Neumjereno forsiranje relativno depresivnih tema

A kakvo suosjećanje vezano za film? Mislim, čemu detaljni detalji oko nečega što meni nije bitno i važno, i zna da mi nije bitno i važno?

Ona zna i sama da je meni već dosta predepresivnih tema i tema koje podsjećaju na depresiju
Da bi razumeo šta pričaš, moram da saosećam sa tobom, pošto ne saosećam, nemam razumevanja za to što si napisao. Nisam ti ja drugarica da mi se tu žališ.

Da bi razumeo šta pričaš, moram da saosećam sa tobom, pošto ne saosećam, nemam razumevanja za to što si napisao. Nisam ti ja drugarica da mi se tu žališ.

Ali možda ga je stvarno udavila ko zmija žabu, ali ne ume da objasni situaciju pa je ispalo da je bezosećajan drug.
Te priče su veoma individulne i situacione i teško je znati tačno ko je u pravu.

Jedna poznanica mi je jucer pricala detaljne detalje nekog filma o otmici djece.

Ja sam joj vise puta porukama rekao da me to ipak bas ne zanima, a kasnije je opet krenula o tome

Što općenito mislite o tome, što općenito mislite o onima koji detaljno detaljiziraju depresivne teme?
Treba da budes ko svestenik na ispovesti, prodje kroz tebe, a ne ostavi traga...
ili psiholog ili psihijatar, whtever...

Ali možda ga je stvarno udavila ko zmija žabu, ali ne ume da objasni situaciju pa je ispalo da je bezosećajan drug.
Te priče su veoma individulne i situacione i teško je znati tačno ko je u pravu.
Ma, nekih 5ak, 6ak rečenica o tome, ali sad protekla dva tri dana nismo u tome pricali, doduse ja ju jučer ipak zovem na kavu, a ona nesto umorna, zovem da se nađżemo s par ljudi s kojima s si ona volila družit, njoj se spava i čitaju knjige

Ако смо једанпут на тему озбиљно поразговарали,други пут сам те "испоштовао", трећи пут
ћу да оћутим (да ти не бих рекао непријатну истину).

Иначе, умем да ћутим на 7 језика.
A što je prava istina?

Jedna poznanica mi je jucer pricala detaljne detalje nekog filma o otmici djece.

Ja sam joj vise puta porukama rekao da me to ipak bas ne zanima, a kasnije je opet krenula o tome

Što općenito mislite o tome, što općenito mislite o onima koji detaljno detaljiziraju depresivne teme?

Meni deluje ko neki odbrambeni mehanizam. Mnogo je potreslo pa pričom o tome pokušava da smanji stres.
Osetljiva osoba reklo bi se. Tako meni deluje. Znači da se baš opteretila tim. Druga opcija je da ima neki lični problem pa ga kompenzuje.
Neku maniju ko panični strah. Izgleda da je u pitanju neka paničarka.

Meni deluje ko neki odbrambeni mehanizam. Mnogo je potreslo pa pričom o tome pokušava da smanji stres.
Osetljiva osoba reklo bi se. Tako meni deluje. Znači da se baš opteretila tim. Druga opcija je da ima neki lični problem pa ga kompenzuje.
Neku maniju ko panični strah. Izgleda da je u pitanju neka paničarka.
Da....tj psihološki problemi

Projekcija svojih nezadovoljstava na nas
koja za cilj imaju "kad nemi nije dobro nece biti nikome"
i onda jedan lepi lagani "odhebi bre" resava stvar.

Kao sa jabuke kad odseces truli deo i nastavis da jedes i trazis crva tako treba
i mracne ljude oterati od sebe i baviti se sobom.

Prosto ko pasulj.
Kada ljudi ne vode racuna o tvojim osecanjima i emocijama zasto ti da uzvracas kao dobri samrcanin?
Nema potrebe nema pozitivnog rezultata.

Ne dozvoli da te usisaju u svoj mracni svet koji su sami sebi stvorili uz lenjo ponasanje
i izgovore "tako je sudjeno ja tu nista ne mogu"

Ma ceo svet se vrti oko tvog debelog dupeta. Ugrožen si. Stalno te napadaju. Brani se. Sačuvaj se.:lol:
Sviđa mi se kako "razmišljaš".:lol:

Back