Nestorović pruža šansu Srbiji da se osveti Vučiću u Beogradu na ponovljenim izborima

Несторовић:Немам Твитер налог–одлука о коалицијама непромењена,Мајдан се спремa…​

14:05 25.12.2023.
0

Наш став о коалицијама на нивоу Београда остаје непромењен – не улазимо ни са ким у коалиције, а немири у престоници нису били покушај Мајдана, већ само „штих проба“ каже за Спутњик др Бранимир Несторовић који је тако демантовао да је објавио на Твитеру да је почео Мајдан јер он и нема налог на тој друштвеној мрежи.​

Несторовић:Немам Твитер налог–одлука о коалицијама непромењена,Мајдан се спремa…​

14:05 25.12.2023.
0

Наш став о коалицијама на нивоу Београда остаје непромењен – не улазимо ни са ким у коалиције, а немири у престоници нису били покушај Мајдана, већ само „штих проба“ каже за Спутњик др Бранимир Несторовић који је тако демантовао да је објавио на Твитеру да је почео Мајдан јер он и нема налог на тој друштвеној мрежи.​

jaoj, nestore, pa lozis ih sve maestralno, jel nudi veleizdajnik vise od 6 cifri, malo je to, bar 7, kada milioni udju u igru, onda neka se raspituju o koalicijama, a do tada da ne laprdaju o njima; kol'ko nudi nafo bojna, gosn djilas? jos se nije otvorio? - STIH PROBA :cepanje:

p.s. za vasu informaciju, ni ja nemam nalog na tviteru, nemoj neko da bi pisao nesto u moje ime

jaoj, nestore, pa lozis ih sve maestralno, jel nudi veleizdajnik vise od 6 cifri, malo je to, bar 7, kada milioni udju u igru, onda neka se raspituju o koalicijama, a do tada da ne laprdaju o njima; kol'ko nudi nafo bojna, gosn djilas? jos se nije otvorio? - STIH PROBA

p.s. za vasu informaciju, ni ja nemam nalog na tviteru, nemoj neko da bi pisao nesto u moje ime
Čitajući tebe shvatam da za tebe nema Srbina koji bi ti ugudio a ove na vlasti ne bi menjao ni za živu glavu.

Čitajući tebe shvatam da za tebe nema Srbina koji bi ti ugudio a ove na vlasti ne bi menjao ni za živu glavu.
ja bih ih rusio kao slobu, i vuicica bih poslao u haag kao slobu, ali ne vidim da cak i ova nafo vojska ima veci % - prosto nije realno, nisu pobedili, a i jednaki su izdajnici, evrofanatici, briks ce da bude najjaci za 5-6-7 godina na globalnom nivou, vec sada je presisao g7, po bdp, g20 po ppp [paritet kupovne moci], valjda

ja sam za MI, ali ako se priklone veleizdajniku Vucicu i pokaze se da sam se zayebao, ja cu da priznam gresku - posteno, kao Boskic sto je posteno dao ostavku, prvo sam hteo da budem za njega, ali me je ovaj @hm337 odgovprio, kaze MI su bolji, I JA SADA TAKO VERUJEM DA CE SAMO DA DUPLIRAJU GLASOVE, SA 5 NA 10 PA 20 I ETO IH ZA 5 GODINA NA 40%, a ovi danas nece da imaju nista

MI mi deluju kao jedini kojima je ostao zdrav razum u Srbiji, ali svako moze da izda, pa i oni, IDIOT KO SE PRODA, rece Nestor, ako izdaju kolektivno, ja ih ne poznajem, a sada su mi favoriti... ja mislim da loze ove oprane pameti nafo-evro-fanatike, a vuchicu da ce da doakaju, da znaju kakav je on mufljuz, rodjenog oca se odrice, zato kazem da ponudi vise, malo je 6 cifri, bas da vidimo koliko se utronjao, hehehe

Poslednja izmena:
Biće isto kao i u periodu 2018-2022. SPN opozicija bojkotuje parlament i protestuje. Onda dodju EU pregovarači pred izbore da se poboljšaju izborni uslovi. Opozicija bojkotuje izbore (2020) ili pristaje na kozmetičke promene (2022). Ništa novo.
Да, али није исто када протест прође мирно и када се деси насиље полиције. СПН користи силу, ништа ново и Вучић је то радио као радикал
и режим одговара насиљем. То скреће пажњу медија и управо такви протести можда могу натерати неке западне кругове да изврше притисак на свог диктатора.

ja bih ih rusio kao slobu, i vuicica bih poslao u haag kao slobu, ali ne vidim da cak i ova nafo vojska ima veci % - prosto nije realno, nisu pobedili, a i jednaki su izdajnici, evrofanatici, briks ce da bude najjaci za 5-6-7 godina na globalnom nivou, vec sada je presisao g7, po bdp, g20 po ppp [paritet kupovne moci], valjda

ja sam za MI, ali ako se priklone veleizdajniku Vucicu i pokaze se da sam se zayebao, ja cu da priznam gresku - posteno, kao Boskic sto je posteno dao ostavku, prvo sam hteo da budem za njega, ali me je ovaj @hm337 odgovprio, kaze MI su bolji, I JA SADA TAKO VERUJEM DA CE SAMO DA DUPLIRAJU GLASOVE, SA 5 NA 10 PA 20 I ETO IH ZA 5 GODINA NA 40%, a ovi danas nece da imaju nista

MI mi deluju kao jedini kojima je ostao zdrav razum u Srbiji, ali svako moze da izda, pa i oni, IDIOT KO SE PRODA, rece Nestor, ako izdaju kolektivno, ja ih ne poznajem, a sada su mi favoriti... ja mislim da loze ove oprane pameti nafo-evro-fanatike, a vuchicu da ce da doakaju, da znaju kakav je on mufljuz, rodjenog oca se odrice, zato kazem da ponudi vise, malo je 6 cifri, bas da vidimo koliko se utronjao, hehehe
tako nekako...na kraju ispadne, samo broj cifara

и режим одговара насиљем. То скреће пажњу медија и управо такви протести можда могу натерати неке западне кругове да изврше притисак на свог диктатора.
pa jel smo mi ameri izvrsili pritisak? ali moras da citas do kraja, evo zacrveno sam ti kraj, na kraju moras da prebolis poraz:

Амерички Стејт Департмент позвао је власти у Србији да сарађују са мисијом ОЕБС-а на истраживању тврдњи о изборним неправилностима, истичући да је насиље према новинарима, посматрачима и изборним званичницима "неприхватљиво", као и да легитимитет демократских процеса зависи од транспарентности и спремности свих учесника да прихвате изборну вољу.

https://srbin.info/politika/stejt-d...-saradjuje-s-oebs-om-oko-izbornih-mahinacija/

Glasači iz Pubke Srpske spremni!

1638009593-FIL_4340-04-1200x800.jpeg
Đubrad sendvičarska!

ljudi moji SNS grčevito pokušava da sruši ugled Nestoroviću jer ga se plaši.Zato otvaraju masovno lažne naloge na facebook,twiter i ostale mreže.Ne nasedajte na lopove i prevarante.
У исто време и СПН ради то исто, јер га се тек они плаше страшно. Исто колико и Вучић.

Back