NESTAŠICA NEOŽENJENIH FRAJERA IZNAD 30

kučka:
Godinaaaa..:-D
U mom okruzenju nema bas puno neozenjenih frajera u ranim 30-im. Ili su svi ozenjeni ili oni sto nisu su u vezama. Uglavnom malo ima slobodnih ali su i oni nekako nefleksibilni. Kakva su vasa iskustva u vasoj sredini?
Gde naci normalnog, neozenjenog, slobodnog muskarca u ranim 30-im,da nije mamin sin.? Ajde..samo posteno. I ozbiljno pitam, obzirom da ste redom siznuli na veze sa ozenjenim.:wink:

Nema ih vise,...nema.....
Ja ne znam gde da ih trazim,......U mojoj sredini je ocajno ne da ne mozes da nadjes nekoga iznad 30 normalnog ,...nego sad vise ne mozes da nadjes ni iznad 24 ,.......ma ne mozes nista da nadjes....uzas
c010.gif
 
anakin:
dobro...ali zrelost valjda ne mora da znaci da si po JUSu? u smislu vezanosti na odredjeni nacin u odredjenim godinama...
ili nacin zivota koji je u skladu sa istim...
ne verujem da ljudi tek tako mogu da se promene...ali poenta onog sto sam htela da kazem da ocaj koji se oseti kad se stvari ne dese onako kako je "normalno" da se dese nije neohodan...
mozda sve to nije u redu ali yebiga, polazimo od cinjenica koje je navela kucka - sama zena preko trideset....
da vrati vreme? da se udara po glavi? zasto kad ne mora tako?
da li me shvatas?
kome prichash?meni,sebi ili drugima...niko ne moze da vrati vreme ali svi mozemo ziveti u vremenu ljubavi i strasti...
 
istrazivach:
Hey Tomax samo mi reci shta to njima fali ili nedostaje sem shto kazu shta misle i osecaju...?
Burazeru, ne fali njima ništa. Samo se foliraju... kapiraš?
Ovde su da se zezaju i pametuju... a svoje frustracije ispoljavaju tako što te prvo navuku,
ti se primiš kao da će nešto biti od svega toga, a onda te izvređaju da ne znaš ni šta te je to snašlo.
Jel si video kako je prošao Zaratrustra?

Testiraj samo jednu od njih koja ti se dopada... na primer - reci joj da je voliš.
Onda će ona da pokrene lavinu pitanja od kojih se ja prvo naježim,
a zatim pomislim u sebi: -ybt, jel ovo žena ili đavo?? šta je bre ovo???
Dakle, šta god da ti ona kaže, ništa ne primaj zdravo za gotovo.
A što se tiče foruma, u ovom slučaju žena treba da juri muškarca, a ne obratno.
Tako ćeš biti barem delimično siguran da njoj nešto zaista fali. :wink:

Pozdrav
 
Ma imam problema sa I.Explorerom... stalno nešto trokira (blokira mi ceo komp) kad hoću da pošaljem poruku.
Za ovu mi je trebalo pola sata. :roll:

Šta da ti kažem..... forumašice su posebna priča, a ja ne volim da visim po raznim sajtovima i da dajem oglase,
jer strašno sam neozbiljan po tom pitanju, pa se zato i ne oglašavam. :lol:
Ali samo jedna kad bi izrazila želju za upoznavanjem....
ma, poleteo bih kao munja nebeska!! :D

Međutim... :roll: pošto ovde nema neudatih i slobodnih frajerica 30+ -
... odoh ja lepo na spavanjac, pa ću da sanjam nešto lepo. :-(
 
uvek je u stvari sve isto:)
tacno je, ali da se preciziramo...nestasica je neozenjenih NORMALNIH muskaraca..mada, nestasica je generalno normalnih muskaraca:roll:

i sta fali mladjim frajerima?nista..samo sto mene ne zanimaju:roll: moram kod struje na obuku...strujooooooo..cek samo da dodje zena, ima da vam kaze:lol: :lol: :lol: :lol:
 
Zene,zene. Do juce ste zudele za onima sto su svoje gornje delove odece, uvlacili u donje.A vec danas za onima u odelima,koje gledate svaki dan u svakojakim ' homo' serijama. Postoje razni tipovi, nemoze nuskarac biti i jedno i2 i 3. To me asocira na onu tezu o zeni u kuci, na poslu i u krevetu ili vec nekako.
 
Mislim da je u pitanju nestasica muskaraca uopste. Ja sam u duzoj prelepoj vezi, ali gledam neke svoje prijateljice koje su zaista divne, lepe obrazovane devojke...i same?
U cemu je problem? Po kaficima za stolovima sedi po 5-6 devojaka samih (zensko vece? ne bih rekla)...A tek to sto su zaista svi neozenjeni muskarci jos uvek "decaci"....
Ako zena ima 30+ tesko da moze biti sa nekim od 24-5..mislim stvarno...sta pricati sa njim? I zar on moze biti bolji u sexu od nekog preko 30..? Mozda izdrzljiviji, bolji..ne, ne!

Kod mene u firmi ima cetvorica preko 30, neozenjenih. Kad ih gledam i slusam..joj Boze, odmah svatas sto se nisu ozenili! 8-)
 

Back
Top