Nerazumljiv muskarac

mia05

Početnik
Poruka
5
Pozdrav svima, imam jedan problem koji me muci. Tj, nije mi bas jasno

Postoji jedan muskarac koji mi se svidja duze vreme. Mi se retko vidjamo, jer on zivi u drugom gradu. Tj, on i ja se nikad sami ni ne vidjamo, jer to nije moj drug, vec je od mog brata drug. I ja sam se malo zaljubila .

On nije pokazivao nikakve simpatije prema meni, i jedno vece sam "bila pijana" i krenula sam da ga provociram da vidim kako ce on da reaguje. On je prvo naseo na moju pricu, i odjednom me je napao. Rekao mi je "ti si nezrela, ponasas se kao da imas 15 godina, zaljubljujes se stalno i ne znas sta oces" . Ja sam ostala zbunjena. isto smo godiste. Posle toga se nismo videli pet meseci...Kad smo se videli, opet je krenula ista prica, ali je on mene prvi krenuo da "muva", rekao mi je da sam lepa, slatka, plesao je samnom,gledao me celo vece i odjednom se povukao . Posle toga smo krenuli da se dopisujemo. Ja mu se uvek prva javljam. Dopisivanje krene tako sto krenemo da se muvamo uglavnom-nikad nije direktno muvanje u pitanju, i odjednom mi on nesto samo spusti i nestane. Stvarno mi nisu jasna njegova osecanja ni malo. Ja bih mu otvoreno rekla da mi se svidja, ali on kad dodje, mi smo po ceo dan zajedno, ne bih da me odbije, a da ja moram da ga gledam bilo bi mi glupo iskreno.
Drugarica mi je inace rekla da dignem ruke od takve osobe, jer je poremecen, heheheh. A meni je bas zanimljiv, privlacan, i preleeeeep
 
A sta ocekujes da ti tracara baci pasulj pa da znas kako ce ispasti?mislim bas bi bilo super kad bi svi znali na cemu su uvek..svi bi bili srecni..ne slusaj nikad savete ljubomornih i ne upetljavaj se u foliranje i kuliranje kao sad i bice ti lakse..e da i pogledaj ovaj film
No-Strings-Attached-Poster.jpg
 
Rekao mi je "ti si nezrela, ponasas se kao da imas 15 godina, zaljubljujes se stalno i ne znas sta oces"

On je bio sasvim jasan! Ponasa se tako jer misli o tebi to sto ti je i rekao (sto je najgore ta izjava ti verovatno imponuje kao i svakoj neozbiljnoj devojci, zeni -nazalost ima takvih, pa se tesis: "wauu lozi se na mene, smotala sam ga, on osetljiv, ne zeli da ga povredim pa me izbegava ":lol:)..sad se mota oko tebe jer navaljujes, primecuje da ti se svidja i malo bi da se poigra...ali izgleda da ipak ima savest, ne zeli da te povredi cim nista konkretno ne preduzima...

Kad se decku svidjas, nace nacin da ti pridje (makar poslao nekog drugog da to uradi umesto njega ako je stidljiv)!! Slao bi ti poruke, trudio bi se da uvek bude u tvojoj blizini, da te (ne) namerno dotakne...itd.
Zar jos uvek mislis da mu je stalo kad sve to ti radis a on ni da mrdne?!

Radis ono sto i mnoge naivne zene..Razbijas glavu oko toga sta on misli, oseca i trazis skrivena znacenja!
Sto je najsmesnije sama si dala povod za njegovo ponasanje oko kojeg sad razbijas glavu!


Nikad ne radi to...samo ces sebi natovariti na ledja neperspektivnu vezu koja neminovno neslavno zavrsava. Pa ces se razocarati i mrzeti ceo muski rod...

Nikad ne mozes promeniti druge, dok sebe mozes....preispitaj sebe da li ima istine u njegovim recima...ako je njegova kritika na mestu, poradi na tome...ako pak nije, onda on i nije za tebe jer te vidi sasvim drugim ocima...a gubljenje je vremena nekoga ubedjivati da nisi ono sto on misli da jesi....

Zapamti da u dobroj, perspektivnoj vezi ne treba da postoje nikakve zavrzlame...sve tece spontano, bez skrivenih znacenja, partnerima prija OBOSTRANO ulaganje u odnos, koje ne stvara glavobolju, ne daje osecaj mucenja, zrtvovanja...sve je na "easy"...
 
