nafuran
Obećava
- Poruka
- 67
evo ovako: ja bezhim svaki dan sa 3-4 chasa i ne idem bash redovno u shkolu 
Ali nemam nikakve probleme, jer su mi sve ocene dobre i nemam ni jednu jedinicu
tako da mogu da nastavim da bezhim
bezhite li vi? xD

Ali nemam nikakve probleme, jer su mi sve ocene dobre i nemam ni jednu jedinicu
tako da mogu da nastavim da bezhim
bezhite li vi? xD



moz bit..nego secam se da su kod nas padali oni koju su bezali..a imali smo iste ocene
