• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Neusklađene ličnosti, a usklađeni u sexu

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.408
puno razvedenih i ogorcenih dama
oseti se to, provejava u postovima ko ume da cita izmedju redova
Pa pazi biti razveden ne znači i biti ogorcen.. Ukoliko se ne generalizuje. Osoba se razvela, imala je problem sa tom jednom osobom i sa samom sobom (uvek je dvoje uključeno više ili manje), ali jedna osoba nisu sve osobe... Nego baš govorim o generalizacijama, ono kad počnu mi ovo, vi ono.. i muški i ženski. Iako sam se razvela, i dalje muškarce volim više nego žene, imam više muških kontakata itd.. Dakle, to ne menja orijentaciju prema polu. No, ovo mislim da nema veze sa forumom.

P

pasuljsko rebarce

Gost
Pa pazi biti razveden ne znači i biti ogorcen.. Ukoliko se ne generalizuje. Osoba se razvela, imala je problem sa tom jednom osobom i sa samom sobom (uvek je dvoje uključeno više ili manje), ali jedna osoba nisu sve osobe... Nego baš govorim o generalizacijama, ono kad počnu mi ovo, vi ono.. i muški i ženski. Iako sam se razvela, i dalje muškarce volim više nego žene, imam više muških kontakata itd.. Dakle, to ne menja orijentaciju prema polu. No, ovo mislim da nema veze sa forumom.
jes naivan sam ko rebarce da ne znam razvedene zene i sta obitava u njima :lol:
svaka razvedena zena nosi u sebi oziljak loseg braka i kad tad ce partneru sa kojim je
umetnuti u neku psiku i mozak popiti kako je ona u tom braku bila divna a muz bio zlikovac

kakva god da je prica, kako god da su se razisli, na najlepsi moguci nacin ilio da su sekli stvari napola
i nema nijedan razloga da budem to sto pricas o nekima
da ne volim zene ne bi pricao sa vama, zezao se i salio, a nekad vas poducavao sta ich ne valja

analiticki 12

Domaćin
Poruka
3.894
Jel vam se desilo da se sa nekim uopšte ne slažete / ne podudarate kao osobe, a da sex odlično funkcioniše?

Ima li sex (potreba za telesnim kontaktom) neki svoj rezon, koji uopšte ne zavisi od našeg svesnog dela.. čak možeš da misliš za nekog da je npr površan ili kreten ili da misli na pogrešan način, a opet da ga želiš za sex.

Priznate li sebi tu dihotomiju ili pokušavate možda da nađete razloge da se dobro slažete /negacija realnosti/ ili sa druge strane da je i sex prosečan, e da biste rešili komplikovanu situaciju? Jer. istovremeno vas neko jako i privlači i odbija /ambivalencija/.

Ili prosto prihvatate obe stvari i rešite da se orijentišete samo na sex?
U tom slučaju da li smatrate da je fer to odmah i predočiti toj osobi? Pa da odluči želi li takav odnos ili ne.

Pogledajte prilog 1216521

Seks nije ljubav,ne moras nekog da volis da bi ti bio dobar u krevetu.

Golub

Elita
Poruka
17.135
Jel vam se desilo da se sa nekim uopšte ne slažete / ne podudarate kao osobe, a da sex odlično funkcioniše?

Ima li sex (potreba za telesnim kontaktom) neki svoj rezon, koji uopšte ne zavisi od našeg svesnog dela.. čak možeš da misliš za nekog da je npr površan ili kreten ili da misli na pogrešan način, a opet da ga želiš za sex.

Priznate li sebi tu dihotomiju ili pokušavate možda da nađete razloge da se dobro slažete /negacija realnosti/ ili sa druge strane da je i sex prosečan, e da biste rešili komplikovanu situaciju? Jer. istovremeno vas neko jako i privlači i odbija /ambivalencija/.

Ili prosto prihvatate obe stvari i rešite da se orijentišete samo na sex?
U tom slučaju da li smatrate da je fer to odmah i predočiti toj osobi? Pa da odluči želi li takav odnos ili ne.

Pogledajte prilog 1216521
Desilo mi se, ne može to dugo da traje, to su one toxične veze koje unište oboje. Tako je bar kad sam ja u pitanju, znam da ima ljudi koji baš takve veze vole

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.