Pozdrav svima, imam jedan problem koji me muci. Tj, nije mi bas jasno

Postoji jedan muskarac koji mi se svidja duze vreme. Mi se retko vidjamo, jer on zivi u drugom gradu. Tj, on i ja se nikad sami ni ne vidjamo, jer to nije moj drug, vec je od mog brata drug. I ja sam se malo zaljubila .

On nije pokazivao nikakve simpatije prema meni, i jedno vece sam "bila pijana" i krenula sam da ga provociram da vidim kako ce on da reaguje. On je prvo naseo na moju pricu, i odjednom me je napao. Rekao mi je "ti si nezrela, ponasas se kao da imas 15 godina, zaljubljujes se stalno i ne znas sta oces" . Ja sam ostala zbunjena. isto smo godiste. Posle toga se nismo videli pet meseci...Kad smo se videli, opet je krenula ista prica, ali je on mene prvi krenuo da "muva", rekao mi je da sam lepa, slatka, plesao je samnom,gledao me celo vece i odjednom se povukao . Posle toga smo krenuli da se dopisujemo. Ja mu se uvek prva javljam. Dopisivanje krene tako sto krenemo da se muvamo uglavnom-nikad nije direktno muvanje u pitanju, i odjednom mi on nesto samo spusti i nestane. Stvarno mi nisu jasna njegova osecanja ni malo. Ja bih mu otvoreno rekla da mi se svidja, ali on kad dodje, mi smo po ceo dan zajedno, ne bih da me odbije, a da ja moram da ga gledam bilo bi mi glupo iskreno.
Drugarica mi je inace rekla da dignem ruke od takve osobe, jer je poremecen, heheheh. A meni je bas zanimljiv, privlacan, i preleeeeep

Ni meni nije jasno šta tebe muči.
 
Moje misljenje...
Ja to nazivam teranjem vode uzbrdo, namucis se i opet te potopi...
Iskuliraj ga, nece nista na silu...
"Ako ti je stvarno stalo do nekog pusti ga neka ode... Ako ti se vrati tvoj je zauvek, ako ti se ne vrati nikad nije ni bio tvoj" A sta onda, shvati to, prihvati i kreni dalje, toliko sam puta podnela taj bolan poznati osecaj... Ali naviknes se na kraju... Negde tamo sigurno postoji pravi, te vucibatine ti udju u zivot da te unapred nauce da cenis pravog... :-)
 
Pozdrav svima, imam jedan problem koji me muci. Tj, nije mi bas jasno

Postoji jedan muskarac koji mi se svidja duze vreme. Mi se retko vidjamo, jer on zivi u drugom gradu. Tj, on i ja se nikad sami ni ne vidjamo, jer to nije moj drug, vec je od mog brata drug. I ja sam se malo zaljubila .

On nije pokazivao nikakve simpatije prema meni, i jedno vece sam "bila pijana" i krenula sam da ga provociram da vidim kako ce on da reaguje. On je prvo naseo na moju pricu, i odjednom me je napao. Rekao mi je "ti si nezrela, ponasas se kao da imas 15 godina, zaljubljujes se stalno i ne znas sta oces" . Ja sam ostala zbunjena. isto smo godiste. Posle toga se nismo videli pet meseci...Kad smo se videli, opet je krenula ista prica, ali je on mene prvi krenuo da "muva", rekao mi je da sam lepa, slatka, plesao je samnom,gledao me celo vece i odjednom se povukao . Posle toga smo krenuli da se dopisujemo. Ja mu se uvek prva javljam. Dopisivanje krene tako sto krenemo da se muvamo uglavnom-nikad nije direktno muvanje u pitanju, i odjednom mi on nesto samo spusti i nestane. Stvarno mi nisu jasna njegova osecanja ni malo. Ja bih mu otvoreno rekla da mi se svidja, ali on kad dodje, mi smo po ceo dan zajedno, ne bih da me odbije, a da ja moram da ga gledam bilo bi mi glupo iskreno.
Drugarica mi je inace rekla da dignem ruke od takve osobe, jer je poremecen, heheheh. A meni je bas zanimljiv, privlacan, i preleeeeep

Pokazi mu sise, ako je kvalitetno musko znace da ih iskoristi, ako nije, takav ti i ne treba, prosto ko pasulj.
 

Back
Top