Nestala Jelena Krsmanovic pronadjena mrtva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da postoji neka drzava, koja je normalna, svi ovi lazni tekstovi bi bili pregledani od strane policije, pa hajmo, lazno informisanje javnosti, ometanje istrage... glavni i odgovorni urednik, u zatvor. E tad ne bismo dosli u situaciju da gaze preko mrtve zene kako bi oni zaradjivali.
Dalje, ove astrologe, gatare sto su kao u kugli, kartama vidjeli ubicu, ma i njih. Ove sto otvaraju grupe na fb, kao podrska ubici, i vas. Mora se jednom stati i krenuti u ciscenje drustva.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока

Forum služi za diskusije o raznim temama, na veliku žalost, tema je ovakva kakva je i iskreno se nadam da će uskoro biti zatvorena jer će ubice moje sugrađanke biti uhapšene i osuđene. Njena ćerka bi trebalo da krene u školu sledeće godine, zamislite šta sve može doći do nje od druge dece. Svakako će biti lakše da se podnese kada slučaj bude gotov i da prestane o tome da se piše.

Nažalost, novine i novinari su takve ljige da su spali na to da čitaju upravo ovaj forum i sređuju svoje naslovnice.

Evo, ja sam postavila danas slike iz Informera i sada iz Kurira, ponavljam da tekst tu ne govori mnogo koliko govore autentične slike. Da ne bude da se pozivam na medije, poenta je u slikama...
 
Pa ja ih i ne citam,to samo trenutno zbog teme,a i vi palite vatru forumasi ,dizete neku euforiju.Zasto!?

JE li tako reklamirate novine da bi se vise kliktalo i prodavalo?

Danas sam se potrudila da isečem sliku i uklonim naziv lista i pisanje. Sada nisam stigla pa sam okačila celu naslovnu. Izvini ako te povredilo gledanje u naslovnu stranu tog lista...
 
I ko je "Pera" kojeg pominje?

Dakle ako dobro cujem ona kaze:

- "Koje svedoke? Nije Pera?"

Onda joj neko odgovara:

- "Nije Pera, vec na nasipu gde su je našli"

I potom ona dva puta ponavlja:

- "A na nasipu gde su je nasli"

Pri cemu drugi put kao skrece paznju ovom liku u maskirnoj majici.


...

Jedva se nešto čuje, ali na početku neko kaže "Imaš tako PATIKE negde(neke)". Ne znam ko je Pera, ali Vladimir kaže Pera, a ta žena kaže nije Pera, eno ga Pera i pokazuje rukom.
 
Tako je, iz Borče sam. Na nasip idem samo kad vozim bajs, uglavnom imam društvo sa kojim se vozimo. Većini biciklista je ruta do Crvenke pa preko nasipa na šljunkaru ili nasipom do novog mosta. Nisam ljubitelj džogiranja, malo mi je dosadno i jednolično. Ali poznajem ljude koje tamo idu jer je mirno i jer im odgovara podloga zbog zglobova. Na BSK-u se trči betonskom stazom koja je duga 500m i kada je gužva, nije baš zgodno trčati.

Što se samog nasipa tiče, kada je lepo vreme i kada nema blata, tu ima ljudi koji šetaju, trče. Tamo se ide uglavnom zbog prirode, zelenila, mirno je, nema kola. Letos kad sam se vozila do šljunkare bilo je u tom trenutku petoro ljudi koji su trčali, uglavnom su bili stariji. Stala sam tu kod rampe gde je ona deponija da vidim koliko mogu da vidim u daljini ljude koji trče. Bilo ih je u belim majicama, jedan dekica je trčao u crnoj majici. Sve sam ih videla do druge rampe, čak i kad sam se zapričala tu sa društvom i pre nego što smo nastavili vožnju, bacim pogled i odmah ih uočim. Jednostavno se na takvom prostoru perifernom vidom može videti sve šta se dešava.

