Neredi u Banjaluci, danas.

a nije mi jasno zašto su na udaru hrvatske trgovine i ambasade kad Hrvatska nije priznala Kosovo a ni ne namjerava to učiniti među prvima

bez brige da se kojim slučajem Istra tako odvajala od Hrvatske, a da su kod vas šešeljevci na vlasti sigurno bi priznali neovisnost Istre među prvima i među prvima napravili ambasadu u centru Pule samo da bocka sve Hrvate

ajd sad nek neko kaže da nebi tako bilo

Sad... ovaj... 8)
Ne bi bilo ako bi videli neki interes u tome.
 
Stara ljubav zaborava nema
:heart:

pa izgleda...

al eto ipak smo se pokazali da nismo jadni pa da letimo sa priznanjem Kosova samo da vam zabijemo kajlu

a to što je takva kakva je već politika Eua i NATOa prema Kosovu i Srbiji nismo mi krivi

a opet što idemo u taj savez ipak je naš interes pa se moramo držati i nekih "pravila igre"

ako Hrvatska prizna Kosovo to će biti većinom zato jer je uvjetovana od strane EU a prvenstveno od NATOa
 
pa izgleda...

al eto ipak smo se pokazali da nismo jadni pa da letimo sa priznanjem Kosova samo da vam zabijemo kajlu

a to što je takva kakva je već politika Eua i NATOa prema Kosovu i Srbiji nismo mi krivi

a opet što idemo u taj savez ipak je naš interes pa se moramo držati i nekih "pravila igre"

ako Hrvatska prizna Kosovo to će biti većinom zato jer je uvjetovana od strane EU a prvenstveno od NATOa

Naravno,dok Hrvati nikad nisu bili za neovisnost Kosova...

http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=159
 
Naravno,dok Hrvati nikad nisu bili za neovisnost Kosova...

http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=159

Pogledaj rezultate ankete: Podrzavate li neovisnost Kosova?
DA .............. 211...................................58.61%
NE................107...................................29.72%
Suzdrzan sam...42.................................11.67%

Glasovatelji: 360.

nešto više od 50 posto je za nezavisnost

s obzirom na rat u Hrvatskoj, okupaciji 1/3 teritorije Hrvatske od Srbije i Srba 91-95, pa do ovih novih događaja.....

da nam niste zapalili ambasadu, zastavu i radnje po Beogradu, Banja Luci i ostalim gradovima možda bi bilo i manje onih koji su za

ipak nama Albanci nisu ništa loše učinili...dapaće još su neki poput Čekua, Ademija bili u hrvatskoj vojsci...

dakle ova anketa je poraz za Albance a ne za vas

al treba imati mozga da bi to shvatio:rolleyes:
 
Zar jos ima Jugoslovena??!??? 0_0

PS- Jes, to za more nije lose, nije lose! Al *** nije srednja Dalmacija. Mada, tamo Srbi i onako nikada nisu bili posebno popularni.

Pa Boga mi bilo je i njih par stotina hiljada a sad nema nijednog.Koje etnicko ciscenje a niko o tome ne prica.Ni Srbiji ni Hrvatskoj da se ne dozvoli pristup u EU dok se ne sazna sta je bilo sa Jugoslovenskom manjinom.Sash vidish kad grobnice krenu da sevaju na obe strane....
 
Da znas da bi trebalo da obelodanimo tu strahotu. Tako etnicko ciscenje, a nigde kazne, niko osudjen nije, nema nacionalista da se jave, da protestuju??? Onaj Hag zmuri na te zlocine!

PS-kyoatia, a Srbas nije, kao, bilo u Hrvatskoj? Mislim, zar su bas svi Srbi okupatori?
 
Da znas da bi trebalo da obelodanimo tu strahotu. Tako etnicko ciscenje, a nigde kazne, niko osudjen nije, nema nacionalista da se jave, da protestuju??? Onaj Hag zmuri na te zlocine!

PS-kyoatia, a Srbas nije, kao, bilo u Hrvatskoj? Mislim, zar su bas svi Srbi okupatori?

gle vaši radikali se nisu još ni dan danas odrekli ideje velike Srbije

porazmisli malo o tome

ne kažem da su svi Srbi okupatori isto kao što ni svi Hrvati nisu genocidni

al treba postaviti stvari na svoje mjesto

poanta je da su u anketi na tom hrvatskom forumu gubitnici Albanci, a ne vi
 
gle vaši radikali se nisu još ni dan danas odrekli ideje velike Srbije

porazmisli malo o tome

ne kažem da su svi Srbi okupatori isto kao što ni svi Hrvati nisu genocidni

al treba postaviti stvari na svoje mjesto

poanta je da su u anketi na tom hrvatskom forumu gubitnici Albanci, a ne vi

DA .............. 211...................................58.61%
NE................107............................. ......29.72%

Izgubili su nema shta...
 
gle vaši radikali se nisu još ni dan danas odrekli ideje velike Srbije

Radikali imaju svoju pricu koja je meni licno ogavna, ali te price o okupatorima malo su ono... pretjerane. Ne zaboravi da smo ista zemlja bili, ne znam koje si godiste, ali zvucis kao da smo se u istoj zemlji rodili. Ono sto nijedna od 2,3... 4 (kolikojestranavecbilo) nece da prizna jeste da je u pitanju bio gradjanski rat. Tacka. (Tocka).

