Nestorović pruža šansu Srbiji da se osveti Vučiću u Beogradu na ponovljenim izborima

Elon Musk je potvrdio odnosno X, plava kvacica znaci da je nalog legalan.
ja mislim da se plati neka sitna kinta za potvrdu
na primer ja napravim nalog vucic aljek, platim masku i dobijem potvrdu, ne treba licna karta, samo neka sitna kinta

to ne znaci da nestorovic laze, vec da je taj nalog lazan kako ti i kazem, a mozda neko samo prenosi vesti o njemu, na kvarno okuplja publiku, nisam siguran da moze da se goni za prevaru, ali svakako treba nestor da trazi od tvitera da se taj nalog obrise, jer nije njegov

ja mislim da se plati neka sitna kinta za potvrdu
na primer ja napravim nalog vucic aljek, platim masku i dobijem potvrdu

to ne znaci da nestorovic laze, vec da je taj nalog lazan kako ti i kazem, a mozda neko samo prenosi vesti o njemu, na kvarno okuplja publiku, nisam siguran da moze da se goni za prevaru, ali svakako treba nestor da trazi od tvitera da se taj nalog obrise
To sam i ja pomislio ali to ne znaci da Nestor ne stoji iza njega.

To sam i ja pomislio ali to ne znaci da Nestor ne stoji iza njega.
ne mozes coveka optuzivati da laze bez dokaza, ako kaze da nema nalog?
jel sada ja treba da ti dokazujem da mogu i ja u njegovo ime ako nema vec na latinici da napravim nalog?
kazem ti on ti kaze - nemamo naloge na tviteru.

Poslednja izmena od moderatora:
pa jel smo mi ameri izvrsili pritisak? ali moras da citas do kraja, evo zacrveno sam ti kraj, na kraju moras da prebolis poraz:

Амерички Стејт Департмент позвао је власти у Србији да сарађују са мисијом ОЕБС-а на истраживању тврдњи о изборним неправилностима, истичући да је насиље према новинарима, посматрачима и изборним званичницима "неприхватљиво", као и да легитимитет демократских процеса зависи од транспарентности и спремности свих учесника да прихвате изборну вољу.

https://srbin.info/politika/stejt-d...-saradjuje-s-oebs-om-oko-izbornih-mahinacija/
Не разумем шта је то супротно мојим очекивањима ?

Не разумем шта је то супротно мојим очекивањима ?
Zamenio si teze, evo 'vako:
и режим одговара насиљем. То скреће пажњу медија и управо такви протести можда могу натерати неке западне кругове да изврше притисак на свог диктатора.
zapadni krugovi nisu reakcija, vec akcija, koja igra na kartu Vucica vec poodavno, i nema razloga sada nista da menjaju, da neki nasi protesti njih nateraju na nesto...zasto bi oni pritiskali Vucica, jel se neko sada hvali sa dzakovima para iz inostranstva za rusenje Vucica? Ja ne znam. Znaci - NECE SE DESITI.
VUCIC TREBA DA ZAVRSI IZDAJU, pa nece ga zapad pritiskati da cini neke ustupke opoziciji, vec siptarima eventualno.. Vucic, znajuci to, moze cak i da zloupotrebi situaciju i sirovo se obracuna sa opozicijom, sto je nekima ovde cak i smesno pozivajuci se na onaj film i - udri milicijo moja!

Poslednja izmena:
pa jel smo mi ameri izvrsili pritisak? ali moras da citas do kraja, evo zacrveno sam ti kraj, na kraju moras da prebolis poraz:

Амерички Стејт Департмент позвао је власти у Србији да сарађују са мисијом ОЕБС-а на истраживању тврдњи о изборним неправилностима, истичући да је насиље према новинарима, посматрачима и изборним званичницима "неприхватљиво", као и да легитимитет демократских процеса зависи од транспарентности и спремности свих учесника да прихвате изборну вољу.

https://srbin.info/politika/stejt-d...-saradjuje-s-oebs-om-oko-izbornih-mahinacija/
Hil i Stejt se igraju dobrog i lošeg policajca. :lol:

Back