Na toj livadi smo nekada trčali kros u osnovnoj školi u koju smo išle i Jelena i ja. Uglavnom put za Crvenku, Crvenka i šljunkara su mesta gde odeš da se provozaš jer nema mnogo saobraćaja tuda. Pre tri godine vraćala sam se sa šljunkare sa drugom po mrklom mraku, imala sam svetla samo na bajsu i krenem ja kroz neku ulicu desno da poprečim i da izađem kod mostića, a drug nastavio pravo, pa da vidimo ko će pre da stigne. Ja sam vozila skoro kilometar do kraja ulice, a na kraju njiva! Mrkli mrak i jedino je bilo da se vratim ili idem kroz njivu, da obiđem neku šupu pa da se uključim u tu ulicu gde sam pošla. Evo me, živa i zdrava sam. Retko ko ovde ima taj strah da šetka noću po kraju. Mada, posle zločina kojih ima sve više, mislim da se neki počeli da strahuju.

- - - - - - - - - -



To čiste samo ako se nešto desi na ulici, trotoaru, parku. I to obično čiste oni koji žive tu ili imaju neku radnju u blizini. Eno juče izašle slike gde se navodno spalila ova devojka u Borči, inače je iz Kaluđerice. Na slikama se vidi da ništa nije očišćeno nego su još ostavili svoje rukavice na travi kad su završili posao.

Hvala ti na odgovoru. Iz tvog posta opet sticem utisak da nasip nije preterano prometan. Petoro ljudi, na dva kilometra, ok, neka je i cistina i neka se sve vidi, ali rekla bih da je verovatnoca da neko nesto vidi, poprilicno mala. Zato sto je dovoljno par sekundi da je neko povuce dole ka kanalu, a vidim da tamo ima nekog siblja i drveca i gotov si. A prodje tek poneko na svakih desetak ako ne i vise minuta. Koja god da je verzija u pitanju, da li je ubijena na nasipu ili je posle dovezena, ne bih da ulazim u to, samo mislim da je ubistvo planirano i da je nasip izabran bas zbog toga sto je mala verovatnoca da bude svedoka koji su nesto videli a da je odlicno posluzio za smisljeni scenario. Otisla da trci i nestala. Svedoka nema. Da objektivno tamo ima dosta ljudi koji prolaze, neko bi sigurno video ali tamo nema mnogo ljudi i verovatno da prolazi dosta vremena dok neko ne prodje. Na to su i racunali. Da niko nece moci sa sigurnocu da kaze kad su dosli, da li su dosli, kad su otisli, koliko ih je bilo, itd...

Nasla sam sada jedan stari tekst koji kaze da je obdukcijom utvrdjeno da je vreme smrti izmedju 16:30 i 17 casova, 2. aprila. To se ukalapa sa vremenom kada je Zoran primecen na nasipu. Ali moze biti da su je tada dovezli, bacili, a onda zapoceli glumu kako je ustvari traze. Jer cisto sumnjam da je ubijena u kuci i da su imali toliko smelosti da cuvaju les u kuci u momentu kada je prijavljen nestanak a onda ga u toku noci dovezu i bace kada je zavrsena potraga. To je ogroman rizik. Ponarocito zbog toga sto treba les prevesti, sto bi to ostavilo tragove na automobilu, sto bi blato ili zemlja sa nasipa bili na autu, sto bi se znalo da li je auto takodje pran tog dana, itd. Mnogo je to teze izvesti i organizovati logistiku da te niko ne vidi, ni auto na nasipu, ni da iznosis les i da toliko uklonis tragove iz automobila i iz kuce da forenzicari nista ne nadju, nego da je ubijena na nasipu.

Koja god verzija da je, mesto gde je nadjena i prica koja je usledila kako je nestala, mi govore da je ubistvo bilo planirano, da nije bio u pitanju afekat. To je neko moje misljenje. A za mesto zlocina, ne bih mogla bas da tvrdim jer imam malo informacija. Moze biti i jedno i drugo. A ubica je iz porodice i ima pomagace u okviru porodice. To je mogao biti samo neko, ko je savrseno poznavao njene navike i njeno kretanje.
 
Jedva se nešto čuje, ali na početku neko kaže "Imaš tako PATIKE negde(neke)". Ne znam ko je Pera, ali Vladimir kaže Pera, a ta žena kaže nije Pera, eno ga Pera i pokazuje rukom.


