steva99
Zainteresovan član
- Poruka
- 170
Zelo bih da pitam sve korisnike rapidsher-a dali je i kod vas ovako na vasem premium akauntu ili je malo drugacije , jer kad sam sam se juce ulogovo na svoj rapid premium bilo je drugacije >>> a sad izgleda ovako >>>>
<< da li je ovako isto i kod vas , najlepse bih vas zamolio dami kazete dali je ovako i kod vas ovakav izgled ( isti) ?
MNOGO HVALA U NAPRED!
MNOGO HVALA U NAPRED!

samo mi reci iskreno da li je ista slika i kod tbe koju sam postavio u prvom postu u ovoj temi.