Neugodne situacije

petrica86

Aktivan član
Poruka
1.467
Da li vam se desavalo(a sigurno jeste)da vam dodje neki vazan gost u kucu,ili da vi idete nekom u kucu,ili da idete na neki skup,bilo sta da je u pitanju,a vas uhvati wc da ne mozete da izdrzite,sta onda radite,jel vam bude neprijatno,ispricajte tako neke svoje situacije koje su sad smesne,ali u tom trenutku nisu bile:rumenko:
 
jednom sam se upiskila od smeha :rumenka:
u parku.........i taman da nekako probam da se prosvercujem kuci,kad naisli neki drugari i krenuli da dave,a ja onako mokra se zalepila za klupu i ni da mrdnem.................:mrgreen::sad2::neutral: :rumenka:
nije bas 100% odgovor na temu,ali dobrooooo........:D
 
a jedno vreme mi se redovno dagadjalo da dojem u skolu i da me zaboli stomak,to je period navikavanja na srednju skolu pa bi me zbog nervoze uhvatila stomacna muka,bila sam u stanju da odem iz skole,a tek sam stigla u nju,istrpim cekanje busa,voznju busom,trcim do kuce,stignem kuci i prodje me i tako par puta dok se nisam prilagodila novoj sredini i opustila:dash:
 
nisam upoznala osobu koja nije imala smesnu situaciju u vezi sa ovom temom,ali to ne znaci da se stidi svojih potreba,vec se desi u neocikivanom trenutku,ako nemas nista smesno onda ok,neka pisu oni koji imaju.
 
Heh, kad sam bila klinka brat me je zatvorio u spajz. Naravno, nisam mogla da ih otvorim jer su se tesko otvarala, a mnogo mi se piskilo i to sam uradila u spajzu, onako obucena :) .... i pocela sam da placem. Slatko se nasmejem kad se prisetim.
 
bili mi kod drugarice na brodu,brod ima wc ali nije prilagodjen za dugacku nuzdu,pao mrak,a bili smo udaljeni od obale,u toku noci mojoj drugarici se islo na dugacko,bilo joj hitno sta ce,kako ce...nasli joj neku kesu i ona lepo u kesu,to je bilo smejanje i zezanje jer posle niko nije znao sta cemo s tom kesom.Na kraju smo je bacili u Dunav i zezali se da se nadamo da Dunav kesu nece naneti i mozda zakaciti za brod
 
bili mi kod drugarice na brodu,brod ima wc ali nije prilagodjen za dugacku nuzdu,pao mrak,a bili smo udaljeni od obale,u toku noci mojoj drugarici se islo na dugacko,bilo joj hitno sta ce,kako ce...nasli joj neku kesu i ona lepo u kesu,to je bilo smejanje i zezanje jer posle niko nije znao sta cemo s tom kesom.Na kraju smo je bacili u Dunav i zezali se da se nadamo da Dunav kesu nece naneti i mozda zakaciti za brod

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
bili mi kod drugarice na brodu,brod ima wc ali nije prilagodjen za dugacku nuzdu,pao mrak,a bili smo udaljeni od obale,u toku noci mojoj drugarici se islo na dugacko,bilo joj hitno sta ce,kako ce...nasli joj neku kesu i ona lepo u kesu,to je bilo smejanje i zezanje jer posle niko nije znao sta cemo s tom kesom.Na kraju smo je bacili u Dunav i zezali se da se nadamo da Dunav kesu nece naneti i mozda zakaciti za brod

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::klap::zcepanje:
 
Da li vam se desavalo(a sigurno jeste)da vam dodje neki vazan gost u kucu,ili da vi idete nekom u kucu,ili da idete na neki skup,bilo sta da je u pitanju,a vas uhvati wc da ne mozete da izdrzite,sta onda radite,jel vam bude neprijatno,ispricajte tako neke svoje situacije koje su sad smesne,ali u tom trenutku nisu bile:rumenko:

A najgore je kad moraš kod nekog u wc, pa ono na kraju kad puštaš vodu i... neće da ode :zcepanje:
 

Back
Top