Ma to na pocetku ne kaze "patike", vec pominje parking, neko od prisutnih nekome valjda govori gde da parkira.

Ali izgleda da je neko mozda tad pomenuo da policija ispituje svedoke, i onda je je ova krupna zena rekla kao gotovo zabrinuto - "Koje svedoke? Nije Pera?"

I onda joj neko odgovara - "Nije Pera, vec tamo gde su je nasli"

I onda ona cudno reaguje, dva puta ponavljajuci - "A tamo gde su je nasli"

A kad drugi put to ponovi onda čuka ovog u maskirnoj, kao da mu diskretno zeli skrenuti paznju da i on cuje gde i koje svedoke ispituju...

A taj lik u maskirnoj je ako ne gresim bio u povorci na sahrani odmah iza Zorana i Vladimira, znaci to im je neki blizak?

....
 
Poslednja izmena:
Za to sto su se oni(porodica) toliko pojavljiva u medijima krivi su iskljucivo mediji... Oni su ih opsedali, javnost je trazila bilo kakve informacije, a to je novinama dizalo tiraz... Oni su morali da pristaju na izjave i gostovanja po emisijama... Sigurno da su ih stalno zvali.. A znate kako je sa medijima, ako im ne odgovoris ili ne zelis, onda ih naljutis i onda si tek na*ebao! Oni to znaju... Trpeli su ih koliko su mogli, pokusali su da budu dobri sa medijima, ali jednostavno ne vredi(matori je cesto pucao).... Oni bi najvise voleli da slucaj nije ni dospeo do medija...
Sto se tice keve(Zorice), lokalna "izleciteljka"(kakvih ima u svakom kraju Srbije), nista ona nije nesto specijalno posebna, niti neko cudoviste da bi se toliko pljuvalo po njoj....Moram priznati da mi je zao te porodice koja cela nije ucesnik u zlocinu... To sto ona cuva tajnu svog sina, mozda i nije toliko cudno, mozda bi to mnoge majke cinile....
Cale je iskocio da on bude menadzer za odnose sa javnoscu... I on cuva tajnu svog sina(s obzirom da bi to mnogi cinili ne mogu bas zbog toga preterano da ga osudjujem)....Da je Z odlucio da prizna, oni bi ga verovatno i u tome podrzali... To sto place nakon saznanja za smrt J, on place nad sudbinom... Mozda oni nju nisu ni toliko voleli, ali svakako je nisu ubili... Nije im lako i nisu malu kaznu preziveli... Mozda neko misli da su zasluzili, ali ja mislim da je oni nisu ubili... Z jeste...
Ubistvo nikako, ali nikako nije planirano... Logicno, dovoljno je povezati to da ga je izvrsila jedna osoba, tvrdim predmetom(kamenom), da je dete te osobe bilo na nasipu, da nasip nije neko toliko skriveno mesto ili daleko od javnosti da bi sa sigurnoscu mogao znati da ga tu niko nece videti...Tragovi nisu sakriveni... I na kraju vidi se da je ucinjeno u trenutku besa...
Sto se tice stampe ona je "na aparatima" i crpi poslednje trenutke pre nego sto detalji krivicne prijave izadju na videlo i pre nego sto se vidi da je ubijena(logicno) na nasipu... Dotle ce jos pisati o kojekakvim bljuvotinama ubistvima u wc, zemunu, studiju, dnevnoj sobi....Prstima u varikini itd... Mada nacice oni i posle svoje teme... Skrivati ono sto je uobicajeno, a izmisljati senzacije... Na kraju samo stave neki znak interpukcije...
 
Poslednja izmena:
Nije je ni on ubio ,to je sve vise i vise ocigledno.

Osjećam gadjenje prema Zoranu i ovoj ludači koja pozira za naslovnice u Zoranovom zagrljaju! Obzirom da je Stanisićka iz Kurira uglavnom i dobijala informacije tj.teme za novine od ove Zorice a za sutra najavljuje dosad neobjavljene informacije u vezi ubistva ,ja jedino očekujem još objavu da je ta Zorica zapravo policijski čovjek... inače drugačije moj mozak ne moze nikako da prihvati toliku količinu spletki,tolikog vašara kojem su uglavnom zajedno doprinjeli! Bruka!!!
 
