Nestorović ili Đokić?

Ko je bolji?


  • Ukupno glasova
    26
Nestorović naravno

Đokić je agent zapadnih službi po mom mišljenju

Na dan ulaska policije u rektorat došao da interveniše belgijski ambasador.
Ko da pomogne jednoj suverenoj državi u kojoj vladt vrši teror nad stanovništvom,uništava državu,izdaje sve nacionalne interese,pljačka nemilosrdno....šta je strašno animirati javnost,svet,poslati poruku preko bilo koga ko će tu poruku da prenese svetu.
 
Ko da pomogne jednoj suverenoj državi u kojoj vladt vrši teror nad stanovništvom,uništava državu,izdaje sve nacionalne interese,pljačka nemilosrdno....šta je strašno animirati javnost,svet,poslati poruku preko bilo koga ko će tu poruku da prenese svetu.

sve laži

ljubomorni ste naše uspehe

Skoro sam video vest da su u 2025 u Srbiji plate porasle najviše u Evropi

7.7%
 
Pa kako Nestorović najbolji kad ga narod neće? Po Ipsos istraživanju stranka mu ima 3.5%, dakle neće ni da preripi celzijusa.
Спуштен је целзијус на 3%.
Бар је тако било на прошлим Изборима..тога се сећам јер Чеда јовановић није успео да добаци ни 0.75 % па је после много плакао :hahaha:
А целзијус је спуштен да би разноразни Покрети и нзв. Странке се после прикључили Оскару..
Ма,хаос у Дискотеци :lol:
 
Nemoj da te prevari njegova lažna nacionalna crta.Mi na žalost nemamo monarhističku opciju,uguši li je prekodrinci Drašković i Šešelj.

Nestorović je bio dugogodišnji član SPO-a.

За оне који не знају Кавчић, Гајић и Ломпар су избачени са листе, вероватно зато што сметају ЕУ амбасадама.

Gajić nije bio na listi. Narodna stranka je srušena verovatno preko onog USAID novca. Taj novac je bio namenjen za rušenje ne samo NS već i nekih drugih stranaka. I zna se ko je i kako srušio NS.

Vučićev najomiljeniji opozicionar.

***

Kavčić i Lompar se ne nalaze u prvih 15-20 na listi. Nisu za ulazak u EU po svaku cenu.
 
Nego, bez namere da agitujem nešto za njih (a em ga nahvali' na prvoj strani, em glasa' ovde za njega, ništa me opra), ali moram reći da imaju zanimljivih klipova na jutubetu.. Evo, član MiSN, profesor šumarskog fakulteta u Beogradu, Ratko Ristić sa protesta povodom godišnjice tragedije u Novom Sadu, prvog novemnbra prošle godine.


Nisam propratio njihovo delovanje tokom prošlog leta i jeseni iz objektivnih razloga (studijska poseta vili princa Đorđa Karađorđevića u trajanju od 4 meseca), ali sećam se da je Nestor po nekim podkastima, bivao sve ogorčeniji na studente kako je vreme prolazilo od 15. marta (gde se šetao sa sve šajkačom, kako se od njega i očekivalo) i ovo mi došlo ko malo iznenađenje - mislio sam da su digli ruke od prisustva protestima. Ono, nije sam Nestor bio, ali rekao bih da je prof.Ristić jedan prilično važan član.
A beše i držali na svom sajtu celo proleće sliku sa protesta Nestor i Pavič, kao i snimak - njih dvojica tu šetaju i to ide ku loop-u na početnojj strani. A mislim da ni jedna stranka nije tako nešto uradila. Ništa to sve ne mora da znači, ali je ipak nešto.
Ako ostavimo po strani priču, Nestor je službin čovek, šta možemo da zaključimo iz celokupnog njihovog pristupa prema studentskom pokretu?
Mi bi se možda i udružili sa vama, ali pod našim uslovima. Stari SPO stav koji su oni imali prema nekadašnjem Savezu za promene. Znamo kako je to ispalo za SPO, da ne kažem, kako je SPO ispao. Okolnosti su danas ipak drugačije i akteri su malo drugačiji, a posebno je drugačija pozicija inostranih aktera uključenih u celu ovu našu priču.
Ne bih ja Nestora isključivao, ne kao neki teg na vagi koji može da donese prevagu jednoj ili drugoj stran posle izbora kroz neku eventualnu koalicijui, več više kao nekoga ko može da donese određene garancije pre samih izbora. Tek će se to pokazati.
Ako zaista ima takve kontakte u Rusiji, kao što tvrdi (mada, ne pojaviše mu se oni kozaci u BG," u vrijeme otkazanih letova"), on će da zaigra tom kartom pred izbore.
Studentima ta karta nije toliko bitna ne što bezglavo streme ka EU, već zato što i oni već imaju jednu takvu.
Pitanje je koliko je Vučićr spreman da plati za nju. I da li je Nestor voljan uopšte da mu je proda.
 
