- Poruka
- 1.701
Milosavljević platio sajt 29.000 €?
Beograd -- Koalicija za nadzor javnih finansija saopštila je da je bivše Ministarstvo trgovine platilo skoro 29.000 evra za sajt “Nacionalni brend Srbije”.
Time je, kako navode, počinilo tešku zloupotrebu budžetskih sredstava, a sajt za čiju izradu je plaćeno tačno 28.818 evra, ni posle više od godinu dana nije profunkcionisao.
Prema navodima te koalicije, ugovorom broj 404-02-24/2010-07 od 21. aprila 2010. godine, koji je ministarstvo, na čijem je čelu tada bio Slobodan Milosavljević, zaključilo sa preduzećem Soko grup iz Beograda, predviđeno je pružanje usluga izrade i administriranja tog portala.
Tvrdi se da je portal "Nacionalni brend Srbije" finansiran novcem poreskih obveznika i plaćen firmi Soko grup u dve rate - 7. maja i 17. septembra prošle godine, a do danas ga nije moguće pronaći na internetu.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=16&nav_id=512466
Svaki komentar je suvišan, izuzev onoga u naslovu teme!


Beograd -- Koalicija za nadzor javnih finansija saopštila je da je bivše Ministarstvo trgovine platilo skoro 29.000 evra za sajt “Nacionalni brend Srbije”.
Time je, kako navode, počinilo tešku zloupotrebu budžetskih sredstava, a sajt za čiju izradu je plaćeno tačno 28.818 evra, ni posle više od godinu dana nije profunkcionisao.
Prema navodima te koalicije, ugovorom broj 404-02-24/2010-07 od 21. aprila 2010. godine, koji je ministarstvo, na čijem je čelu tada bio Slobodan Milosavljević, zaključilo sa preduzećem Soko grup iz Beograda, predviđeno je pružanje usluga izrade i administriranja tog portala.
Tvrdi se da je portal "Nacionalni brend Srbije" finansiran novcem poreskih obveznika i plaćen firmi Soko grup u dve rate - 7. maja i 17. septembra prošle godine, a do danas ga nije moguće pronaći na internetu.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=16&nav_id=512466
Svaki komentar je suvišan, izuzev onoga u naslovu teme!





