Quantcast

Nešto novo...

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Ako cekas da ti sex postane los zarad otkrica nove sebe... jednom se probudis i shvatis da je juce bio dan za nova otkrica a taj dan se ne ponavlja vise...
Stavljas otkirca u seksu ispred otkrica nove sebe. A ne znas da kad otkrijes novu sebe onda ces i u seksu da dodjes do novih otkrica. Nema toga da se taj dan ne ponavlja vise. U seksu mozes da otkrivas nove stvari i kad budes imala 60 godina.

Meda Božanin

Aktivan član
Poruka
1.762
Stavljas otkirca u seksu ispred otkrica nove sebe. A ne znas da kad otkrijes novu sebe onda ces i u seksu da dodjes do novih otkrica. Nema toga da se taj dan ne ponavlja vise. U seksu mozes da otkrivas nove stvari i kad budes imala 60 godina.
Nisam bas odavle... ako se odnosi na mene... otkrice "nove sebe' dolazi na svim poljima p ai na polju seksa... makar to i seksom bilo podstaknuto. Sta vise, sve jedno kako je podstaknuto ako se ikako desi. A i dalje je uzrocno posledicno sa seksom... i lepo je dok je tako:lol:

Meda Božanin

Aktivan član
Poruka
1.762
hm, da, da se zakljuciti po pozi na avataru...
y' see, neki nemaju tu potrebu da popunjavaju praznine u zivotu ekstrenim ponasanjem samim tim sto praznina nemaju, konkretno - na ovom polju

ne vidim sta ti tu nije jasno pa da me prozivas citatima
I citati i navodi su tu radi jasnosti u odnosu na sta je moj komentar. Ako ti smeta... ja necu vise. Nikome do sada jos nije smetalo. :-(
Jeste, Meda bas zato prilego 'zanosno'.
Jos da su Mede homoseksualne zivotinjke...

ja nisam govorio o krajnostima za popunjavanje praznina. Ja sam govorio o istrazivanju samog sebe na svim poljima u okviru onog sta sam(a) smatras za normalno. Ako kazes da si srecna zato sto jedes samo sljive i breskve pa neces da probas narandze ili avokado, ja ti nisam rekao da trebas da jedes mopane crve i macije batake ili but od bernandinca.
Zadovoljan, ja trazim prosirenje tog zadovoljstva u istrazivanju. To samo po sebi ne znaci 'krk u bulju' vec i npr kako sa tim partnerom da istrazimo ono sta oboma godi a ne da se nadamo da ce se to 'samo' podesiti. Jer sampo tako mozemo SVAKI put da od vodjenja ljubavi dobijemo najvise sta ona pruza. A pruza, mislim, vise nego sto mnogi znaju.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.