nerazumevanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa sta & kako sad da kazem....

I nisam nesto zrela, mada, stvarno moram da priznam da od svojih ogranicenih & povrsnih vrsnjaka, 2 droogarice & ja mozemo da boodemo carice za njih...
Ne znam da li ih je Grand zatoopio toliko, ili sta vec, ali ono ogranicenje je uzas.
 
Eee ovako. Sta raditi kada ste zreliji od svoje okoline; pod ZRELIJI podrazumevam izgradjene stavove o nekim stvarima, za koje okolina jos nije ni cula, malo drugacije vidjenje sveta oko nas i, naravno, svesno preuzimanje odgovornosti za ucinjeno (a ne pobeci glavom bez obzira). - i doticna okolina vas ne kapira. E sad, ne kazem ja da mene niko na ovom svetu ne kapira i da ja nemam nikoga, ne, imam ja gomilu ljudi koji razmisljaju slicno/isto kao ja, ali problem je u jako tesko-ostvarljivoj komunikaciji sa onima koji sa svojih 15-16 godina zive kao da imaju 10 i ne vide sebe kao odgovornu osobu.
Sto vise misljenja - to bolje. :D:D:D

pa zasto bi onda pokusavala da ostvaris komunikaciju s njima ako za to nema potrebe??:dontunderstand:
...neki sazriju brze, neki sporije...neki u jednom pravcu, neki u drugom....druzis se s onima koji ti odg...i to je to...da li oni imaju 15, 20 ili 24god je nebitno.....
e, sad, ne odnosi se ovo na tebe, ali mnogo mojih ''drugova'' (poznanika) ima taj trip da su oni strasno napredni, strasno zreli, kako su svi oko njih glupi, kako nemaju o cemu da pricaju sem sa osobama koje su starije od njih 10 god, a opet, te osobe njih smatraju djecom....a problem je u tome sto eto u ovom svijetu postaje najvaznije kako vas drugi vide, i onda mi pokusavamo da vidimo sami sebe kako bismo se pronasli i shvatili kakvi smo to u stvari...nazalost, nikad nismo objektivni u pogledu na sebe.....i uvijek pokusavamo da se predstavimo drugima onako kako sami sebe dozivljavamo......

......sto se mene tice, ja pojma nemam koliko sam zrela.....jos uvijek sazrijevam i pustam sve da ide svojim tokom....mozda cak i taj tok usporavam, jer volim sto sam jos uvijek dijete.....ne uporedjujem svoju zrelost...postoji malo ljudi koji mi u potpunosti odgovaraju, ali zato u ostalima pronalazim djelove pa ih spajam...s nekim razgovaram o momcima, s nekim o smislu zivota, a s nekim o porodicnim preoblemima....pronalazim kod ljudi ono sto mi od njih najvise odg......da,postoje vrsnjaci za koje smatram da su nezreli al i to postujem, jer to je ono sto volim kod njih!jedino mi smeta kad se ispostavi da je osoba koja sebe smatra nevjerovatno naprednom, u psihickom smislu na nivou 6-ogodisnjaka!!!ooobozavam onu nezrelost tipa ''amo da gadjemo ljude jajima'' i ''ocemo da zvonimo na interfon i bjezimo'' ali ne i kad je neko glup pa je glavna fora izac subotom vece i stojat ukipljen da se slucajno ne bi frizura poremetila i glupavo se smjeskat na navodno smijesne fore...:roll:...e to je nezrelo!!i glupo!!i sve vise i vise prisutno.....:thumbdown:
 
Eee ovako. Sta raditi kada ste zreliji od svoje okoline; pod ZRELIJI podrazumevam izgradjene stavove o nekim stvarima, za koje okolina jos nije ni cula, malo drugacije vidjenje sveta oko nas i, naravno, svesno preuzimanje odgovornosti za ucinjeno (a ne pobeci glavom bez obzira). - i doticna okolina vas ne kapira. E sad, ne kazem ja da mene niko na ovom svetu ne kapira i da ja nemam nikoga, ne, imam ja gomilu ljudi koji razmisljaju slicno/isto kao ja, ali problem je u jako tesko-ostvarljivoj komunikaciji sa onima koji sa svojih 15-16 godina zive kao da imaju 10 i ne vide sebe kao odgovornu osobu.

Sto vise misljenja - to bolje. :D:D:D



hoces li da ides mnogo ispred svog vremena?
prilagodi se, oni se tebi tako zleloj nece sigurno prilagoditi, to da znas
zrelost se ne dobija tek tako, ili prodaje
a svoje misljenje zadrzi za sebe, moj savet...pst

sve ce se iskristalisati vremenom
 
Ono što sam ja shvatio jeste da 60 % tinejdžera misli da su neshvaćeni ( pa i ja :cool:)
I onda sam shvatio da niko nije opšteprihvaćen , ne može se svako svugde uklopiti . Pa čak i onim " facama" u školi ne misle svi najbolje .

Ako ideš u školu i ako od njih 25-30 ne možeš da pronađeš nekog ko ti odgovara onda je problem u tebi . :idea:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top