Neprijatelj prelazi reku (Dlakavo zbogom)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Braćo Srbi i sestre Srpkinje,

oduvek sam želeo da ovo kažem javno i pred svima! Svi koji misle da me zeznu poručujem ku
ći da idu! Voda je nabujala i reka je mutna! Od svih ovde plivača samo dobar gnju
rac će uspeti. A takav se još nije rodio. Uprkos mnogim pokušajima da nas ovde javno za
bune i nesreću još veću da naprave, molim urednika da me razume jer imam jaku potr
ebu, da poručim: mi Srbi se držimo složno i nama niko ništa ne može i niti će!

Danima se ovde neumorno dovlače kojekakvi predstavnici prepravedni kojima ja javno sve
ima da kažem u lice: Ko ste vi i šta želite? Mislite da smo toliko glupi? Banovao bih vas
po spisku! I to redom! Da niko ne bude slučajno preskočen! Baš me briga ko će kome
da se dodvori i za koje pare! Ne zanima vas gospodo ništa sem para za koje bi prodali
sestru ili majku! Ako bi moglo da niko ne ostane. Ukoliko se neko pobuni tu se nadje još
od onih koji će po svakom glasu razuma pljuvati, kriveći mudre reči tj praveći od svih
nas, idiote, koji tek nemaju šta pametnije da rade...

Zaista je krajnje vreme da se ovim protuvama koje se ovde vucaraju, pozabave svi koji su
zaduženi za red. Čitajući njihove poruke rekao bih da uopšte nikakvim intelektom nisu
obdareni. Oči da im ispadnu sledeći put dok pišu. To im želim. Dosta nam je bre tog prose
javanja mržnje i nacionalizma maloumnika koji misle da su nedodirljivi tj van svakog prove
ravanja. Zato ubuduće prodajte sebe i svoju imovinu a ne svoj narod i ne svoju zemlju!

Poruka je ista kako je god čitali...
S verom da će nam se Božo brzo vratiti
Dlakava_Strvina
 
Al Pacino:
Drago mi je sto si odlucio da napadnes one koji su prodali zemlju,tj. pokojno nemacko spijunsko djubre,zatim Tadica i njegovu stranku... 8-)

Nepoznati,

u mojoj zemlji (ne vidim iz koje ste) je ubijen premijer.
Nije bitno kako se zove koliko da je neko hteo (pojedinac ili grupa) da pokaže moć da može da se igra sa državom.
Zatim vredjate predsednika.

Da je recimo Tadić samo predsednik stranke, bez zvanične državne funkcije, ovo bi bilo samo još jedno "kuče laje vetar nosi"
Trenutno on je predsednik, tako da su uvrede upućene istom, sa ovom funkcijom, napad na moju zemlju.

Ostaviću Vas i Vama slične u nedoumici da li sam glasao za njega ili ne.
Iz svega, razuman ne može da zaključi ali "prosvećeni" odmah vide odgovor.

Pročitajte krivični zakonik ove zemlje (ponavljam da kao korisnik foruma ne mogu da vidim odakle se ko javlja) da bi vam prethodno bilo jasnije.
Saznaćete kad i kako i koga možete javno da vredjate a da ne budete izloženi sankcijama.

S vadjenjem
profi Dlakava_Strvina
 
c008.gif
Svaka cast, samo ovaj potpis me nasmeja do bola.
 
Dlakava_Strvina:
Nepoznati,

u mojoj zemlji (ne vidim iz koje ste) je ubijen premijer.
Nije bitno kako se zove koliko da je neko hteo (pojedinac ili grupa) da pokaže moć da može da se igra sa državom.
Zatim vredjate predsednika.

Da je recimo Tadić samo predsednik stranke, bez zvanične državne funkcije, ovo bi bilo samo još jedno "kuče laje vetar nosi"
Trenutno on je predsednik, tako da su uvrede upućene istom, sa ovom funkcijom, napad na moju zemlju.

Ostaviću Vas i Vama slične u nedoumici da li sam glasao za njega ili ne.
Iz svega, razuman ne može da zaključi ali "prosvećeni" odmah vide odgovor.

Pročitajte krivični zakonik ove zemlje (ponavljam da kao korisnik foruma ne mogu da vidim odakle se ko javlja) da bi vam prethodno bilo jasnije.
Saznaćete kad i kako i koga možete javno da vredjate a da ne budete izloženi sankcijama.

