Nestorović pruža šansu Srbiji da se osveti Vučiću u Beogradu na ponovljenim izborima

ma friziraju oni sve ekonomske pokazatelje..poenta je da propagandom kod ljudi stvoriš utisak da napredujemo i to velikim koracima....fiktivno zlatno doba...
vidiš da se samo uzimaju krediti što za sulude megalomanske projekte koji ne mogu da se isplate i donesu profit (kao ovaj Expo 2027 ili davanje subvencija koje dostiže i do 120 000 evra po radnom mestu (fabrika čokolade u Novom Sadu pre dve tri godine)) što kroz uzimanje skupljih kredita da bi vraćali jeftine kredite...Srbija je kao narkoman na igli kome trebaju sve veći krediti... ne može takva iluzija napretka još dugo da potraje...
ma kraju ide overdose///

gde ti tu vidiš koaliciju? izjava je jasna...neće dozvoliti Majdan odnosno novi 5.oktobar

zna se kako se rešavaju sumnje u neregularnost izbora..prvo iskoristiš sva pravna sredstva, pa onda ako si siguran da si u pravu pozoveš narod na mirne demonstracije...ako nemaš pravna sredstva tj. nemaš dokaze jer sve gradiš na medijskoj konstrukciji o fantomskim biračima iz republike Srpske a imaš podršku zapada onda praviš nasilne demonstracije i pokušavaš prevrat na ulici...

ovde imamo opoziciju koja tvrdi da su pokradeni preko prijavljivanja i glasanja fantomskih birača iz republike Srpske...navodno 40 000 njih u Beogradu za šta treba samo 800 autobusa koje niko nije video...a broj birača se u odnosu na prošle izbore promenio za svega 13 000 što je pred izbore potvrdio Dobrica Veselinović jedan od lidera SPN https://nova.rs/vesti/politika/dobr...broj-biraca-u-beogradu-povecan-za-oko-13-000/

imaš izjavu Dodika da je u Beogradu po njegovim procenama na izborima glasalo ne više od 3 000 ljudi iz republike Srpske koji imaju legalno prebivalište u Beogradu
https://rt.rs/srbija-i-balkan/68524-dodik-rs-glasanje/

o čemu onda pričamo?
ja sam protiv av av sekte, ali kao i Nestorović neću da mi neko ovde ulicom i medijskim lažima dolazi na vlast...

Što se tiče izbora oni su nelegitimni i nefer i pokradeni zbog medijske blokade opcija koje nisu na vlasti i medijske propagande sa državnih medija protiv njih...zbog ucena zaposlenih u javnom sektoru, zbog kupovine glasova što preko državnih davanja pred izbore određenim kategorijama stanovništva, i davanja robe i novca takozvanim sigurnim glasovima....to su razlozi zbog kojih ima smisla tražiti nove izbore a ne izmišljeni fantomski birači...

i još ova komedija sa štrajkom glađu gde Miki Aleksić štrajkuje glađu strožijim postom a Marinika umesto da iscrpljena leži u krevetu živahna i orna drži političke govore

Šta ih briga kad će pun četvorogodišnji mandat da guraju; boli ih dupe šta će biti u 4 godine.
Подељено друштво, стални протести, дестабилизација, још ако им запад окрене леђа ... неће то бити лаких 4 година.

Подељено друштво, стални протести, дестабилизација, још ако им запад окрене леђа ... неће то бити лаких 4 година.
Biće isto kao i u periodu 2018-2022. SPN opozicija bojkotuje parlament i protestuje. Onda dodju EU pregovarači pred izbore da se poboljšaju izborni uslovi. Opozicija bojkotuje izbore (2020) ili pristaje na kozmetičke promene (2022). Ništa novo.

I jos uz te dramoserske suze da mu dodele zlatnu malinu.i kandiduju za Nobela za mir.
Malkice si pobrkao sa vašim gazdom, Đilasom.
Mukica se rasplaka neki dan kad je komentarisao Marinikin i Aleksićev "štrajk glađu".
A Marinika danas izlazi da se obrati "mirnim demonstrantima", a navodno je na infuziji.
Onako, prilično je živahna za nekoga ko je na infuziji... :mazi:

Cinjenica je da su i Zapad i "opozicija" Srbija protiv nasilja ustvari eksponenti Zapada.
Mislim da je strategija Mi glas iz naroda brilijantna posto ne zele da se prikljuce ni izdajnickoj zapadnoj vlasti kao ni izdajnickoj zapadnoj "opoziciji".
Time pokret Mi glas iz naroda dopusta da se dve prozapadne Sotone sukobe i time pokazu svoje pravo lice pred narodom cime ce Mi glas iz naroda
na ponovljenim izborima samo dobiti jos vecu podrsku srpskog naroda.

Čoveče, nije mi namera da dokazujem bilo šta, samo se sprdam sa ''najvećim Srbima'', toliko velikim da su uzeli učešće u prekrajanju izborne volje građana u gradu u kojem oni uopšte ne žive. Pa još i ne priznaju ono što je očigledno nego nas ubeđuju da su imali svako pravo na to i nazivaju nas srbomrscima. Naravno da ih treba sprdati.

Nego, šta reče, ljudi se bore za funkcije? Auuu, otkrio si mi toplu vodu sada. Ne znam šta ću, stvarno. Možda da zamolim moderatora da obriše sve ove moje postove.
Još jednom: zbog ovolike polarizacije prilikom svakog izbora doneo sam odluku da više ne glasam.

Čoveče, nije mi namera da dokazujem bilo šta, samo se sprdam sa ''najvećim Srbima'', toliko velikim da su uzeli učešće u prekrajanju izborne volje građana u gradu u kojem oni uopšte ne žive. Pa još i ne priznaju ono što je očigledno nego nas ubeđuju da su imali svako pravo na to i nazivaju nas srbomrscima. Naravno da ih treba sprdati.

Nego, šta reče, ljudi se bore za funkcije? Auuu, otkrio si mi toplu vodu sada. Ne znam šta ću, stvarno. Možda da zamolim moderatora da obriše sve ove moje postove.
Izvini, ali vidim i krezubost i bahatost sa obe strane, jedina je razlika što su Vučićevi već na vlasti. Penzioneri su daleko najogrčeniji deo populacije u oba tabora:

BF37CDAF-2E61-4A43-9F2E-EC19573B4E39.jpeg

4562ED9A-0AB0-4000-B494-6D331CF6A606.jpeg

Izvini, ali vidim i krezubost i bahatost sa obe strane, jedina je razlika što su Vučićevi već na vlasti. Penzioneri su daleko najogrčeniji deo populacije u oba tabora:

Pogledajte prilog 1470424
Pogledajte prilog 1470423
У питању је рад службе, нико нормалан није за насиље. Као протести 2020 године, доведу своје људе и разбију масу.
Замазивање очију да се заборави на крађу гласова.

У питању је рад службе, нико нормалан није за насиље. Као протести 2020 године, доведу своје људе и разбију масу.
Замазивање очију да се заборави на крађу гласова.
Uvek kada se desavaju ovakve stari iza kulisa se desavaju jos neke stvari na stetu Srba.

Back