Nešto se vlažno dešava (TEEN)

Ovaj program je prikladan za gledaoce svih uzrasta :lol:

Pa ja kazem :lol:

disney-demotivational-poster-1207236977.jpg
 
jašta jašta, ali valjda kapiraš da je muškarcima neverovatno izazovno baš to što im je zabranjeno
anal, na prvom mestu
naopak svet u pm

Ne vidim šta ima toliko neverovatno izazovno u potapanju tukija u neupotrebljiv želudačni materijal.
Da ne pominjem koliko zaraza može da se pokupi, sa medicinske strane.
Mada, kad neko pristaje na footing
u pick.u materinu!
stvarno ne znam šta da mislim.
 
Ne vidim šta ima toliko neverovatno izazovno u potapanju tukija u neupotrebljiv želudačni materijal.
Da ne pominjem koliko zaraza može da se pokupi, sa medicinske strane.
Mada, kad neko pristaje na footing
u pick.u materinu!
stvarno ne znam šta da mislim.

e pa znaš kako, oni misle da mi kakimo jorgovan pa higijensku stranu ne gledaju :)
dok je sa druge strane to stvarno jako veliki užitak za njih i to baš zbog srazmera analnog otvora, i naravno jačeg pritiska na tuks tokom anala
a sad, ako neko već želi anal i uživa u tome (mislim na neki par uopšte, ne individualno -muško, žensko), uvek postoji tu klistir na prvom mestu, pa vazelin, pa svašta nešto...
veselo, veselo...
 
e pa znaš kako, oni misle da mi kakimo jorgovan pa higijensku stranu ne gledaju :)
dok je sa druge strane to stvarno jako veliki užitak za njih i to baš zbog srazmera analnog otvora, i naravno jačeg pritiska na tuks tokom anala
a sad, ako neko već želi anal i uživa u tome (mislim na neki par uopšte, ne individualno -muško, žensko), uvek postoji tu klistir na prvom mestu, pa vazelin, pa svašta nešto...
veselo, veselo...

E jebig.a sad! :lol:
Treba prvo priprema da se izvrši pre dotične radnje
 
Ne vidim šta ima toliko neverovatno izazovno u potapanju tukija u neupotrebljiv želudačni materijal.
Da ne pominjem koliko zaraza može da se pokupi, sa medicinske strane.
Mada, kad neko pristaje na footing
u pick.u materinu!
stvarno ne znam šta da mislim.

Pa ne mora to da bude tako prljavo, kao sto ni svaka vagina nije primer cistoce ko vanish sa mirisom prolecne rose .
 
e bandi, bem te
zabranjen-------- ne kao sankcionisan državnim propisima, nego kao nešto što većina cura odbija, ne želi, značiiiiiiiii čmarić kao restriktid eria :D

Hahahaha... :lol:

e pa znaš kako, oni misle da mi kakimo jorgovan pa higijensku stranu ne gledaju :)
dok je sa druge strane to stvarno jako veliki užitak za njih i to baš zbog srazmera analnog otvora, i naravno jačeg pritiska na tuks tokom anala
a sad, ako neko već želi anal i uživa u tome (mislim na neki par uopšte, ne individualno -muško, žensko), uvek postoji tu klistir na prvom mestu, pa vazelin, pa svašta nešto...
veselo, veselo...

Zovite hitnu, prevrnuh se sa stolice... :lol:

Ne vidim šta ima toliko neverovatno izazovno u potapanju tukija u neupotrebljiv želudačni materijal.
Da ne pominjem koliko zaraza može da se pokupi, sa medicinske strane.
Mada, kad neko pristaje na footing
u pick.u materinu!
stvarno ne znam šta da mislim.

Koliko mi je smesno kad devojke koriste ove prelepe reci...kh :mrgreen: :zaljubljena:
za beskicmenjake...msm u cemu je poenta...ja radim jogu, a ne mogu ni da zamislim pola tih stvari, a kamoli uradim...

Pecurko, znam da lazes da radis jogu, ali nema veze, sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ 'ǝʇ ɯıloʌ... :heart:
A i vezbacemo, vezbacemo... :rumenko:
 

Back
Top