Quantcast

Nerazumni pozivi

StefanC

Obećava
Poruka
100
Ovo je mozda i glupa tema ali hocu da vidim da li se vama desavaju slicne stvari i koliko cesto.Ljudi aj mi neko objasni ovu situaciju zasto ljudi zovu pa prekinu poziv ili kazu nesto pa prekinu poziv. Danas mi zvonio fiksni u kuci i ja reko ajd da se javim. Ja rekao Halo i posle se cuo bip signal i posle robotski zenski glas kaze goodbye i prekide poziv. Mislim sta znaci nekom da nekog zvrcne i pusti govornu postu.

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.845
Bre,meni se deslio da me jedno jutro pozove na mobilni neki lik,ne mogu da setim više odakle tačno,znam da mi telefon prepoznao pozivni za neku znj zemljz i priča mi nešto na nekom jedva engleskom i koliko sam skapirao od toga šta mi napriča vidim da je neki prevarant.Kao dobio sam na nekoj luriji što sam se na fb učlanio u neku grupu,pazi ti to...I sad krenem ja da ga ložim kao da sam mu poverovao i postavljam mu neka retardirana pitanja a namerno pričam dačićev engleski da ga maksimalno trolujem(kad ja mora da se mučim da razumem njega nek se i on muči da razume men) ... I tako neko vreme dok mi nije dosadilo i dok nisam počeo da mu pevam" luturi,luturi,ko ti ga uturi?" jer mi je miliion puta ponovio to "ju vin d luturi in fasbuk grup" I tu je verovatno skapirao da ga zezam.
A što je najzanimljivije ja već nekih par godina i nemam fb profil.
Sad ne znam dal je još neko imao slična iskustva.Nadam se da nije.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.