Nestorović: Moram da razočaram predsednika, mi nećemo ni sa kim

...

Nestorović: Ako se neko proda on je idiot!​

https://direktno.rs/izbori-2023/504230/nestorovic-konferencija-za-medije.html
Nosilac liste "Mi - Glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da je pokret zvanično odlučio da neće ulaziti u koalicije. Kako je rekao, neki odbornici sa te liste su dobijali ponude, za koje ističu da neće prihvatiti. Nestorović je rekao da je svako ko se proda - idiot.
On smatra da su novi izbori dobra mogućnost za pokret, a očekuje da će novih izbora biti jer je zvanična odluka da oni u koalicije neće ući ni sa vlašću ni sa opozicijom.
- Prepoznatljivost nam je sada očigledno porasla. A kako je rekao Putin, sa Zapadom ćemo razgovarati kada budu spremni da nas slušaju. A, dolazi vreme kad će morati da nas slušaju. A to znači – moraće da slušaju narod Srbije - rekao je Nestorović.
On ističe da je pokret oformljen spontano, 11. februara u njegovoj ordinaciji i da je još tada dogovoreno da će glavna tačka biti – sprečiti da se sprovede francukso-nemački plan za Kosovo. Tad su se složili da ne mogu biti u koaliciji sa proevropskom opozicijom ali ni sa vladajućom SNS jer, kako je rekao, da su hteli mogli su se učlaniti.

...

IMG_9381.jpeg

šta je konspirativno u vezi 11.februara?
Ma samo brojka 11. je indikativna
Ne mora da znaci...ali eto...

A od datuma iz istorije...zanimljivo iz ugla njih kao recemo anti-covid vaksera, da je bas na datum 11. Februara bilo ovo:

2020COVID-19 pandemic: The World Health Organization officially names the coronavirus outbreak as COVID-19, with the virus being designated SARS-CoV-2

Mozda oni tim datum svesno ili nesvesno udariše kontru NWO poretku...ali ko zna...vreme će nam reči...

...

Vučić je video politički potencijal Nestorovića i malo ga pogurao medijski i svakojako...evo i sada ga ima na medijima sa nacionalnom frekvencijom..on je jedini od navodne opozicije kome vučić dozvoljava da se promoviše da bi na nekimponovljenim izborima dobio još više interesantno nestorović samo napada opoziciju da bi im oduzeo glasove ali nikako vučića i vlast na svim gostovanjima​

А види тек овај „безобразлук”, јавно пред камерама: Узећемо вам бираче! :mrgreen:
1 intelektualac i 3 gedzovana, izdali bi sva 3-jica

MI dolazimo, pocisticemeo sve ove izdajnike, osim u slucaju gradjanskog rata, tada cemo stati uz drzavne organe

ali to je problem kada je intekletualac visi sa IQ za oktavu

Узећемо вам бираче!

nego sta nego cemo da ih uzmemo, treba gledati video do poslednje trecine

Nestorović: Ako se neko proda on je idiot!​

za 3 crvene?
3 crvene za eksperimentalnu vakcinu
grome, kada lozis, daj bar namigni, da znaju ljudi da lozis, neko ce da te shvati ozbiljno, i onda ce da bidne belaj
šta je konspirativno u vezi 11.februara?
ma, jel vidis da grom lozi, on je za teorije zavera, vanzemaljci i slicno, nije grom za politiku, promasio podforum, ovde ga poslati
Ko stoji iza Nestorovica?
3 4 5

Ovo je bzvz. Ne branim Nestora, ali ne može roditelj biti odgovoran zato što mu je dete autistično, niti iko i dan danas zna kako da leči taj razvojni problem
Па видиш каквим се срамним методама поједини овде служе.
javio se sistajuci samo da pokaze da moze jos nize da padne

vidis koliko sam se prevario, a cenio sam coveka na religiji

Back