Quantcast

Nesto me interesuje.....

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
Nadya,pa ok,sorry,nisam znao,tvoja stvar.Posto znam da su mnogi procitali ovaj topic,a malo se to javilo,pa i to sto se javilo neiskreno bre to!Sem Lorda...
Lorditju,mozda se i upoznate......
gazdinke,pa nece bas Jelena da peva,Bajaga bi mogo recimo,a ja ipak volim splavove:)))))

Nadya

Ističe se
Poruka
2.013
Ma, DONe, nista. Nemoj da se uzbudjavash... nisam gej, samo sam htela da pokazem da postoji i ta mogucnost :wink:

A verujem da bi Karleusha pocela da napada i to zestoko... sve sto je pogleda ili joj se samo nasmeshi...jadni oni onda! :lol:

A

ariela

Gost
Jao Don pa ti mas prilike sigurno da je vidis uzivo...je li ona bas moze ovakva kakva je da privuce zrelog muskarca...samo moze se reci da je ona sada u nekoj fazi da postane super zvezda i ne bira sredstva...a jednom kad se smiri to ludilo bice jedna obicna kratkonoga plava gospodja...za kojom se ne biste sigurno okrenuli u samoposluzi npr. :o

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
ariela:
Jao Don pa ti mas prilike sigurno da je vidis uzivo...je li ona bas moze ovakva kakva je da privuce zrelog muskarca...samo moze se reci da je ona sada u nekoj fazi da postane super zvezda i ne bira sredstva...a jednom kad se smiri to ludilo bice jedna obicna kratkonoga plava gospodja...za kojom se ne biste sigurno okrenuli u samoposluzi npr. :o
ariela:)))))))))

Mnogo hrabro ti tu rec:GOSPODJA:)))))))))

A

ariela

Gost
:D Da se ne pomisli da sam neka ljubomorna kokoska...stvarno na estradi ima super zenskih..ali ona je posebno izvestacena i kad zavrsi jednom karijeru sta ce biti...nego obicna gospodja...i to je vidim kao nakindjurenu sedu sa dubokim borama kako sedi sa albumima i pokazuje kako je nekada zarila i palila na jeftinim koncertima...pred nekom odredjenom vrstom publike...Pozdrav Done!