NEVEROVATAN PROBLEM!

Fix Ideja

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
138
Dok mi je muz na poslu ja se dopisujem sa jednim slatkim momkom preko fejsbuka.Planiram i da se tajno vidjam sa njim.Medjutim, problem su moja dosadna deca koja mi nedaju mira da na miru pisem sa tim momkom.Lepo im kazem da cu im dati da jedu kada zavrsim pisanje sa momkom a oni se deru i dosadjuju kako su gladni bas tada kada ja pisem.Kako da ih se otarasim da bi mogla da pisem na miru?
Kako?
 
Dok mi je muz na poslu ja se dopisujem sa jednim slatkim momkom preko fejsbuka.Planiram i da se tajno vidjam sa njim.Medjutim, problem su moja dosadna deca koja mi nedaju mira da na miru pisem sa tim momkom.Lepo im kazem da cu im dati da jedu kada zavrsim pisanje sa momkom a oni se deru i dosadjuju kako su gladni bas tada kada ja pisem.Kako da ih se otarasim da bi mogla da pisem na miru?
Kako?

Како те није срамота?
 
Dok mi je muz na poslu ja se dopisujem sa jednim slatkim momkom preko fejsbuka.Planiram i da se tajno vidjam sa njim.Medjutim, problem su moja dosadna deca koja mi nedaju mira da na miru pisem sa tim momkom.Lepo im kazem da cu im dati da jedu kada zavrsim pisanje sa momkom a oni se deru i dosadjuju kako su gladni bas tada kada ja pisem.Kako da ih se otarasim da bi mogla da pisem na miru?
Kako?





ti si mi skroz cudna ili cudan
samo te posmatram zadnjih par minuta :think:
 
Dok mi je muz na poslu ja se dopisujem sa jednim slatkim momkom preko fejsbuka.Planiram i da se tajno vidjam sa njim.Medjutim, problem su moja dosadna deca koja mi nedaju mira da na miru pisem sa tim momkom.Lepo im kazem da cu im dati da jedu kada zavrsim pisanje sa momkom a oni se deru i dosadjuju kako su gladni bas tada kada ja pisem.Kako da ih se otarasim da bi mogla da pisem na miru?
Kako?
Vi klonovi ste stvarno :aha: :zaljubljena:
 
Dok mi je muz na poslu ja se dopisujem sa jednim slatkim momkom preko fejsbuka.Planiram i da se tajno vidjam sa njim.Medjutim, problem su moja dosadna deca koja mi nedaju mira da na miru pisem sa tim momkom.Lepo im kazem da cu im dati da jedu kada zavrsim pisanje sa momkom a oni se deru i dosadjuju kako su gladni bas tada kada ja pisem.Kako da ih se otarasim da bi mogla da pisem na miru?
Kako?

Prodaj decu i plati internet da bi se mogla duze dopisivatiz:shock:
 
Evo, u ovom momentu mi je otvoren i fejsbuk i dopisujem se sa ovim mojim slatkisem.On kaze da zatvorim decu u sobu i da im ubacim kofu vode i veknu hleba pa da se na miru dopisujemo.Joj , aja nisam kupila hleb za danas, nisam stigla, dopisivala sam se
 
Evo, u ovom momentu mi je otvoren i fejsbuk i dopisujem se sa ovim mojim slatkisem.On kaze da zatvorim decu u sobu i da im ubacim kofu vode i veknu hleba pa da se na miru dopisujemo.Joj , aja nisam kupila hleb za danas, nisam stigla, dopisivala sam se

e a jel istina da projekat moderna radi par likova? i ako jeste kako uspevate da odrzite specificnu prepoznatljivu nit? :lol:
dajte izjavu za radio krstaricu :rotf:
 
e a jel istina da projekat moderna radi par likova? i ako jeste kako uspevate da odrzite specificnu prepoznatljivu nit? :lol:
dajte izjavu za radio krstaricu :rotf:

Ne bi rekla. Svako bi vukao na svoju stranu.Treba se svaki dan udubiti u lik i delo, pamtiti priču itd itd... znaš kako ide ona izreka - sto babica kilavo dete. Ili beše dve babice-kilavo dete. To je one man show.
 

Back
Top