Nisam preterano citao o ovom dogadjaju, sem samih naslova,niti generalno citam zutu stampu previse, ali kliknuh upravo sad, kad se spomenula ljubomora ne klasicnim gestovima doticnog, zato sto me je podsetilo na neka desavanja u mom licnom okruzenju. Ako su tacne ove stvari, nema tu mnogo dileme oko ovog slucaja, problem je u nedostatku cvrstih dokaza. Verujte mi u mom okruzenju su bili raznorazni, ali ubedljivo najdevijantnije licnosti su iz ove fele. Patoloski ljubomorni ljudi su dokazane psihopate, ako ne znate cinjenice o psihopatiji proucite. Osoba iz mog bliskog okruzenja je imala problem sa patoloski ljubomornim psihopatom,u van bracnoj zajednici. Razne ludake poznajem i mislio sam da sve znam o zlocinackim karakterima ljudi, ali ovo je jednostavno sasvim drugi nivo devijantnosti. Ko pokaze tu karakteristiku, bezite glavom bez obzira dok je vreme posto verovatno na to borbu niste spremni, imam debela zivotna iskustva i kao totalno marginalna osoba te price, sam upao u ogroman bunar lazi, opasnosti i najgoreg oblika manipulacije, a nista prakticno nisam ni uradio, sem sto sam bio u paranoji takvog jednog karaktera. Ogromne su sanse da neko nastrada u takvim situacijama. Sa bolesnikom nema raspravljanja, nema dogovaranja, nema pregovaranja, nikakav kontak... dve opcije ili beg ili napad maksimalan do kraja. Ja sam mislio da sam cuo i video lazi u zivotu i upoznao istinski devijantne osobe, ali ova fela... nije opisiva recima, dosta sam citao na tu temu kasnije. Jednostavo dolazi do biohemisjkog poremecaja u mozgu takve persone, to je jedini nacin kojim su uspeli da objasne medicinari takvo ponasanje, literalno definisano ludaci sa sifrom bolesti. Ne mislim naravno na neko normalno ljubomorisanje, pricam o patologiji, ovo sto su oni napisali u novinama je patologija. Sva ova ubistva zena koja trenutno vidjamo u novinama, poticu od ljubomornih psihopata i sociopata, koji su vanzemaljci za neka prosecna ljudska shvatanja, cak su i za mene vanzemaljci koji sam prosao svasta. Covek koji vam se danas smeje blagonaklono i prica da ste prijatelji, dok pijete i jedete zajedno i pomazete mu kao sebi samom, spreman je u trajanju istog tog trenutka da vas baci tri metra ispod zemlje, zbog ljubomore i narcisoidnosti. Takvu mimiku normalnog stanja dok se u mozgu vrti bura zlikovackih ideja, nije dokuciva normalnim ljudima. Ako je jos prisutna neka paranoja ili neko stanje gde se ista osoba ne nalazi u realnosti... pa tu tek sve mozete da ocekujete, jos ako je ista osoba sklona kriminalnim radnjama, psihoaktivnim supstancama, pa to ni psihijatri ne mogu da zalece najjacim drogama, jednostavno ljudi za odstrel. Iz price sa nekim medicinarima i nadleznim organima, mogu da vam potvrdim da su sociopatski i psihopatski karakteri u Srbiji, trenutno u fazi epidemije. Preporuka zenama, prvi put patoloska ljubomora, fizicko nasilje, oduzimanje slobode cim osetite bezite glavom bez obzira... vadjenje posle, ako nemate izuzetno jaka ledja, tesko cete ludaka da se otarasite... ovaj doticni Marjanovic sigurno nije u niveli ako su tacne stvari iz ovog teksta, ali on je nebitan i standrdan ludak, kakvih grdjih ima. Pogledajte samo druge naslove, tipa ova dileja koja upuca i zenu i tastu i dete sopstveno rani i da se u beg, sve vam je jasno.
 
ne znam kako vam ne dosadi da citate te novine. Ocigledno je da samo nabacuju neke optuzbe. A vise se ljudima i smucilo da citaju gluposti, bar meni. Te svekar rekao ovo te muz rekao ono te svekrva nista nije rekla.....

