Neredovno idenje u skolu i bezanje sa casova :D

evo ovako: ja bezhim svaki dan sa 3-4 chasa i ne idem bash redovno u shkolu :P
Ali nemam nikakve probleme, jer su mi sve ocene dobre i nemam ni jednu jedinicu ;)
tako da mogu da nastavim da bezhim :D
bezhite li vi? xD
:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
ahahahah. pa tebi je dobra i dvojka, samo da nije jedinica- a ,opet dobra ocena je petica!!!!
Ne kontam poentu..
Odg na pitanje- NIKAD NISAM POBEGLA SA CASA!
 
realno u vecini srednjih skola neces nista nauciti
vazno je samo nakrkati neki pristojan prosek bar da ima 30/40 poena za upis na fax
i da se izezas maximalno te 4 godine
onda nastaju muke
takodje malo kome nisu ispeglali iszostanke da je izbacen zbog oni plus 24 ili koliko već
takođe, uzimam da nisi debil koji neće pokupiti što an ponekom času štio samovoljno neke osnove opšte kulture
 

Back
Top