MladenS.
Aktivan član
- Poruka
- 1.476
Šta mislite ko je nesrećniji - ona koja želi da se uda, ali je nijedan muškarac neće ili on koji želi da se oženi, ali ga nijedana žena neće i svesni su da će tako biti do kraja života? Ne premeštaj temu na Ljis jer se ovde više radi o psihičkom stanju, a ne o seksu.
