Nestore, u pravom trenutku si pokazao sebe, kao Miloš Vojinović

Čitam u Politici i divim se čoveku koji tako jednostavno, a tako ispravno razmišlja i odlučuje. Ne znam ljude oko njega, ali ne sumnjam da su od istog kova.

Konačan sud o "Srbija protiv nasilja" su junaci iz "Mi" doneli kada su videli da spremaju Majdan u Beogradu.
Људи око њега су још јачи и политички писменији. Чак вишеструко.

Људи око њега су још јачи и политички писменији. Чак вишеструко.

Он ме изненадио својим резонима,
иако сам знао да је у радном веку био изванредан педијатар.

Сматрао сам да се у пензији одао шарлатанству као виду духовне релаксације,
много паметних људи често почну на крају да се поигравају својим знањем.

Дакле Несторовић поново јаше, као кад је био у пуној снази ! :ok:
Не сумњам да су му ови око њега најмање равни !

Воли обичан народ једноставног човека и добру шалу, а Несторовић је управо такав. Народ воли кад разуме шта му говориш без неких интелектуалних бравура.
Ако буде требало да се пласирају некакве интелектуалне бравуре, чућеш их од ових других.

Не подржава он Вучића. Он подржава формирање Београдске Владе под условом да се Вучић изјасни против Француско-Немачког плана за Косово. И ја бих на нивоу Београда гласао за такву градску владу ако децидно кажу пред камерама да одбацују тај план. На републичком нивоу нема шансе да бих гласао за формирање владе СНС + СПС да су нпр. упућени да праве коалицију.
Додуше тражио је приде и поништавање Бриселског споразума. Е кад би то било, и ја би ту дао свој глас.

Једина која је присутна у јавности а није елитистичка. Све друго су отуђени прдопудераши који су презрели народ из кога потичу. Не зна се ко је гори, да ли они на Мокрој Гори или ови са Врачара.

Једина која је присутна у јавности а није елитистичка. Све друго су отуђени прдопудераши који су презрели народ из кога потичу. Не зна се ко је гори, да ли они на Мокрој Гори или ови са Врачара.
Klovnovi koji lože narod sa svetlim očima vanzemaljaca, pojavom aviona nakon XY godina i to sve uz objašnjenje fizike, najsmešnijem virusu koji je pobio milione ljudi... Vučićevo istureno odelenje za razbijanje opozicije (ne ove Srbija Za Nasilje, već srpske opozicije).

ma bolje da se ide na nove izbore vučić bi mu dao da se ne skida sa hepija i pinka i da glumi opoziciju da pokupi još opozicionih glasova pa da bude pravi preletačević...

Излаз из ове ситуације Вучићу јесте да се иде на нове београцке изборе.

Несторовић набацио волеј Вучићу.

То ће и на даље да ради.

Излаз из ове ситуације Вучићу јесте да се иде на нове београцке изборе.

Несторовић набацио волеј Вучићу.

То ће и на даље да ради.
А, иначе, ја не могу да се отмем утиску да су Вучић и Ђилас, посредовањем из иностранства договорили да СПН-у припадне Београд, да не буде да Вучић има сву власт од месне заједнице до председника. Тиме би се опозиција умирила, добила свој полигон за игру и 4 године (три и по) мирна Бачка.

А, иначе, ја не могу да се отмем утиску да су Вучић и Ђилас, посредовањем из иностранства договорили да СПН-у припадне Београд, да не буде да Вучић има сву власт од месне заједнице до председника. Тиме би се опозиција умирила, добила свој полигон за игру и 4 године (три и по) мирна Бачка.
Itekako miriše na takav dogovor. Ne bi bio prvi put da Vučić i Đilas sarađuju

Ako bude novih izbora u Beogradu neće biti isti dan kada i parlamentarni. Cvijetin kaže da tako i treba i da tu onda ima prednost opozicija. Nisam baš siguran jer deluje mi da će biti niža izlaznost što odgovara vlastima baš zato što nema parlamentarnih. Narod se trza na velika pitanja a ne lokalna.
Ako Marinika nastavi da se hrani intravenski biće gradonačelnica Beograda.

image.png

Ало. Људи.

Погледајте кој твитер прати Нестор бахаххааххахаа

Čitam u Politici i divim se čoveku koji tako jednostavno, a tako ispravno razmišlja i odlučuje. Ne znam ljude oko njega, ali ne sumnjam da su od istog kova.

Konačan sud o "Srbija protiv nasilja" su junaci iz "Mi" doneli kada su videli da spremaju Majdan u Beogradu.
Dobitnik sendviča drugor reda sa ukrštenim kuvanim jajem na motivu rendanog sira
DSC_9714-scaled.jpg

Back