Quantcast

Neuzvraćena Ljubav i Šta Činiti

gost 423947

Elita
Poruka
21.550
Takva neka loša iskustva mogu da se odraze na psihu, da izazovu posledice.
Poznavao sam svojevremeno neku ružnjikavu curicu koja se zatelebala u dečka lokalnu rok zvezdu, a njega je zanimalo samo to da je iskoristi za seks, i pristajala je na takav podređeni odnos, služila mu kao meso, bar da na taj način bude njen iako je znala da je on ne voli, on se uradi, odvede je noću na sred stadiona i uzme na travi, a ona srećna kao kuče što je bila s njim. Završila je u manastiru.
To kao Laušević i Vesna Trivalić u filmu Oktoberfest, u liftu, usput

Hromi Vuk

Zainteresovan član
Poruka
120
Meni se čini da ti imaš više godina, jer zvučiš zrelije, ali hajde, to i nije važno.
A to da postoje cure koje zrače nekom privlačnošću i pored toga što na prvi pogled nisu atraktivne nije ništa neobično, to bi se dalo razumeti. No moj komentar se odnosio na rasplet tih vaših dogodovština, ipak cenim da si mogao i gore proći s tom curicom.
Valjda imam veću svest nego moji vršnjaci pa se tako čini, ali druga sam srednje drugar :)

tuc muc

Poznat
Poruka
9.010
Pa ja sam se u drugom razredu gimnazije isto tako zatreskao u curu koja je realno bila nešto bolja od akrepa, po današnjim merilima žešći gabor, skrndelj, ali iako još tada nismo bili svesni vlastite seksualnosti izbijala je solidna doza ženstvenosti iz te devojčice da je bila neodoljiva, prilepio sam se uz taj magnet. Ali brate iako sam voleo pisanu reč nisam bio toliko načitan kao autor ove teme, baš zrelo zvuči, izuzimajući sitne greščice i nespretnosti u uvodnom postu.

Hromi Vuk

Zainteresovan član
Poruka
120
Pa ja sam se u drugom razredu gimnazije isto tako zatreskao u curu koja je realno bila nešto bolja od akrepa, po današnjim merilima žešći gabor, skrndelj, ali iako još tada nismo bili svesni vlastite seksualnosti izbijala je solidna doza ženstvenosti iz te devojčice da je bila neodoljiva, prilepio sam se uz taj magnet. Ali brate iako sam voleo pisanu reč nisam bio toliko načitan kao autor ove teme, baš zrelo zvuči, izuzimajući sitne greščice i nespretnosti u uvodnom postu.
Daleko da je akrep baća moj, jako je lepa devojka, ali nije zgodna po današnjim normama (dupe, sise provokativno oblačenje) stoga mi je i zapala

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.