Nego, ovo za Albance ne znam sta da kazem? Da li je poenta da cak 30 odsto Hrvata ne podrzava nezavisno (neovisno) Kosovo?
 
DA .............. 211...................................58.61%
NE................107............................. ......29.72%

Izgubili su nema shta...

pa trebali su daleko više dobiti potpore s obzirom na činjenicu da s njima nismo ratovali s vama jesmo

i na činjenicu da su i neki poznati albanci bili u hrvatskoj vojsci

ovi koji su zaokružili DA su kategorija ljudi koji su u periodu 91-95 dok je bila okupacija Hrvatske izgubili nekog svog najmilijeg, ili su ranjeni bili, ili izgubili imovinu, porušili im kuće, morali 5 godina biti po prihvatnim centrima, branitelji, ultradesničari ...ja im ne zamjeram nisu oni isključivo krivi što se sad svrstavaju na albansku stranu (što iz neke osvete, što iz jada)

ipak je preko 100 glasalo PROTIV (koji znaju da je Kosovo bilo AP u sklopu Srbije u SFRJ a ne republika)

uostalom ovo je forum...tu se uvijek najviše natalože nacinal-patriotske b_dale
 
a kakva je tvoja procena, zasto su ovi koji su protiv nezavisnosti, protiv?

PS-malo smo se udalji od teme...
različiti su razlozi;
1. Kosovo je bila pokrajina u SFRJ a ne republika (pravnici i poznavatelji zakona SFRJ te hrvatska ljevica)
2. Hrvatskoj treba biti u interesu da ne pokvari jedva normalizirane odnose (hrvatski poduzetnici koji su uložili kapital u Srbiji)
3. nepravda srpskom narodu ( Srbi u Hrvazskoj, jugonostalgičari)
....
 
a ja cuo da se nesto suska, a i patrijote, a oni se drze toga "bolje spreciti nego leciti"

kad prizna većina zemalja Kosovo priznat će i Hrvatska

a gle kad već to učini pola zemalja svijeta (a u tih pola se nađu gotovo one sve bitne u današnjim okvirima) onda postaje irelevantno već

bitno je da hrvatska nit je bila inicijator tog procesa niti je bila među prvima

to je najbitnije

jer time pokazuje da joj je uistinu stalo do dobrosusjedskih odnosa

-----------------------------

bez brige da uz kosovare ne stoji Amerika ...Hrvatska a i pola EU ne bi nikad priznala Kosovo
 
kad prizna većina zemalja Kosovo priznat će i Hrvatska

a gle kad već to učini pola zemalja svijeta (a u tih pola se nađu gotovo one sve bitne u današnjim okvirima) onda postaje irelevantno već

pa nece biti bas tako KYO, uradit ce to hrvatska mnogo brze, cisto kao primer drugima:lol::lol::lol:
i jos jedna sitnica, dve tri nedelje zalosti je dovoljno,a posle se ipak morate odluciti
 
a nije mi jasno zašto su na udaru hrvatske trgovine i ambasade kad Hrvatska nije priznala Kosovo a ni ne namjerava to učiniti među prvima

bez brige da se kojim slučajem Istra tako odvajala od Hrvatske, a da su kod vas šešeljevci na vlasti sigurno bi priznali neovisnost Istre među prvima i među prvima napravili ambasadu u centru Pule samo da bocka sve Hrvate

Nije priznala među prvima, nego među zadnjima u EU:D Da je Hrvatska rekla NEĆEMO da priznamo, onda je tvoj komentar OK!

Da nije bilo one nesretne epizode oko RSK, možda bi se i šešeljevci bunili za Istru! To bi onda bilo more gde su i Srbi radoviđeni gosti:D
 
kad prizna većina zemalja Kosovo priznat će i Hrvatska

a gle kad već to učini pola zemalja svijeta (a u tih pola se nađu gotovo one sve bitne u današnjim okvirima) onda postaje irelevantno već

bitno je da hrvatska nit je bila inicijator tog procesa niti je bila među prvima

to je najbitnije

jer time pokazuje da joj je uistinu stalo do dobrosusjedskih odnosa

bez brige da uz kosovare ne stoji Amerika ...Hrvatska a i pola EU ne bi nikad priznala Kosovo

Da sam Hrvat, mene bi bilo sram za ovakva lupetanja!:D
 

Back
Top