

Позд..нешко и хвала још једном на овом сведочењу!
Nemoj brate uopšte da sumnjaš u ovo što tvrdim jer sam lično doživeo.Veruj mi oni su za pravoslavne Ruse i Srbe kao što su i Hrvati za Srbe.
 
Nemoj brate uopšte da sumnjaš u ovo što tvrdim jer sam lično doživeo.Veruj mi oni su za pravoslavne Ruse i Srbe kao što su i Hrvati za Srbe.
Само је јебени Ватикан за све крив!
Ти анимозитети између Руса и Пољака постоје вековима.
Кад се посејала клица раздора,Онда је ватикан..тј сама Пољска је једна од ретких Држава на свету
где ЈЕ АБОРТУС ЗАБРАЊЕН ЗАКОНОМ...свеу циљу да их се толико намножи да би се освојила и заузела Русија,
углавном,све ..
све што се ради на Свету иде ка само једном Циљу:
-ОКУПАЦИЈА И ЗАУЗИМАЊЕ РУСИЈЕ,као непрегледног пространства природних богастава
где би западњаци и даље могли несметано да пљачкају,као што то раде од тренутка од када постоје.
 
Srbi i nacizam, kakva opterecenost... a ustvari ih zabole patka.

Normalan covek gleda kako da prezivi u ovoj zabokrecini. Prosecnog Srbina zabole mudo za nacizam.

Da nije ovog sukoba izmedju Rusije i NATO, ne bi niko ni spominjao isti na forumu.
Pa da baba ima onu stvar zvala bi se deda.Šta bre filozofiraš kao da si sa druge planete?

Само је јебени Ватикан за све крив!
Ти анимозитети између Руса и Пољака постоје вековима.
Кад се посејала клица раздора,Онда је ватикан..тј сама Пољска је једна од ретких Држава на свету
где ЈЕ АБОРТУС ЗАБРАЊЕН ЗАКОНОМ...свеу циљу да их се толико намножи да би се освојила и заузела Русија,
углавном,све ..
све што се ради на Свету иде ка само једном Циљу:
-ОКУПАЦИЈА И ЗАУЗИМАЊЕ РУСИЈЕ,као непрегледног пространства природних богастава
где би западњаци и даље могли несметано да пљачкају,као што то раде од тренутка од када постоје.
Pa normalno da je svakom pravoslavcu Vatikan obezbedio neke hrvate kao Srbima što je.
 
Да не заборавимо БРАЋУ СЛОВАКЕ..
они су исто католици ал се код њих тај ватикан -пелцер нешто није примио.
Годинама су учествовали у Видовданском Маршу.

Нема их пуно па их зли и окрутни ватикан можда није усмеравао у његовом,
жељеном Правцу.
 
Autorska
Ovo je neverovatno pored Nemačke ali zaista Poljska otvoreno pokazuje neonacizam i uopšte se toga ne stidi.
Ja sam se lično uverio 1999god na Kosovu kadu su od strane KFORA korišćeni na severu Kosova posebno u Kosovskoj Mitrovici.Tada sam video koliko su ti katolici neonacisti i koliko mrze pravoslavne Srbe.Govorili su da smo mali Rusi.Tukli su po ulici pendrecima civile čak i žene,Sve dok nismo odlučili da se obračunamo sa njima.Tada smo prvi put bacili prave dve bombe i rafalno sa atomatskama po njima.Više nikada nisu smeli da uđu u Mitrovicu,Nažalost tako će morati i RUSI jer se oni neće smiriti i izazivaće sve dok ih Rus ne udari po nosu sa hipersoničnim raketama.
Nesko nikad u eu i nato...

nikad-u-eu-i-nato.jpg
 
Autorska
Ovo je neverovatno pored Nemačke ali zaista Poljska otvoreno pokazuje neonacizam i uopšte se toga ne stidi.
Ja sam se lično uverio 1999god na Kosovu kadu su od strane KFORA korišćeni na severu Kosova posebno u Kosovskoj Mitrovici.Tada sam video koliko su ti katolici neonacisti i koliko mrze pravoslavne Srbe.Govorili su da smo mali Rusi.Tukli su po ulici pendrecima civile čak i žene,Sve dok nismo odlučili da se obračunamo sa njima.Tada smo prvi put bacili prave dve bombe i rafalno sa atomatskama po njima.Više nikada nisu smeli da uđu u Mitrovicu,Nažalost tako će morati i RUSI jer se oni neće smiriti i izazivaće sve dok ih Rus ne udari po nosu sa hipersoničnim raketama.
To u svemu vidiš nekakav nacizam. :D
 
zaista Poljska otvoreno pokazuje neonacizam i uopšte se toga ne stidi.
...

На први поглед нелогично, али ето постоји.
Мислим да имам објашњење.

Нацисти су по Пољској чинили стравичне злочине.
За очекивати је да Пољаци презиру чак и речи које почињу на "Н".

Међутим у пракси рађају се неке генерације Пољака које готиве нацизам ?! :eek::eek::eek:
За неверовати ?

А уствари ради се о великом страху
и приступању оној страни где видимо да је доминација.

Тако да највеће пољске (и не само пољске) кукавице
своје фрустрације лече приступајући неком јачем - то се зове мимикрија !
 

Back
Top