Ретардирани студенти су избацили све националисте са листе. Да се разумемо, не бисмо их подржали ни да су им они, којим случајем, били пола листе (јер скоро 14 месеци са правом тврдимо да се тај политички покрет суштински другосрбијанизовао), али сада то постаје очигледно свима. Ситуација је толико метастазирала да их већ сада секу. Можете мислити како би их прогањали да су на власти.

За оне који не знају Кавчић, Гајић и Ломпар су избачени са листе, вероватно зато што сметају ЕУ амбасадама. А сама листа тих еуфилских идиота што дркају на бечке фасаде, илити наше паметне деце, је таква да би ЛДП из 2007. наспрам њих испао оберпатриотски. ******, аутоколонијална свест 10/10. Све ово је унапред знао и Вучић и зато се грађаноидним дебилима већ увелико подваљује Јанкеља 2:0. Овековечен у лику и делу туњавог Ђокића, који ће их поново одрадити на идентичну фору. Службин потпис 10/10. А искрено речено, ништа боље од тога нису ни заслужили.

Најјаче је што себе сматрају елитом, а глупи су к’о вагон курчева. Ово отворено другосрбијашење студентске листе ће Вучићу итекако олакшати посао на предстојећим парламентарним изборима, које ће сада упркос повећаном Вучићдирејнџу добити релативно рутински. Из разлога што су овим чином одбацили већи део опозиционих националиста. ЕУ амбасаде, Служба и дебилизам анахроних еуфилских студената су одрадили своје.

Но разумемо овде и ЕУ. Вероватно су се исцимали да би солидан број десничара у листи потенцијално могао да доведе до укрупњавања националне опозиције онда када би дошло до раскола између њих и грађанера/леволиберала па су одлучили да спроведу превентивне мере. Па тако и даље имају зицер са СНС-ом који им одговара 85% и ове дебиле који би им у случају изузетно мало извесног тријумфа одговарали 100%. Чему и једна овако дебилна кметовска листа сведочи. Дуопол се фино продубљује. А ЕУ нажалост једино овде и даље може ведрити и облачити.

💬 Дубока Држава на Телеграму

Tzv studentska lista vam je rebrendirana lista Soroša i zapadnih ambasada

soroševci se kriju iza imena studenata samo zato što ih srpski narod neće već 20 godina pa ovako pokušavaju da prevare birače

Al džabe I'm sve srpski narod ih neće

15 izbora smo imali, svih 15 SU IZGUBILI

 
Tzv studentska lista vam je rebrendirana lista Soroša i zapadnih ambasada

soroševci se kriju iza imena studenata samo zato što ih srpski narod neće već 20 godina pa ovako pokušavaju da prevare birače

Al džabe I'm sve srpski narod ih neće

15 izbora smo imali, svih 15 SU IZGUBILI

Studenti Soroševi a tvoji ga drže kao malo vode na dlanu,maze,paze....Bože dragi koji ste vi likovi...😂😂😂😂😂
Unuci ustaša i nacista ti vode državu ti ih braniš,nepismeni se bave ekonomijom,vojni škartovi vojskom ti ih podržavaš...🤣🤣🤣
 
