nešto o manje poznatim rock bendovima...

levrone:
Jel' cuo neko za bend "Minuti ludila"? Ko jeste, dobice deset bambija...i cokoladu.;)

Cuo, pa, ja slusam "Minute Ludila" od malih nogu, imam sve njihove albume, garazne i demo snimke. Clanovi su najsladji na estradi. Gledala sam i zive nastupe. Ako je neko vatreni fan "Minuta ludila", onda sam to ja. Uuuuuuu, Uuuuuuuuuuu, Uuuuuuu Ludiloooo. A, da li je neko cuo za band "Tearriver"? Dobice jedanaest bambija i dve cokolade. 8-)

levrone:
Prvi put cujem, tj. citam....:D Ko su "Tearriver"?

E, pa nema Bambija i cokolade. E, pa to je jedan poznati mali band iz juzne Californie, koji su se posle preselili u Finsku, pa u Nemacku. Na kraju su sa punk, presli na italo disco. Promenili su ime i postali gothic metal band, vratili se u Finsku uzeli novu pevacicu i sada pevaju kao "Nightwish"! Da li ti je poznato ''Nightwish''? 8-)

Liza Dennis:
E, pa nema Bambija i cokolade. E, pa to je jedan poznati mali band iz juzne Californie, koji su se posle preselili u Finsku, pa u Nemacku. Na kraju su sa punk, presli na italo disco. Promenili su ime i postali gothic metal band, vratili se u Finsku uzeli novu pevacicu i sada pevaju kao "Nightwish"! Da li ti je poznato ''Nightwish''? 8-)
A svega toga ne bi bilo da je Pera otisao odma' u policiju..... :razz:

peace_oglory:
Mislim da smo već dosta tema videli o Stonsima, Doorsima, Peppersima itd. A šta je sa onim "malim" bendovima kojima ne možemo posvetiti baš čitavu stranicu, ali koje ne smemo zanemariti; oni koji su možda i kvalitetniji ali nisu dovoljno poznati. Pa tako ja otvaram ovu temu za sve savete, pitanja, komentare i sl. o bendovima za koje mislite da ste ih samo vi čuli. Preporučite nešto. No da se ja ne raspišem evo nešto za početak:

Dredg - alternativni rock, tekstovi koji se mogu nazvati simbolizmom, interesantno, talentovani muzičari, u početku su eksperimentisali sa metalom...
Preporucujem Tesla bend...........

Back