Тихи
Starosedelac
- Poruka
- 193.920
NIS u prvom kvartalu uvećao profit za čak 318 %
Autor/izvor: SEEbiz / Tanjug
Datum objave: 17.05.2011. - 10:17:43
BEOGRAD - Naftna industrija Srbije (NIS) imala je profit od 9,8 milijardi dinara (oko 98 miliona evra) u prvom kvartalu ove godine, saopštila je ta kompanija.
Dobit je veća za čak 318 % uodnosu na bilans iz prvog kvartala prošle godine, kada je ta naftna kompanija zabeležila gubitak od 4,5 milijardi dinara.
http://rs.seebiz.eu/energetika/nis-u-prvom-kvartalu-uvecao-profit-za-cak-318-/ar-3382/
Eto vidite sta se desava kada u neku firmu dodje dobar gazda
profiti krenu da rastu ka nebu
Sad zamislite koliko su demokrate krale i pljackale u NIS-u kad su rusi za relativno kratko vreme uspeli ovoliko enormno da uvecaju dobit preduzeca.
Autor/izvor: SEEbiz / Tanjug
Datum objave: 17.05.2011. - 10:17:43
BEOGRAD - Naftna industrija Srbije (NIS) imala je profit od 9,8 milijardi dinara (oko 98 miliona evra) u prvom kvartalu ove godine, saopštila je ta kompanija.
Dobit je veća za čak 318 % uodnosu na bilans iz prvog kvartala prošle godine, kada je ta naftna kompanija zabeležila gubitak od 4,5 milijardi dinara.
http://rs.seebiz.eu/energetika/nis-u-prvom-kvartalu-uvecao-profit-za-cak-318-/ar-3382/
Eto vidite sta se desava kada u neku firmu dodje dobar gazda
profiti krenu da rastu ka nebu
Sad zamislite koliko su demokrate krale i pljackale u NIS-u kad su rusi za relativno kratko vreme uspeli ovoliko enormno da uvecaju dobit preduzeca.
...bilo ko da je taj gazda.....

Koliki je porez na dobit itd...



Kad radikali dođu na vlast, ukinuće tolike akcize i cena goriva će da bude 80 dinara za litar?