Ceo slucaj je interesantan jer toliko dugo traje a tek su sad dosli do nekog hapsenja. A i to mi nekako deluje klimavo kao da su ga uhapsili da bi nesto izvukli dok je u zatvoru. Ma sve je cudno i jos gore strasno nelogicno....

I mislim da ne postoji savrseno ubistvo...sem na filmu...

Ja to tvrdim od pocetka. Duzina trajanja istrage je dozvolila ovoliki prostor za spekulacije. Duboko sam ubedjena da je slucaj daleko, daleko jednostavniji. Drugi je par cipela to sto je uvidjaj traljavo uradjen.

Uvek kazem, zamislite da se ubica Tijane Juric nije otkrio. Da li mozete da zamislite dokle bi isle spekulacije? Vec nakon 7 dana su stigli do price o zelenasima. Ne smem ni da zamislim dokle bi to islo.

Takodje, mislim da je Zoranov otac namerno pustio buvu za tajkuna. Oni su jako dobro savetovani jer znaju kako nas narod funkcionise i da obozava teorije zavere. Sasvim je dovoljno da pusti buvu i to kakvu! Receptori za price o tajkunima u srba su jako osetljivi.

S obzirom da nikome ne mozemo da drzimo svecu mi ne mozemo da znamo da li je imala nekog ljubavnika. Onako, gledajuci je, ne verujem al to je licni utisak. Ali cak i da je imala cisto sumnjam da je maznula nekoga ko je dovoljno mocan da bi se uopste doveo u kontekst "kocenja istrage". Mogla je da nadje nekog deliju ovako i sitnog biznismencica ali pored toliko zena , zvezda bas bi neko bio sa nepoznatom pevacicom iz Borce koja je pritom udata i ima dete.

Prica da Zoran nekoga stiti njemu savrseno ide na ruku. I on to zna. Kada su ga pustili nakon 48 sati i kada je "preziveo" udarni talas on je donekle znao kakav ce biti epilog i da policija nije dobro odradila posao. Branice se cutanjem do kraja.

Takodje, mislim da on ni sada kao ni u bilo kom trenutku nije ucveljen. Imam utisak da on apsolutno nema empatiju prema desavanjima oko sebe. Bio u kuci, u policiji, u zatvoru, u rialitiju njemu je ravna linija. Njemu je, imam utisak, vazno da se pise o njemu i mislim da vec razmislja o debelom unovcavanju i pisanju knjige.
 
Poslednja izmena:
Ta priča im tek ne bi prošla. Ako bi našli njhove tragove, a ona otišla sama. Ovako imaju pokriće, bili su tamo, tražili je..

Девојке, мора да се размишља !
Не може тако - лупетарке, лупетарке !

Какви трагови ако су је убили код куће ?!
Тада нема трагова на ливади !
Пажљиво су је однели, бацили у канал, проверили да нешто нису заебали и ...

Отишли мирно кући и пријавили нестанак !
Зашто би Киза бауљао по насипу и причао невероватну причу како му је жена нестала пред носем,
изубијана, уствари убијена - а он ништа није видео ни чуо !?

Зашто би он то радио ?
 
Ovaj slucaj je mutan od pocetka pa sve do sada..,mozete sta hocete da pisete ,jos vise me je u njegovu nevinost uverilo pisanje Milovana Brkica,koji se do sada u vezi slucaja nije obracao ,i covek koji zna mnoge informacije,,


Imam jos pitanja ,,zasto se zastitnik gradjana nije uopste oglasio povodom ovog slucaja ,i povodom nevidjene hajke na porodicu,ni onaj prethodni ,a vala ni sadasnji..?! ,
 
Obican slucaj. Kakve crne teorije zavjere i sta vec. U stvari, neobican, jer su vrlo neobicni ljudi upetljani u ubistvo. Seselj je u pravu, danas je policija blaga. Dok ne pritegnes sve, pa da propjeva, onda ce priznati. Dotad se uzdaju u te djavolje advokate. I rece kriminolog Nikolic, da psihopate u vecini slucajeva prolaze poligraf.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top