НЕСРЕЋА У НЕМАЧКОЈ: Сударила се два војна авиона

Ortar

Aktivan član
Poruka
1.572
Ловци су наводно, како преносе немачки медији, пали у насељену област у савезној држави Мекленбург-Западна Померанија
Министарство унутрашњих послова савезне државе Мекленбург-Западна Померанија потврдило је да је дошло до судара два млазна „Јурофајтер“ авиона близу војне базе Лаге, преноси АП.


Магазин „Фокус“ пренео је да је један пилот пронађен жив, док се за другим још трага, јавља Ројтерс.

Локална радио станица „Остзефеле“ известила је да су се авиони сударили мало пре 14.00 часова близу језера Мириц, око 100 километара од Берлина.
https://srbin.info/svet/nesreca-u-nemackoj-sudarila-se-dva-vojna-aviona-video/

 
Највећа грешка Европе је та што се дозволило да се злочиначка Немачка поново уједини.
Како је дошло до поновног уједињена варварских германских племена тако су почели ратови у Европи.
Ти дивљаци су комплетно обукли шиптарску терористичку организацију ОВК, .а где је Словенија, Хрватска, Чеченија, Украјина, Грузија.
 
ja sam nedavno pisao o tome da nato u ovom i sledećem mesecu izvodi redovna vežbanja borbe aviona i da je javnost obaveštena da će avioni leteti i niže od uobičajenog i da ne treba da bude panike .
Upravo na ovakvoj jednoj vežbi su nastradala i ova dva aviona . Leteli su nisko i imali vežbu borbe aviona kao u filmu top gan .:)
 
Кадје Швабо правијо своје авијоне, штуке и мешершите и штотјазнам, то је била ТЕХНИКА! То је само пуцало по главма ђе су стали бобардоват, то су била славна времена.

А сад кад Швабов Швабо дадне купит америчког јероплана тот је једна српдња мој ти.
 
ja sam nedavno pisao o tome da nato u ovom i sledećem mesecu izvodi redovna vežbanja borbe aviona i da je javnost obaveštena da će avioni leteti i niže od uobičajenog i da ne treba da bude panike .
Upravo na ovakvoj jednoj vežbi su nastradala i ova dva aviona . Leteli su nisko i imali vežbu borbe aviona kao u filmu top gan .:)
Potpuno si u pravu izuzev detalja da se takve vežbe rade na bezbednoj visini (što i snimak pokazuje gde avion u plamenu pada nekontrolisano sa visine veće od 1000 metara -po mojoj proceni :cool: :D). Šteta što je jedan pilot izgubio život.
 

Back
Top