Nervoza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinnke

imam neki trip da ti stalno naleces na neke lujke i kucke,

ili one na tebe

ispravi me ako gresim.

Jel bila neka na koju nemas ruznih primedbi? :shock:

storm cloud:
Ја сам много пута прекидала да се исплачем. Али после минут-два може опет. :lol:

Ovo se i meni desava. I to pred orgazam. Sto je najludje, on se sav istraumira misleci da me povredio, pa dok mu ja objasnim da ja to samo tako reagujem zbog, je li, ljubavi koju osecam, bla, bla,...moramo sve od pocetka. Srecom, navikao se; i srecom, nije cesta pojava.

migud:
Ovo se i meni desava. I to pred orgazam. Sto je najludje, on se sav istraumira misleci da me povredio, pa dok mu ja objasnim da ja to samo tako reagujem zbog, je li, ljubavi koju osecam, bla, bla,...moramo sve od pocetka. Srecom, navikao se; i srecom, nije cesta pojava.

Slatko! Eh, mi emotivci...:lol:

I meni se desava da se rasplacem. Ne bas cesto, ali dogadja se. Emocije sabijene, pa mora negde nekako da se ispolji. Uglavnom se to dogadja kad nam je mnogo dobro danima, kad ga bas mnogo mnogo volim, i naravno, posle neke gadne svadje, kad se ponovo vratimo jedno drugom.

Sily:
Sinnke

imam neki trip da ti stalno naleces na neke lujke i kucke,

ili one na tebe

ispravi me ako gresim.

Jel bila neka na koju nemas ruznih primedbi? :shock:

Tako je, ali sta mogu kad nemam srece. Na sve imam primedbe. Na koju ne budem imao primedbe ta ce mi biti zena.

E zamisljam i ne verujem.Garant placete u toku.To dodje toliko komicna situacija kad se zamisli da je to ludilo.
Nego sta bese pitanje,a da nema prekida,misim kako bre da me neko iznervira u toku.Aj pre il posle al u toku.
Ae sinke brate ta ti nesto nije legla.

latica:
E zamisljam i ne verujem.Garant placete u toku.To dodje toliko komicna situacija kad se zamisli da je to ludilo.
Nego sta bese pitanje,a da nema prekida,misim kako bre da me neko iznervira u toku.Aj pre il posle al u toku.
Ae sinke brate ta ti nesto nije legla.

Ko je sisa, nisam joj zamerio zbog toga. Izmamlo sam ga i sve je bilo u redu.

Samantha Jouns:
Pa njemu nijedna nece leci...uvek ima primedbi...

Samanta kad ti neko pokloni ficu normalno je da ces imati primedbe jer ti je doneo otpad, na kojeg ces jos na kraju morati platiti odlaganje.
A ako ti pokloni neko Jaguar normalno je da neces imati primedbe.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back