- Poruka
- 4.938
Pade mi na pamet da (pošto sam mod na psihologiji) napišem nešto o sebi što bi možda bilo zanimljivo/korisno ljudima koji su zainteresovani za priču/diskusije i sl.
Za početak zovem se Milutin
Poreklom sam iz Hrvatske, '91. godište
Kad bi moj život bio vremenska prognoza, glasio bi otp:
„Burna prošlost. Kišovita sadašnjost. Oblačna budućnost - ali sa (povremenim) zracima svetlosti.“
INTJ-A tip ličnosti:
Po prirodi radoznao, sklon posmatranju, analiziranju, kao i planiranju svega i svačega.
Uglavnom sam tih i povučen kao osoba - mada umem biti iznenađujuće pričljiv kada se nađem u odgovarajućem društvu.
U detinjstvu sam razvio sklonost da rasturam/sastavljam stvari (mahom tehnika) što se nekada može primetiti da radim i u diskusijama postavljanjem (najčešće napornih) pitanja/traženja definicija i sl.
Značajan deo slobodnog vremena provodim mazeći se sa divnom grupom mačaka o kojima se brinem
Stvari koje volim:
kišno vreme, post-rock, crafting, stvari vezane za psihologiju/medicinu, anime/mange, starije (J)RPG igre, životinje/kućni ljubimci , sve što je vezano za prirodu, slagalice ...
Stvari koje ne volim:
sunčano vreme, letnje vrućine, small talk, gužve, buku ...
Ako imate pitanja/probleme vezane za potforum psihologije ili samo hoćete da kažete ćao/predstavite se (ako ste novi) - slobodno mi pustite poruku, uglavnom odgovaram u roku od 24h zbog posla kojim se bavim.
Za početak zovem se Milutin

Poreklom sam iz Hrvatske, '91. godište
Kad bi moj život bio vremenska prognoza, glasio bi otp:
„Burna prošlost. Kišovita sadašnjost. Oblačna budućnost - ali sa (povremenim) zracima svetlosti.“
INTJ-A tip ličnosti:
Po prirodi radoznao, sklon posmatranju, analiziranju, kao i planiranju svega i svačega.
Uglavnom sam tih i povučen kao osoba - mada umem biti iznenađujuće pričljiv kada se nađem u odgovarajućem društvu.
U detinjstvu sam razvio sklonost da rasturam/sastavljam stvari (mahom tehnika) što se nekada može primetiti da radim i u diskusijama postavljanjem (najčešće napornih) pitanja/traženja definicija i sl.

Značajan deo slobodnog vremena provodim mazeći se sa divnom grupom mačaka o kojima se brinem
Stvari koje volim:
kišno vreme, post-rock, crafting, stvari vezane za psihologiju/medicinu, anime/mange, starije (J)RPG igre, životinje/kućni ljubimci , sve što je vezano za prirodu, slagalice ...
Stvari koje ne volim:
sunčano vreme, letnje vrućine, small talk, gužve, buku ...
Ako imate pitanja/probleme vezane za potforum psihologije ili samo hoćete da kažete ćao/predstavite se (ako ste novi) - slobodno mi pustite poruku, uglavnom odgovaram u roku od 24h zbog posla kojim se bavim.


