NESTO ZEZA A STA ?

proverio sma na onom validator i daje mi par errore evo jednog

Line 6, Column 42: NET-enabling start-tag requires SHORTTAG YES
href="bambino82_file/blue1.css" type=text/css rel=stylesheet>✉
The sequence <FOO /> can be interpreted in at least two different ways, depending on the DOCTYPE of the document. For HTML 4.01 Strict, the '/' terminates the tag <FOO (with an implied '>'). However, since many browsers don't interpret it this way, even in the presence of an HTML 4.01 Strict DOCTYPE, it is best to avoid it completely in pure HTML documents and reserve its use solely for those written in XHTML.
 
i hteo sam ti reci proverio sam sa drugarom njegov sajt daje mu 90errors ali u svim browse otvara isto i sve je okey
Pa dobro, naravno da je i tako nesto moguce, cesto brauzeri sami "pokrivaju" greske da bi pravilno prikazali neki sajt. U svakom slucaju je bolje da nema gresaka, manja je verovatnoca da ce doci do nekog problema sa otvaranjem strane.
Ali nije problem samo u validaciji, nego i u Internet Explorer verziji 6 najvise, a ponekad i u 7. Sve zavisi od situacije...

PS. ko kaze da je OK :) proveri jos jednom ovaj sajt koji si naveo. Ja kod mene u IE6 ne mogu cak ni da ga dobro otvorim, iskace neki prozor sa nekom greskom, a u ie7 i 8 prikazuje ga drugacije nego u FF.
 
Poslednja izmena:
ja ga jedino otvorim dobro u ie8 u svim ostalim kao da je bomba pala recimo zanimljivo je da i otvorim ga u front page sve je okey dok u dreamweawer cs4 boze sacuvaj.U pravu si ti najbolje da nema gresaka ali ovde moram procackam dobro mislim da oko java script je greska u ispisivanju nekog koda i zato je haos
 
Poslednja izmena:

Back
Top