S vadjenjem
profi Dlakava_Strvina
U redu je,nema sumnje da si glasao za njih,oni su uvek imali podrsku u unutrasnjosti....
Samo mi nije jasno dokle ce provincija da nas vuce na dno...Prvo Petog Oktobra,sada ponovo... 8-)


U svakom slucaju,Gavrilo Princip i Apis 21.veka su odigrali svoju ulogu,i za to im je Beograd(a iskreno veruje i cela zdravomisleca Srbija)vecno zahvalan
 
Al Pacino:
U redu je,nema sumnje da si glasao za njih,oni su uvek imali podrsku u unutrasnjosti....
Samo mi nije jasno dokle ce provincija da nas vuce na dno...Prvo Petog Oktobra,sada ponovo... 8-)


U svakom slucaju,Gavrilo Princip i Apis 21.veka su odigrali svoju ulogu,i za to im je Beograd(a iskreno veruje i cela zdravomisleca Srbija)vecno zahvalan

Sve se uklapa...
Samo se dvoumim koje dve stranke bi ste mogli da budete predstavnik
Em nisam iz unutrašnjosti, em sam se pošteno nagutao plina za oktobar jureći burazera da nadjem kad je počeo onaj stampedo, em ste i ono pogrešili...

A nagnječenje koje sam tom prilikom zaradio lekar u Gradskoj Bolnici je opisao u izveštaju: "povredjen učestvujući na demonstracijama"?!?! Kolega njegov mi je tiho šapnuo da ne pominjem demonstracije jer je ovaj SPS-ovac...

Da je sve propalo, zvali bi me na informativni razgovor, koji su tada bili moda po Beogradu. Jedna ludača je ionako popisivala ko gde kad ide od komšija
A ovako omogućih drugima da dodju do vila i fabrika...

Pa se sad ja nešto pitam sam sa sobom gde sam to pogrešio i šta sam skrivio Paji da se rodim ovde ili je prosto moj ćale kriv što nije uspeo da se suzdrži ili je keva kriva što mu je dala to veče...

 
Елвине, ма то се ови из Демократске Омладине поделили на мале голиће па зајебавају народ. Као Спасиоци нападају демократију са позиције радикала или ко зна кога а интелектуална Длакава аргументовано брани.
Иди бегај!
 
PAC-PAC:
Елвине, ма то се ови из Демократске Омладине поделили на мале голиће па зајебавају народ. Као Спасиоци нападају демократију са позиције радикала или ко зна кога а интелектуална Длакава аргументовано брани.
Иди бегај!

Ma,oni su...
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=1935752&postcount=36
 
Al Pacino:
U redu je,nema sumnje da si glasao za njih,oni su uvek imali podrsku u unutrasnjosti....
Samo mi nije jasno dokle ce provincija da nas vuce na dno...Prvo Petog Oktobra,sada ponovo... 8-)

1. Ајде, мајке ти, дефиниши провинцију...
Београд=Србија?
Србија=провинција (унутрашњост)?

2. На дно вучете ви, квази-верници и квази-Срби.
 
Dlakava_Strvina:
Braćo Srbi i sestre Srpkinje,

oduvek sam želeo da ovo kažem javno i pred svima! Svi koji misle da me zeznu poručujem ku
ći da idu! Voda je nabujala i reka je mutna! Od svih ovde plivača samo dobar gnju
rac će uspeti. A takav se još nije rodio. Uprkos mnogim pokušajima da nas ovde javno za
bune i nesreću još veću da naprave, molim urednika da me razume jer imam jaku potr
ebu, da poručim: mi Srbi se držimo složno i nama niko ništa ne može i niti će!

Danima se ovde neumorno dovlače kojekakvi predstavnici prepravedni kojima ja javno sve
ima da kažem u lice: Ko ste vi i šta želite? Mislite da smo toliko glupi? Banovao bih vas
po spisku! I to redom! Da niko ne bude slučajno preskočen! Baš me briga ko će kome
da se dodvori i za koje pare! Ne zanima vas gospodo ništa sem para za koje bi prodali
sestru ili majku! Ako bi moglo da niko ne ostane. Ukoliko se neko pobuni tu se nadje još
od onih koji će po svakom glasu razuma pljuvati, kriveći mudre reči tj praveći od svih
nas, idiote, koji tek nemaju šta pametnije da rade...

Zaista je krajnje vreme da se ovim protuvama koje se ovde vucaraju, pozabave svi koji su
zaduženi za red. Čitajući njihove poruke rekao bih da uopšte nikakvim intelektom nisu
obdareni. Oči da im ispadnu sledeći put dok pišu. To im želim. Dosta nam je bre tog prose
javanja mržnje i nacionalizma maloumnika koji misle da su nedodirljivi tj van svakog prove
ravanja. Zato ubuduće prodajte sebe i svoju imovinu a ne svoj narod i ne svoju zemlju!

Poruka je ista kako je god čitali...
S verom da će nam se Božo brzo vratiti
Dlakava_Strvina
Strvino, svaka ti se pozlatila......Steta sto ostali to ne vide tako 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top