Neprotivrečnost teorija

astronaut skaut

Iskusan
Poruka
5.445
Na ovom forumu se vodi interesantna i žučna rasprava oko pitanja koja ne spadaju u domen klasičnog obrazovanja. Te teme su svima nama interesantne i zbog toga smo ovdje. Da li je neka od "alternativnih" teorija tačna ili ne, često nije lako dokazati.
Postavlja se pitanje da li se (i koje) od tih teorija dopunjuju ili se međusobno isključuju.
Ako se ne isključuju onda se postavlja niz drugih pitanja tipa: Može li čovjek da se inkarnira u reptila? Ili da li na Beta Rigelu postoje vampiri?
Moje mišljenje je da se većina teorija na ovom forumu međusobno isključuje.

U koliko se uopšte o ovome povede diskusija , molim da bude korektna.
 
Naravno da se iskljucuju.
A ne iskljucuju se samo medjusobno, nego iskljucuju i zdravu pamet i ljudsko dostojanstvo.
Sami smo svedoci da ko god ne podrzava te teorije, bude omrazen, izvredjan i proglasen "slepcem".

Zanimljiv fenomen sa aspekta psihologije, i na tu temu bi se dalo sto sta napisati, ali moje misljenje je da takvi (nesigurne, labilne i traumatizovane osobe) nalaze sigurnu luku u svojim fantazijama, i ko im god ukaze na to, tj donese svetlost u njihovu tamu, biva oznacen kao sam djavo, i shodno tome svoje ponasanje modifikuju kroz pravac agresije i nipodistavanja.

tu agresiju podgrejavaju time sto su , kao i u svojim fantazijama, sigurni u svojoj fotelji u mraku, ispred monitora.
A u RL-u zaplacu cim ih neko popreko pogleda i beze u svoje sigurne fantazije.. :):):)


I kako sa takvima diskutovati o bilo cemu?
 
to je zato sto su reptili najosporavanije fantazija ovde. Suprotna strana, tj zagovornici tih wally gatora ne mogu podneti da im neko idole osporava, pa ih guraju gde god stignu....

Ako oni imaju idola za svoju tezu onda imas i ti za suprotnu.
Nema tu idola i prestani da izazivas moje prisustvo temama i ovom pdf-u jer sam taman hteo da batalim.
 
Ako reptiloidi nisu idoli pojedinih ovde, ja sam Betmen.

Guraju se u svaku temu, na najuvredljivi nacin.
Kako god, tema krene u "njihovom" pravcu.

Kad nesto kazem tipa "ne postoje, to je moj kont", odmah budem napljuvan, startovan, prijavljivan i naruzen.

I sad ti meni reci da repos nije bog, a zagovornici bratstvo tog zmijskog kulta. Fale im samo one halje sa kapuljacom, i ogroman kameni kip wally gatora sa tajnim ulazom
I naravno ponasanje adekvatno tome

(procitati Pesme Boginje Kali, od D. Simmonsa)
 
Ako reptiloidi nisu idoli pojedinih ovde, ja sam Betmen.

Guraju se u svaku temu, na najuvredljivi nacin.
Kako god, tema krene u "njihovom" pravcu.

Kad nesto kazem tipa "ne postoje, to je moj kont", odmah budem napljuvan, startovan, prijavljivan i naruzen.

I sad ti meni reci da repos nije bog, a zagovornici bratstvo tog zmijskog kulta. Fale im samo one halje sa kapuljacom, i ogroman kameni kip wally gatora sa tajnim ulazom
I naravno ponasanje adekvatno tome

(procitati Pesme Boginje Kali, od D. Simmonsa)
Kad si vec spomenuo zmijski kult,kip zmije....
Nekako se secam onih ludih likova iz filma konan.
 

Back
Top