Nestanak ekstenzija i tema u Firefox-u

Kerkyra

Legenda
Poruka
54.962
Da li se neko desilo ovo isto?

Pre par dana jednostavno su mi nestale sve teme ("themes") i ekstenzije u Firefox-u, kao sto je "classic theme rstorer", bez ikakvog razloga niti sam prelaizla na novu verzju, koristim Firefox 56 inace.

Cak i kad sam ga updejtovala na poslednju verziju (66.0), takodje se pojavljuje isti problem, teme iz mozilla addona se jednostavno ne instaliraju. Pojavljuje se nekakvo objasnjenje da proverim svoju internet vezu ali internet radi kao i uvek i nema zastoja ni problema pa me je sve ovo zbunilo (to je ovo crveno obaverstenje iznad teme ili ekstenzije) :arrow:


00 nestanak tema i addona.png00 nestanak tema i ekstenzija.png
 
Nije sredjen, skoro svaki dan proveravam i evo upravo sam opet proverila.
Koju tacno verziju koristis lisice ?

Na 66.0.04 radi lepo , doduse neke extenzije ne rade ...

Ako koristis tu verziju probaj sledeci trik , ukljuci ove dve oznacene opcije i restartuj firefox.

547243


Inace Mozila tvrdi da ce i starije verzije da sredi ali to svakako nije preporuka koristiti, uvek je preporuka novija verzija.
 
Koju tacno verziju koristis lisice ?

Na 66.0.04 radi lepo , doduse neke extenzije ne rade ...

Ako koristis tu verziju probaj sledeci trik , ukljuci ove dve oznacene opcije i restartuj firefox.

Pogledajte prilog 547243

Inace Mozila tvrdi da ce i starije verzije da sredi ali to svakako nije preporuka koristiti, uvek je preporuka novija verzija.

Hvala ali ove opcije mi usporavaju kompjuter tako da nisu niti cu ih stiklirati nadalje.

Takodje ne misim da predjem na zadnju verziju Firefoxa jer kod ove je jos uvek mogao da se primeni "classic theme restorer" sto kod zadnje ne moze tj, nije mogao.
 
Hvala ali ove opcije mi usporavaju kompjuter tako da nisu niti cu ih stiklirati nadalje.

Takodje ne misim da predjem na zadnju verziju Firefoxa jer kod ove je jos uvek mogao da se primeni "classic theme restorer" sto kod zadnje ne moze tj, nije mogao.
Ne usporava nista ne boj se , to je samo privremena mera , evo procitaj detaljno sta i kako ako zelis da popravis.

https://blog.mozilla.org/addons/2019/05/04/update-regarding-add-ons-in-firefox/
Ovo je licno njihov blog , bez brige.
 

Back
Top