Neusklađene ličnosti, a usklađeni u sexu

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.196
Jel vam se desilo da se sa nekim uopšte ne slažete / ne podudarate kao osobe, a da sex odlično funkcioniše?

Ima li sex (potreba za telesnim kontaktom) neki svoj rezon, koji uopšte ne zavisi od našeg svesnog dela.. čak možeš da misliš za nekog da je npr površan ili kreten ili da misli na pogrešan način, a opet da ga želiš za sex.

Priznate li sebi tu dihotomiju ili pokušavate možda da nađete razloge da se dobro slažete /negacija realnosti/ ili sa druge strane da je i sex prosečan, e da biste rešili komplikovanu situaciju? Jer. istovremeno vas neko jako i privlači i odbija /ambivalencija/.

Ili prosto prihvatate obe stvari i rešite da se orijentišete samo na sex?
U tom slučaju da li smatrate da je fer to odmah i predočiti toj osobi? Pa da odluči želi li takav odnos ili ne.

1662322558083.png
 
Ne postoji osoba koja bi me ispratila i istrajala u onom sta radim i cemu tezim,mogu da pokusaju,da se isfoliraju da ih zanima i da zele ali nista od toga,ne bih se ni ja priblizavao njihovom poslu,ni prijateljima,mozda ne i familiji,sve sam to prosao i gubljenje je vremena i zivaca,ako ne kolikonl toliko normalna onda mozemo da funkcionissmo s tim razlikama i da imamo normalan odnos u 4 zida
 
Ne postoji osoba koja bi me ispratila i istrajala u onom sta radim i cemu tezim,mogu da pokusaju,da se isfoliraju da ih zanima i da zele ali nista od toga,ne bih se ni ja priblizavao njihovom poslu,ni prijateljima,mozda ne i familiji,sve sam to prosao i gubljenje je vremena i zivaca,ako ne kolikonl toliko normalna onda mozemo da funkcionissmo s tim razlikama i da imamo normalan odnos u 4 zida

Tri puta procitah da shvatim... i dalje mi je nejasno...reklo bi se da sam ja od onih koji ne mogu da te isprate :lol:
 
Ne postoji osoba koja bi me ispratila i istrajala u onom sta radim i cemu tezim,mogu da pokusaju,da se isfoliraju da ih zanima i da zele ali nista od toga,ne bih se ni ja priblizavao njihovom poslu,ni prijateljima,mozda ne i familiji,sve sam to prosao i gubljenje je vremena i zivaca,ako ne kolikonl toliko normalna onda mozemo da funkcionissmo s tim razlikama i da imamo normalan odnos u 4 zida
Cmok :D
 
Upuštala sam se u sex i sa onima sa kojima nemam nikakvo razumevanje kao osobe, niti smo slični, niti bismo mogli da funkcionišemo, niti imamo zajedničke teme. Primera radi, toliko nemamo da ne možemo ni razgovor da započnemo. Ali je sex bio zaista dobar. I to kad kažem sex, mislim na to da je dobra i komunikacija tokom njega,
A opet, dešavalo mi se i obrnuto, da je sa nekim razgovor i sve drugo sasvim dobar, ali nema ničega.. Sa takvim osobama teško ostajem i u kontaktu, mogu samo poznanici da budu, eventualno prijatelji.
Da se poklope oba, dosta retka stvar. Ko želi da čeka takav sex, naravno nek čeka.
 
Не.
Десило ми се да ми је био привлачан тип и током разговора је нешто јако ружно рекао за инвалиде, више се не сећам шта. У тренутку ми се смучио и као биће и као појава, и ма колико ми до тада био провлачан више није могао бити.
Исто тако, срећем типа са којим сам се симпатисала док смо били клинци, једнако је био симпатичан и после све док га нисам видела са маском :lol: Крај, више ни с од симпатичног.
А знам људе који раскину, разведу се због непремостивих разлика а опет спавају заједно с времена на време. За мене су и ти бивши бивши са разлогом и нема ту више секса ма како некада добар био.
 
Imam već neki manji staž na forumu, pa se mislim tako.. da li sam bolje upoznala ljude? I onda mi jedna od stvari koje su mi pale na pamet bila baš ta da ljudi ne prave kompromise, da vole da se drže nečeg iscrtanog unapred, nekog plana, agende, šta nikada ne žele, šta je neprihvatljivo.. To recimo ranije nisam mislila da je toliko rašireno. Msm, to je dobro za njih.

Ja mu dođem kao neko ko se prilagođava.. Nema kod mene samo 0 ili samo 100 posto, .. Naravno da bih spavala sa bivšim ukoliko smo oboje sami a nismo zajedno iz nekog razloga koji nije ono da smo se smučili jedno drugom, već neka prepreka. Ako me još privlači, i on meni to isto kaže. Shvatam da je najlepše kada se sve spoji, ali jbg nije loše ni jedan susret ako ćemo malo jedno drugome podariti radosti.. u nedostatku iste. I još ako ga dogovorimo negde u planinama.. to je za pamćenje.
 
PA kaže da ne postoji ženska osoba do sada sa kojom mu je bio dobar sex, a da su se dobro slagali kao osobe.. jasno. Ni ne želi, tj nema više volju da sa nekom bude toliko blizak, dovoljno je da ok funkcionišu.
Sex je sa vecinom dobar to mogu da ih naucim i prilagodim sebi,dok im kuvanje i voznja bajsa 150km nikako ne uspeva
 
Imam već neki manji staž na forumu, pa se mislim tako.. da li sam bolje upoznala ljude? I onda mi jedna od stvari koje su mi pale na pamet bila baš ta da ljudi ne prave kompromise, da vole da se drže nečeg iscrtanog unapred, nekog plana, agende, šta nikada ne žele, šta je neprihvatljivo.. To recimo ranije nisam mislila da je toliko rašireno. Msm, to je dobro za njih.

Ja mu dođem kao neko ko se prilagođava.. Nema kod mene samo 0 ili samo 100 posto, .. Naravno da bih spavala sa bivšim ukoliko smo oboje sami a nismo zajedno iz nekog razloga koji nije ono da smo se smučili jedno drugom, već neka prepreka. Ako me još privlači, i on meni to isto kaže. Shvatam da je najlepše kada se sve spoji, ali jbg nije loše ni jedan susret ako ćemo malo jedno drugome podariti radosti.. u nedostatku iste. I još ako ga dogovorimo negde u planinama.. to je za pamćenje.
Ма свако према своме. По темама обично пишемо из свог угла, шта бисмо ми... али то уопште не значи да је исправно или да осуђујемо оне који би другачије. Или да намећемо своје.

Некада ми се чини да људи себи праве притисак или се бране од другачијег мишљења. А њега свако има, као и седални део :) Врло важно...
 
Ма свако према своме. По темама обично пишемо из свог угла, шта бисмо ми... али то уопште не значи да је исправно или да осуђујемо оне који би другачије. Или да намећемо своје.

Некада ми се чини да људи себи праве притисак или се бране од другачијег мишљења. А њега свако има, као и седални део :) Врло важно...
Mda
Pa ljudi vole da se porede sa drugima, gde oni stoje u odnosu na druge, zato i dolaze na forum, da vide šta drugi pišu..
Naravno, to je stvar pristojnosti ne mešati se u tuđ život.
Na ovoj temi bih volela čuti nešto što bi mi koristilo za moj pristup stvarima.. ako ne, nema veze :)
 

Back
Top