Nešto što želite, a nikako ne uspevate

Ne znam, mozda jer sam bila jako siromasna u detinjstvu pa sad kao hocu mnogo novca. Zelim da mogu sve da priustim.
Ali ne moram biti milijarderka, ku*cenje je, znam. Samo mastam.
Па добро већина нас није нешто с новцем овде, мислим има то много предности, али искрено мислим да ти тад глава није уопште мирна 🥹. Али добро свакако боље имати више, него мање! Имаш ли неку идеју шта би радила са толико ноовца😌
 
Šta je to što silno želite, a nikako ne uspevate da ostvarite? Navedite i razlog ukoliko znate šta vas to tačno blokira do cilja.
Да се људи око мене руководе разумом, бар елементарним моралом и пристојном комуникацијом.
На жалост, то подразумева емоционалну и психолошку зрелост, коју многи нису стекли...
 
Да се људи око мене руководе разумом, бар елементарним моралом и пристојном комуникацијом.
На жалост, то подразумева емоционалну и психолошку зрелост, коју многи нису стекли...
Заједно водимо ову ствар.
 
Moj cilj je da ostanem upamćen po nečemu dobrom/humanom u svetu. Zašto to ne uspevam? Nisam načinio ništa dovoljno dobro još uvek! Zašto nisam? Student sam, još uvek nemam dovoljno uslova. Ali plaši me da i u budućnosti neću puno bolje uspeti.
За почетак- "редукуј" свој циљ само на себе; када постигнеш тај циљ- сви остали су много достижнији...
А свет нека се стара сам о себи; ниси га ти ни покварио, па ниси ни у каквој обавези да га поправљаш.
 

Back
Top