Нестала је хрватска национална валута

Ovo je vic godine.
Rođo, trebaš ih pustiti da vjeruju da su jači. Prati moj ritam. Oni su takvi da se uvijek busaju, bahate i umisle da su nešto što nisu i onda uvijek popuše, jer se preračunaju. Dakle, samo piši da smo mi u strahu, da su oni jaki i da ne znamo što ćemo od panike. Ne kvari igru! :deda:
 
Од јуче нема више хрватске националне валуте. После свега 28 година постојања, као и претходно 4 под усташама, нестала је куна. Да ли ово значи да хрватска полако губи атрибуте националне државе и враћа се у неки вазални положај спрам Брисела као некада Београда, Будимпеште и Беча?
Није то била лоша валута.
Занимљиво да се Данци и Швеђани не одричу својих валута иако су у ЕУ.
Nemoj sekirat "di je bilo,biće di je vrilo vritće".Euro nije loša valuta,naravno ako je imaš u svojoj lisnici
 
Од јуче нема више хрватске националне валуте. После свега 28 година постојања, као и претходно 4 под усташама, нестала је куна. Да ли ово значи да хрватска полако губи атрибуте националне државе и враћа се у неки вазални положај спрам Брисела као некада Београда, Будимпеште и Беча?
Није то била лоша валута.
Занимљиво да се Данци и Швеђани не одричу својих валута иако су у ЕУ.
Konjušari se opet preprodali.
 
Од јуче нема више хрватске националне валуте. После свега 28 година постојања, као и претходно 4 под усташама, нестала је куна. Да ли ово значи да хрватска полако губи атрибуте националне државе и враћа се у неки вазални положај спрам Брисела као некада Београда, Будимпеште и Беча?
Није то била лоша валута.
Занимљиво да се Данци и Швеђани не одричу својих валута иако су у ЕУ.

Ako išta, svakako je deustašizacija pozitivna tekovina.
 
Sada im je na 1 evru nas Nikola tesla.Inace oni i nemaju nikog pogodnog iz istorije za lik na novcanici.
Čuj stari, niti je Tesla vaš, niti je na kovanici od 1€. Na 1€ je kuna.
Naravno da imamo i drugih ljudi koje smo mogli staviti, a i ne samo ljude.
Mogli smo staviti Jožu. Ili Franceka. Ili nešto drugo tipa Dubrovnik, kravata...
 
Sada im je na 1 evru nas Nikola tesla.Inace oni i nemaju nikog pogodnog iz istorije za lik na novcanici.
Netočno. Naš Nikola Tesla je na kovanicama od 10, 20 i 50 euro centi, ako se ne varam. Danas sam prvog. Oš se mijenjat? Naravno, za drugu kovanicu eura. :D

Zar nije divna kovanica? :mrgreen: Nikola, šahovnica i veliko Hrvatska. Ponos!

nikola-tesla-euro-731.jpg
 
Ako Nizozemci jedu g.ovna i ako Švabo kaže da su ukusna.
Hrvati će ih pojesti u slast.
Imam jedno pitanje.
Zašto će se kune po završetku konverzije-spaliti.
Zašto je to neophodno?
Spaliti? Otkud ti to?
Koliko sam ja čitao, dio će ih se sačuvati na nekom tajnom mjestu, a najveći dio će biti uništen, ali ne spaljen, nego izrezan i poslan na reciklažu, jer kuna je od 100% pamuka.
 

Back
Top