Nevaljale Devojcice

:lol::mrgreen: Koja predrasuda ovo nisam cula sto god :lol: Ruzni se trude u sexu :rotf:
Znaci svako ke iole simpatican se ne trudi :lol:
I da je pitam kako se uopste to neko 'trudi u sexu;?
Mislim uci gradivo teoretski pa onda fizikalise ili kako? :roll:
Ili ima strasti ili nema.. I ne priznajem generalizacije nevaljala- fina..
Mislim aman ljudi gde ima hemije i obostrane zelje koliko god da je devojka neiskusna opustice je i uspeti da se prepusti ako taj muskarac ume da je vodi..
A one koje po defaultu skacu na svaki ****** koji naidju .. Mozda su vama one 'nevaljale' meni za to postoji drugi naziv. :neutral:
I sad je kao cool izjaviti da si nimfomanka.:roll: Mislim bila sam sa fetishistom i ni to mi nije nevaljalo ili bilo sta drugo da bih to izjavila za sebe.
Sa kim sam, na njega vlazim i tad sam sve.. I nevaljala , i perverzna i fina i kur.va..
Na koga ne vlazim, tu sam drvena i kraj. :roll:

truditi se i krevetu znaci dati sve od sebe da onome sa kim si bude divno
to ne znaci citati literaturu, vec osluskivati decka/djevojku i uraditi sve da on/ona uziva
to je trud

sto se tice te generalizacije... to je prosto tako... nevaljala znaci slobodna, fina znaci smjerna i studljiva... i ma koliko strasti da ima medju njima ako decko ili djevojka nisu vjesti u krevetu oni ne mogu dovesti jedno drugo do ekstaze
biti vjest u krevetu ne zavisi samo od iskustva vec njihovog senzibiliteta, osjecaja za tudje uzivanje, manjka sebicnosti i svega po malo
 
truditi se i krevetu znaci dati sve od sebe da onome sa kim si bude divno
to ne znaci citati literaturu, vec osluskivati decka/djevojku i uraditi sve da on/ona uziva
to je trud

sto se tice te generalizacije... to je prosto tako... nevaljala znaci slobodna, fina znaci smjerna i studljiva... i ma koliko strasti da ima medju njima ako decko ili djevojka nisu vjesti u krevetu oni ne mogu dovesti jedno drugo do ekstaze
biti vjest u krevetu ne zavisi samo od iskustva vec njihovog senzibiliteta, osjecaja za tudje uzivanje, manjka sebicnosti i svega po malo

sta da kazem osim...razumemo se..:klap:...:bye:
 
Dragi forumasi, sta mislite koje devojke su bolje u krevetu? Devojke koje su bile jako nevaljale kad su bile male devojcice ili pak one mirne poslusne devojcice. Ja tipujem na one mirne devojcice. Znate kako kazu ISPOD MIRA 300 VIRA. A, i ja sam bila mirna devojcica, a sad sam bas nevaljala.

Pa da vidimo sta vi mislite?
:wink:

Ja mislim da su dobre devojčice dobre, a one nevaljale su još bolje...
 
Dragi forumasi, sta mislite koje devojke su bolje u krevetu? Devojke koje su bile jako nevaljale kad su bile male devojcice ili pak one mirne poslusne devojcice. Ja tipujem na one mirne devojcice. Znate kako kazu ISPOD MIRA 300 VIRA. A, i ja sam bila mirna devojcica, a sad sam bas nevaljala.

Pa da vidimo sta vi mislite?
:wink:

Onaj koji ne laje puno . A pogledom ti sve kaže.. ama baš sve .. znaci TIHA VODA BREGE DERE ..

al' nije 100 % . :ok:
 

Back
Top