НЕРЕДИ: Студент се запалио због глади, пре смрти оставио поруку за Макрона

Nemoj nekom studentu kod nas da padne na pamet ovako nesta da uradi, ovaj natod i smrdljiva vlast nisu dostojni toga cina.

Kod nas bi par studenata izašlo na proteste, ostatak nacije bi ih proglasio Soroševim plaćenicima, a samospaljivanje studenta bi bio "orkestrirani napad na Vučića".
 
Vrlo mladi ljudi su impulsivni.

Inače gladovanje u Francuskoj nije baš realno, pa je zato i izvor srbin.info, sajt za degenerike.

Francuska je failed state. To sam vec pisao
U Francuskoj svake godine, na ulici i kao pseto umre preko 600 ljudi

Evo ti liste ispod po godinama

http://www.mortsdelarue.org/spip.php?article14


A sto se tice ovog studenta. Tri puta je ponavljao jednu godinu i onda je izgubio pravo na studentsku stipendiju. Ocito je mislio da moze da jase na studenstsko-stipendijskoj sisi do 35-e

I ovaj student je bio musliman tako da...

-1



No to ne menja cinjenicu da cu za novu godinu biti u Parizu. Rezervacija vec napravljena u Le Cinq Codet. Usluzni su
Preporucujem
 
Kod nas bi par studenata izašlo na proteste, ostatak nacije bi ih proglasio Soroševim plaćenicima, a samospaljivanje studenta bi bio "orkestrirani napad na Vučića".
vec vidjeno. 1991 na Terazijama, Milosevic je studente nazvao huliganima i neprijateljima Srbije i srpskog naroda..............IMA TOGA KAD SU CRNOGORCI NA VLASTI U SRBIJI.
 
Ne znas ko je opiceniji, nase komunjerde koje zagovaraju revoluciju zbog ukidanja stipendije studentu koji repetira tri godine ili francuska lojava studentarija koja dize demonstracije zbog toga.
Ima ona narodna: " Naljutio se deda na selo, pa odseko sebi kjurac".
 
a setih se nasih budala ..............onaj iz Kraljeva sto nije primao platu nekoliko meseci i zato nije mogao decu da prehrani...........skocio u Moravu a deca ostala sirocici...........INTELIGENTNO, nema sta.
Kada bi sve samoubice, koji krive vlast za svoje probleme, krenule na centar "svetske duboke drzave" i tamo pametno "prodali" svoje zivote, garant da bi vecina njih prezivela i ostatak zivota provela u blagostanju..............a i mi uz njih.
 
Ne znas ko je opiceniji, nase komunjerde koje zagovaraju revoluciju zbog ukidanja stipendije studentu koji repetira tri godine ili francuska lojava studentarija koja dize demonstracije zbog toga.
Ima ona narodna: " Naljutio se deda na selo, pa odseko sebi kjurac".
ova ti je dobra.
 
Ako je pao tri puta istu godinu i izgubio stipendiju, mogao je da se zaposli ovo je gloopost,
neko mu je sipao drogu u heroin pa istripovao nesto...

Da je došao ovde mogao je za par hiljada kupiti i Master, a za par stotina neku višu ... i da ga bog vidi
 
drustvo jednakih sansi znaci da on ima sansu kao i drugi da plati za svoje studije. Neko ko je glup, recimo ja, nema sanse da studira. I zasto bi ja placao tvoje studije.
da bi taj neko sutra imao vecu platu na drzavnom radnom mestu jer ima fakultetsku diplomu....


kod nas se to resava....udjes u politiku, kupis diplomu , Toma stajl

cemu muke studiranja
 
[
Glop ne razume zašto mu treba pametan ..
Ja ne razumem. Pametan nek pametno plati svoje studije. I posle nek naplacuje svoj rad. Da li pametni doktor kaze hvala i radi za dzabe. To kome je ko potreban zabole me *****. Da li pametan zna da izvitla drvo iz potoka. Ili da srusi bukvu od 5 kubika.
 
Nemoj nekom studentu kod nas da padne na pamet ovako nesta da uradi, ovaj natod i smrdljiva vlast nisu dostojni toga cina.
pazi one nase nadrndane studentkinje bi propitivale predsednike, bunile se zbog necije doktorske disertacije ( a nisu jos diplomirale)

studenti koji su tako bahati na kraju postaju najgori politicare obeseni o drzavnu sisu


samo ovaj jadan momak nece naskoditi vlasti vec sam sebi......


na kraju njegov potez nekom iz azijskih i africkih zemalja je pomalo uvredljiv
 
Добро, сад си скренуо мало са првобитне мисли.

Реч је била о пребацивању са посла на студентски живот.

А за та питања ''Зашто мора свако да студира?'', ''Зашто бих га ја финансирао својим парама?'' и слично ме заболе туки.

То је најмањи проблем за пореског обвезника у Србији. Боље питати колико се сендвичара храни на наш рачун...

Ал' опет, то су депресивне теме и не желим у њих да улазим.
Pitanje je isto. Ja davao pare za razne sendvicare ili za razne narkomane na filozofiji dodje me isto. Ni jedni ni drugi ne bi trebali da vide dinara.
 
Isplatio se rad za Dodaru. Dodara zna nagraditi one koji rade za njega. Dobio sam 4 noci u Le Cinq Codet + nesto sice za night life i da se pocasti dama u pratnji

Заслужио си, па и ако је на терет пореских обвезника.
 
U Bosni je Travnik poznat po tome
Odes u Travnik na cevape a vratis se s titulom doktora

Ето, није морао баш имати диплому престижног Џон Незбит универзитета
Шта фали тој школи из Травника.
 

Back
Top