Nevaljale Devojcice

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Dragi forumasi, sta mislite koje devojke su bolje u krevetu? Devojke koje su bile jako nevaljale kad su bile male devojcice ili pak one mirne poslusne devojcice. Ja tipujem na one mirne devojcice. Znate kako kazu ISPOD MIRA 300 VIRA. A, i ja sam bila mirna devojcica, a sad sam bas nevaljala.

Pa da vidimo sta vi mislite?
:wink:
 
Gryphon:
Definitivno mirne.
Kao konj kad izgubi ormu, a to se desi pre ili kasnije.


Da da bas tako hahahaha

a084.gif
 
geisha:
Dragi forumasi, sta mislite koje devojke su bolje u krevetu? Devojke koje su bile jako nevaljale kad su bile male devojcice ili pak one mirne poslusne devojcice. Ja tipujem na one mirne devojcice. Znate kako kazu ISPOD MIRA 300 VIRA. A, i ja sam bila mirna devojcica, a sad sam bas nevaljala.

Pa da vidimo sta vi mislite?
:wink:
Nevaljala si u krevetu,jel to znaci da neslusas partnera ili ako je nesto drugo objasni mi.
 
geisha:
Dragi forumasi, sta mislite koje devojke su bolje u krevetu? Devojke koje su bile jako nevaljale kad su bile male devojcice ili pak one mirne poslusne devojcice. Ja tipujem na one mirne devojcice. Znate kako kazu ISPOD MIRA 300 VIRA. A, i ja sam bila mirna devojcica, a sad sam bas nevaljala.

Pa da vidimo sta vi mislite?
:wink:

Ja sam bila nemirna devojcica,a sad sam bas mirna i dobra.A dobra sam u krevetu.
 
geisha:
Dragi forumasi, sta mislite koje devojke su bolje u krevetu? Devojke koje su bile jako nevaljale kad su bile male devojcice ili pak one mirne poslusne devojcice. Ja tipujem na one mirne devojcice. Znate kako kazu ISPOD MIRA 300 VIRA. A, i ja sam bila mirna devojcica, a sad sam bas nevaljala.

Pa da vidimo sta vi mislite?
:wink:
dobre devojke su se malo kasno setile da budu nevaljale, pa im sada to izgleda kao da su mnooogo opasne
 
Dozivela sam da neki prijatelji mojih kolega kazu za mene: “Ona je tako fina, prosto ne smem da opsujem pred njom…” (a ja crvenim…) “… Takve su najbolje u krevetu.” (khm… E, ovde sam vec u zemlju propala)

Iskreno – mislim da to nema veze, sve zavisi od toga kakva je osoba i koliko je spremna na experimente – a to je mnogo slozenije pitanje od onog “da li je, ili nije, ‘dobra’”
 

Back
Top