Studenti Soroševi a tvoji ga drže kao malo vode na dlanu,maze,paze....Bože dragi koji ste vi likovi...😂😂😂😂😂
Unuci ustaša i nacista ti vode državu ti ih braniš,nepismeni se bave ekonomijom,vojni škartovi vojskom ti ih podržavaš...🤣🤣🤣

Neće Srbi Soroševce

Jer im konstantno zagorčavate živote

Što se tiče vojske, Vučić SNS su obnovili vojsku koju su blokaderi po nalogu svojih zapadnih gazdi uništili

Setimo se da su se za vreme vladavine žutih a danas blokadera po nalogu zapada topili tenkovi u Sartidu, uništeno je nekoliko hiljada komada PVO raketa Strela 2M zbog kojih NATO 1999. nije smeo da se spušta ispod 10.000m visine. NIŠTA od modernog naoružanja nije kupljeno za 12 godina vladavine žutih blokadera.

Zato vas narod neće, zato vas je narod oterao, jer ste loši.
 
Neće Srbi Soroševce

Jer im konstantno zagorčavate živote

Što se tiče vojske, Vučić SNS su obnovili vojsku koju su blokaderi po nalogu svojih zapadnih gazdi uništili

Setimo se da su se za vreme vladavine žutih a danas blokadera po nalogu zapada topili tenkovi u Sartidu, uništeno je nekoliko hiljada komada PVO raketa Strela 2M zbog kojih NATO 1999. nije smeo da se spušta ispod 10.000m visine. NIŠTA od modernog naoružanja nije kupljeno za 12 godina vladavine žutih blokadera.

Zato vas narod neće, zato vas je narod oterao, jer ste loši.
Prazne priče,nigde odgovora....Vulin vojskovodja,Kričak policija....oni bre sve vredne i sposobne oterali,pusti ti te prazne priče🤮
Žuti misu blokaderi,eto ih kod tvojih,svi a Djilas kompanjon Vučićev smišljaju zajedno šta dalje.
Bože koliko si neinformisan ili plaćen da glumiš misirku...😂😂😂😂
 
Studenti Soroševi a tvoji ga drže kao malo vode na dlanu,maze,paze....Bože dragi koji ste vi likovi...😂😂😂😂😂
Unuci ustaša i nacista ti vode državu ti ih braniš,nepismeni se bave ekonomijom,vojni škartovi vojskom ti ih podržavaš...🤣🤣🤣

Dok vas Vučić mazi i miluje i dopušta vam da se iživljavate nad građanima i da im uništavate blokadama živote pogledaj kako tvoje kolege demonstrante tretira tvoja ljubljena EU

1000013383.jpg


 
Prazne priče,nigde odgovora....Vulin vojskovodja,Kričak policija....oni bre sve vredne i sposobne oterali,pusti ti te prazne priče🤮
Žuti misu blokaderi,eto ih kod tvojih,svi a Djilas kompanjon Vučićev smišljaju zajedno šta dalje.
Bože koliko si neinformisan ili plaćen da glumiš misirku...😂😂😂😂


Како нису блокадери кад Срђан Миливојевић из ДСа учествује у свим блокадама и даје вам 100% подршку?

 
Nestorović, pa ko može biti za tog klovna?

Ja sam za njega.

Ugledan čovek, jedan od najuglednijih u Srbiji . Najpoznatiji dečiji pulmolog, profesor univerziteta u penziji, seda glava. Takvi treba da vode Srbiju a ne balavci od 18-20 godina bez ikakve škole, radnog i životnog iskustva.

Đokić je takođe seda glava i profesor, ali je preletač iz SNSa , i zavrbovan od strane zapadnih službi . Samim tim ne može da uradi ništa dobro jer mu ne daju njegovi mentori.
 

Back
Top